Osłaniając włosy w domu – zdjęcia i wideo rekomendacji.

Odwieczne pragnienie kobiece piękno często prowadzi do katastrofalnych rezultatów, ponieważ codziennie blow-dry, użycie kleszczy i prasowanie, farbowanie, prostowanie i trwała włosy naruszeniem integralności, dzięki czemu są kruche i martwe. Aby przywrócić atrakcyjność loki, z pomocą leczniczych i zabiegów kosmetycznych, które obejmują laminowanie i ekranowanie. Mogą być przechowywane w salonie kosmetycznym i płacić im przyzwoitą kwotę pieniędzy, ale do zrobienia i laminowanie i osłaniając włosy w domu, nie potrzeba wiele. Wymaga to, aby nie być profesjonalnym fryzjera lub zakup konkretnego urządzenia, ale proces ten nie zajmie więcej niż godzinę.

load...

Zawartość:

Ekranowanie zrobić loki ofiara błyszczeć zdrowia

Co to jest włosy ekranowania

Screening odnosi się do zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych. Kolejny z jego nazwy – shayning, pochodzi od angielskiego czasownika „blask” – świecić, ponieważ przesiewowe daje luksusowe głowę włosom połysk i blask. Istotą technologii jest to, że każdy włos jest pokryta przezroczystą folią, która nadaje im połysk połysk. Ale nie mylić zabieg laminowania recykling: dzielą tylko tworzenie folii z połyskiem, różnice są znacznie większe.

Struktura

Włosów. Włosy ludzkie składa się z trzech warstw. Rdzeń to nazywa rdzeniu. Kora – warstwę wewnętrzną, która zawiera pigment barwiący i korze. Ze stanu kory nie tylko kolor włosów, ale także wytrzymałość i elastyczność. Górny nazywany łuski naskórka, tworząc warstwę ochronną. To naskórka najbardziej dotkniętych fryzjerskie procedury i wpływ na środowisko. Jeśli go płatki puch, włosy wyglądają nudny i porowate, kora zaczyna się rozkładać, co prowadzi do zerwania włosów. W procesie laminowania włosów pokryte cienką błyszczący film, który wygładza naskórek, chroni włosy przed wpływem czynników zewnętrznych, lecz nie odtwarzaj wewnątrz. Podczas kontroli składniki odżywcze wnikają głębiej w korze, przywracając je i wzmacniając.

load...

Nauka wady i zalety

Procedurę

Każdy zabieg kosmetyczny ma swoje wady i zalety, które powinny być dostępne w celu uniknięcia rozczarowania. Uroda – poważna sprawa, pośpiech może tylko zaszkodzić. Cierpią z powodu niespełnionych oczekiwań wysokich lub słabych wyników nie ma, jeśli uważnie przestudiować informacje.

Osłaniając Zalety:

 • Podczas zabiegu goi każdy włos poprzez przywrócenie obrażenia wewnętrzne.
 • Kompozycje barwiące są wykorzystywane do badań przesiewowych w kolorze, nie zawierają amoniaku, dzięki czemu jest całkowicie nieszkodliwe.
 • Tworzy przezroczysta folia chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Promieniowanie ultrafioletowe, chlorowana woda, promienie słoneczne, mróz, wiatr i zanieczyszczone powietrze ekranowany nici nie są straszne.
 • Mniej splątane loki, są one łatwe do stylu i grzebienia.
 • Malowane nici odporne farby dłużej zachowuje kolor i połysk. Folia nie pozwala pigmentów wymywane z warstwy kory i odbija światło, dodając do polerowania prądem włosów.

Konstrukcja ekranująca wygładza naskórek i korze przywraca

Wady recykling:

 • Tworzenie filmu ochronnego powoduje, że włosy cięższe i uzyskać sztywność.
 • Po każdym myciu ekranowany zamki są zelektryfikowane.
 • Efekt kumulacyjny. Kosmetologów powiedzieć, że potrzebne jest odzyskanie serii zabiegów, więc należy używać tylko narzędzi przesiewowych często nie dają oczekiwanego rezultatu. Właściciel zdrowe włosy może nie widzi różnicy między przed i po. Skuteczność ekranowania lepiej ocenić po przebiegu akcji.
 • Krótki czas trwania. Błyszcząca folia ochronna utrzymuje się przez 1-4 tygodni, ale należy wziąć pod uwagę indywidualne cechy włosy. Placówka, która w pewnym urody potrwa miesiąc, inne mogą zniknąć po pierwszym szamponem.

Spełniać wskazania i przeciwwskazania

Nawet najbardziej proste, łagodne i nieszkodliwe na pierwszy rzut oka, istnieją przeciwwskazania manipulacji. Jeśli je zaniedbamy, możemy dostać się z poważnymi problemami, które następnie muszą pozbyć. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, kto może lub nie może wykonać badania przesiewowe.

