„Osnowa do wyschnięcia” Denis Borisow

Zawartość

Videobloggera Denis Borisow albo nienawiść czy miłość. Nawiasem mówiąc, nie mogę to sobie, ani wojsko Denisovs fanów ani zła, a jak głosi legenda, zazdrosny pogrubione. Nic, z którymi moglibyśmy dyskutować z pianą na ustach, mówi. Co do znanego filmu o szkoleniu kobiet cóż, zwykłe kobiety z pracy, domu i innych działań, szkolenia dla zdrowia i figury, rzadko migrują za granicą, w razie potrzeby podzielone i inne podejście szkolenia niż „nóg i górnej w ciągu jednego dnia.” Więc niech nie wyprostowany ideologiczną ściany. Prawdę mówiąc, cały blog wideo, że nie patrzę, argumenty życiowe nie są bardzo interesujące dla mnie. Pasja do filozofii gotowania straciłem gdzieś po 21 roku życia, ale zyskała cenny hobby jest jazda na rowerze. Więc wolałbym jeździć godzinę niż słyszeć o wszelkiego rodzaju różne. I uprzedzenie w stosunku do ludzi, którzy sprzedają szkolenia w Internecie na mnie też. W ogóle, chodźmy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jest to temat na temat odchudzania, brat, siostra prawie

Kulisty kobieta w próżni przez D. Borisov ważą 50-60 kg. Tak, moja dziewczyna jest odpowiedzialny wzrost 182 cm i dorosłych kategorii w podnoszeniu ciężarów i gimnastyki. Ogólnie rzecz biorąc, nie mam jeden taki przyjaciel jest tak, że nie wszystkie dziewczyny są „suche” jednakowo.

Jednak autor kursu i mówi suszenie prawym schemacie, który namalował w toku, musi „być dostosowane z plikiem” do indywidualnych potrzeb i wydatków suszone tusz.

Ogólnie rzecz biorąc, pomimo „sportowym” tytuł, temat jest przeznaczony do utraty wagi, zamiast konkurować. Tak jak o manipulacji wody, jeśli są one potrzebne, i jak wyciągnąć reliefy brzytwa ze wszystkimi znanymi nie pogorszy. Są o tym, jak zrobić z tego formularza. Chodzi mi o to, aby schudnąć, spalić tłuszcz przy jednoczesnym zachowaniu mięśni.

load...

Właściwie cała teoria opisano w epickiej wideo „Jak schudnąć szybko”, który trwa coś około 90 minut. Dla tych, którzy długo stały cardio przez pół godziny dziennie na miejscu Denis jest prezentacja teorii w formie artykułu, przeczytać porady, przynajmniej dla prezentacji sposób. Dostupnenko, wiesz.

Dla leniwych, to wszystko sprowadza się do następujących przepisów ogólnych i długich znane:

  • Ilości tłuszczu na ciele, i utrata masy ciała ze względu na szybkość lub ustaw przez jak jedzenie zaspokaja potrzeby energetyczne organizmu. To nie odpowiada, i są niedożywione – będzie Ci schudnąć, nawet jeśli się karmione nonsens jak kefir i czekoladki. Odpowiedzialny i jeść tyle, ile to konieczne – waga będzie stać, nawet jeśli trzeba będzie wyłącznie pierś, ryż, białek i warzyw. Przejadanie? Waga wzrośnie, nawet jeśli uda się uzyskać wszystkie nadmiar kalorii z gotowanej piersi i warzyw;
  • Zmniejszyć najprostszy kalorii w następujący sposób: – „. Zbędne i niepotrzebne” – po pierwsze, dostać się zjeść normalnego posiłku chude źródła białka, gotowane zboża, warzywa i owoce, a następnie stopniowo pozbyć się wszystkich Zgodnie z tym zazwyczaj odnosi się do źródeł węglowodanów. Nie, wyciąć go do zera nie będzie doradzać nikomu. Ale ograniczona do 200 gramów zamiast funtów użytecznego fruktiki mają;
  • Usunięte z diety źródeł białka i tłuszczu nie jest konieczne. Pierwszy „pull” z mięśni, a drugi – może „put” układ hormonalny. W ogóle, oprócz zmniejszenia krótkim i łatwym sposobem żadnych źródeł węglowodanów.

Jest to prawda dla większości osób, obcy kachkovoy się, razem i nie je 3 g białka na 1 kg wagi ciała. Ci, którzy nie są obce, zazwyczaj daje magiczne rezultaty daje przynajmniej jakąś równowagę białek i węglowodanów w diecie. I usunięcie zbędnych białek, „obciążenie” po prostu tak, że katabolizm mięśni nie jest spożywane. Tak więc, przy okazji, chciałbym poinformować, aby rozpocząć przetestować swoje białka, a następnie wyciąć cięte węglowodany. Dziewczyny, licząc na przyjęcie czekolady żywności, ciasta, a nawet pewnego wysokokaloryczne niskiej białka bzdur, zwłaszcza.

[Powrót do spisu treści]

Co jest istotą

Korzyści

Istotą korzyści, które autor daje wreszcie dietę. Tak, z piersi kurczaka, ryż, białko jaj, sera i warzyw. Można zamieniać produktów, na którym znajduje się znak. Wszystko.

Nie bardzo tajne techniki w instrukcji tam, ale dla osoby, która nie rozumie, jak liczyć kalorie, zważyć jedzenie nie chce i może jeść mniej więcej taka sama dieta będzie pasować do każdego dnia.

Jedno tylko małe obwody. Nie wszystkie kobiety średniego i niskiego wzrostu. Wysoki, ale wciąż radziłbym sportowców odejście od „srednemuzhskoy” systemu, a nie od samicy. Ci, którzy są naprawdę zaangażowani, a nie siedzi na spodniach symulator i ma średnią masę – także z jej sama.

Układ zalecany suszenie damska przeznaczona jest do 1000-1500 kcal. Dla niektórych, to dieta lewej nogi do kolan, więc należy być ostrożnym i ostrożne. Na szczęście autor nie wymagają na siadanie na takich kalorii.

Jest to prosta regulacja systemu diety. Na dobry początek tygodnia siedzą na „wspólne” diety, jeśli waga tygodniowo zmniejsza się o 1 kg, można kontynuować. Jeśli większej liczbie – dodaj ryż lub inne węglowodany.

Na ogół, sposoby mają tylko jedną wadę. Nadaje się przede wszystkim zdrowych dorosłych bez „kliny” w niektórych rodzajów produktów, zajęcia psychologiczne problemy i przeciwwskazania dla zdrowia. Jeśli są jakieś problemy, to ma sens, aby nie używać „techniki dla wszystkich i skonsultować się z lekarzem, tylko dlatego, że 1 kg tygodniowo może być zbyt szybki. I esche- zaleca się przed każdym suszeniu, aby dowiedzieć się poziom hormonów płciowych. Jeśli on na tym samym niskim poziomie, że jest to konieczne w celu uniknięcia diety niskotłuszczowe, a lepiej jest spróbować zalecanych lekarzy dietę niż w obwodach suszenia.

, a resztę, instrukcja dobrze zorganizowana, wyraźnie napisane, i czytając to zajmie Ci mniej czasu niż oglądanie średniej wielkości nowy blog video release Denis Borisow.

load...