Wskazania do badań przesiewowych:

 • Uszkodzone, suche, cienkie, porowate, kruche włosy podzielone.
 • Żelazka codzienna stylizacja, szczypce lub gorące suszarką do włosów.
 • Regularne farbowanie, podkreślając i barwienia.
 • Aktywny negatywny wpływ czynników środowiskowych. Jeśli pójdziesz na basen, praca w warunkach niebezpiecznych, mieszkają w mieście z ciężką sytuacją środowiska, robi turystykę aktywną, twoje zamki muszą być odnowione i zabezpieczone.

Badania przesiewowe pomogą przywrócić zdrowie osłabionej porowate włosy

Przeciwwskazania nieco, ale należy wziąć pod uwagę:

 • Skórę głowy i włosy podatne na tłuszczu. Wpływ oleju wzmocni tę funkcję, podać swoje tłuste grzywa zaniedbany wygląd.
 • Przebarwienia

 • Lub trwałej ondulacji posiadał mniej niż dwa tygodnie temu.
 • Wypadanie włosów. Naskórek pokrywający film zgęstnieje włosa, dzięki czemu jest cięższy. Osłabione mieszki włosowe nie wytrzyma ciężar i wypadanie włosów tylko wzrośnie.
 • Choroby

 • I uraz mechaniczny (zadrapania i rany) skóry głowy i włosów. Aby nie potęgować problem, pozbyć się problemów zdrowotnych, przed rozpoczęciem walki o piękno.
 • Gęstej, grubej sierści. Jeśli włosy są grube z natury, dodatkowy wzrost będzie to wyglądać metalowego drutu.
 • Alergii lli_1. Intrygi tej choroby jest to, że może on powodować żadnych substancji. Ale jeśli masz alergie, należy pamiętać, że naturalne olejki eteryczne, które składają się środki dla każdego przesiewowych, często mogą wywoływać silne reakcje alergiczne.

Zrób swój własny screening

W związku z rosnącym efektem będzie musiał szereg kosztownych zabiegów w salonie, więc jeśli przeprowadzenie tej procedury w domu, powiedzieć dziękuję nie tylko włosy, ale także portfel. Oszczędności będą bardzo zauważalne, ponieważ będą musiały być wydane tylko na leki. W domu, laminowanie można wykonać w zwykły żelatyny przy badaniu przesiewowym nie może obejść się bez specjalistycznych narzędzi. Je kupić w sklepach pracuje z profesjonalnych produktów do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, lub na oficjalnych stronach internetowych producentów. Najpopularniejsze systemy przesiewowe są teraz Q3 Blond i Q3 Terapia firma Estelle, Shine Przejrzysty i świeci z firmy Paul Mitchell. Zestawy te różnią się pod względem składu i małą wytrzymałość na uderzenia.

Zrealizować marzenie o luksusowym czupryną może być sobą za pomocą

Przesiewowe domu. Jeśli zdecydujesz się zrobić ekranowania włosy w domu, przepis jest prosty. Potrzebne będą:

 • Zestaw narzędzi przesiewowych od zaufanego producenta.
 • Szampon do głębokiego oczyszczania.
 • Ręcznik lli_1.

 • Włosów.
 • Grzebień

 • Z kilkoma zębami.
 • Grzebień do szczotkowania.
 • Klipów

 • I barrettes.

Badania przesiewowe z Estelle

Zgodnie ekranowanie oznacza dwa zestawy Estelle: Q3 blond i Q3 terapii. Ten ostatni jest przeznaczony dla brunetek i brązowych włosach kobiet, ale jest przeznaczony do Q3 Blond piękności blond. Farbowanie w jasnych kolorach dużo bardziej traumatyczne dla włosów, ponieważ podczas pigmentu rozjaśnianego zmyć i nie zastąpiony przez inny, jak w sytuacji z ciemnych odcieniach. Kobiety, które wyjaśnione włosy, wie o innej niewygodnej problemu, który skutecznie eliminuje Q3 Blond – żółty odcień blond. Aby usunąć zażółcenia, czasami konieczne jest przemalować włosy kilka razy, raniąc ich. Ekranowanie poradzić sobie z tym kłopoty, zdrowsze włosy i nadać im promienny blask.

3. W spółce Therapy Q3 ustawić Estelle trzy składu przesiewowe

Przed rozpoczęciem projekcji należy dokładnie umyć włosy szamponem do głębokiego oczyszczania, to na zaoszczędzenie włosy z kurzu, brudu, łoju i przemyć spod łuski naskórka resztek produktów do stylizacji. Czyste włosy to trzeba lekko osuszyć ręcznikiem. Pełna suszenia nie jest to konieczne, powinna być włosy wilgotne, ale kropelki wody.

Teraz można rozpocząć pierwszy etap badań przesiewowych.

Trzy etapy badań przesiewowych oznacza Estelle

 1. Zastosuj sprayu Klimatyzacja dwufazowej Q3 intensywne mocno zniszczonych włosów. Nawilża włosy, wzmacnia je od wewnątrz i znacznie ułatwiają rozczesywanie. Po zastosowaniu delikatnie przeczesać włosy zaczynając od końców i stopniowo przechodząc do korzeni.
 2. Q3 Oil TERAPIA przeznaczone do normalizacji równowagi pH, dodatkowe jedzenie i nasycenie wilgoci. To uszczelnia wnętrze włosa, wzmacnia je i kleje naskórek. Jest to szczególnie zauważalne na wskazówki posechennyh. W celu jego zastosowania równomiernie cienkich włosów jest podzielony na nici za pomocą kołków i filmu. Należy spryskać środkami palmowego (dawkowanie w zależności od długości włosów, wystarczy, aby 3/1 tłoczenie, nie więcej), natrzeć olej między dłońmi i nałożyć na nici, odchodzenia od korzeni około 2 cm. Narzędzie jest szybko wchłaniana, a zatem może mieć pokusę, aby umieścić go jeszcze raz – nie można tego zrobić, ponieważ nadmierna ilość oleju na pasma włosów stworzy efekt tłustych.
 3. Przed ostatnim etapem konieczne ponowne uczesać. Następnie przejdź do stosowania Q3 LUXURY oleju świecić dla wszystkich rodzajów włosów. Tworzy przezroczystą folię odblaskową, otaczając włosa. Staraj się nie przesadzać z zastosowaniem tej kompozycji, jeśli nie chcesz otrzymywać zamiast lśniące włosy zdrowia ciężkie tłuste kosmyki. Dla doskonałego rezultatu loki delikatnie posypać środków, ponownie podzielone na kołkach pasm i zaczynają suche i curl kosmyk włosów za dyskusje z gorącą suszarką do włosów i grzebienie do szczotkowania. Następnie ponownie rozpylana na włosach niewielką ilość pieniędzy jest podzielony na nici i przejść do rozciągania i końcowe suszenie. Jeśli twoje włosy są zniszczone nie tyle w ostatnim etapie, można korzystać z żelazka do włosów, podgrzewając ją do temperatury 170-200 stopni.

Po zabiegu zapali przyjemny aromat na sierści. Screening zajmie nie więcej niż godzinę.

Szczegółowy przegląd zestawu przesiewowego Estelle

To jest zabawa! Środki do ekranowania Estelle może być stosowany sam jako dodatkowej obróbki. Olej Q3 TERAPIA dobrze nawilża włosy, myjąc włosy szamponem i odżywka pierwszego etapu pomaga czesania.

Badania przesiewowe z Paul Mitchell

Amerykańska firma Paul Mitchell opracował kilka opcji dla związków przesiewowych. Świeci Clear dla standardowych badań przesiewowych i błyszczy nie tylko zapewnia opiekę, ale także do ćwiczeń. Jest to bardzo przydatne, gdy chcemy farbować włosy i myć ich kolor.

Paleta kolorów świeci jest zróżnicowana

środki przesiewowe linia kosmetyczna Paul Mitchell drogie analogi z Estelle. Różnica w cenie ze względu na fakt, że zamiast silikonów silikonozameniteley amerykańską firmę wykorzystuje zhydrolizowane białka sojowe. Wszystkie elementy do zestawu przesiewowego lub sprzedawane oddzielnie. Standardowy zestaw zawiera cztery bezbarwne narzędzi recykling:

 • Szampon Głęboko oczyszczający szampon Trzy Paul Mitchell, który pasuje do wszystkich rodzajów włosów, uwalniając je z nagromadzonych szkodliwych substancji, leków, uszkodzonych barwników, soli i chloru.
 • Naprawa Maska Super-Charged Moisturizer lub Natychmiastowa wilgoci dziennie kuracja do głębokiego odżywiania i nawadniania.
 • Ekranowania skład Shine Usuń
 • Balsam ułatwia czesanie Detangler z filtrem UV.

Procedura badania przesiewowego leków przeciwko Paul Mitchell różne od tego, z użyciem zestawu Estelle i zajmuje trochę czasu.

 1. Moja głowa głęboko oczyszczający szampon szampon Paul Mitchell Trzy, w razie potrzeby, łatwo zastąpić go innym profesjonalny szampon podobnym działaniu.
 2. Suszy włosy ręcznikiem, usuwając nadmiar wody. Sploty powinny być lekko wilgotne.
 3. Zastosuj odżywkę rozwikłać lub odżywczą maskę. Na zdrowe włosy potrzebują odżywki Detangler ułatwia rozczesywanie, jest on stosowany przez 2 minuty. Maski Super-Charged Moisturizer i błyskawiczne Wilgoć dziennie kuracja intensywnie nawilżający przeznaczony do suchych i zniszczonych włosów porowate i podatne na uszkodzenia, zapisywać wysokiej intensywności maska ​​Protein Super-Strong.Maski dniach od 3 do 5 minut.
 4. Narzędzia zmyć ciepłą wodą i osuszyć głowicę z suszarką do włosów.
 5. Jeśli planach przejrzyste przesiewowe oznacza wyrządzić Wyczyść połysk. Do badań przesiewowych, musimy koloru odcień i skład południu świeci deweloper tlenku PM świeci Przetwarzanie Ciecz. Muszą być zmieszane w równych proporcjach, przy użyciu niemetalicznych miski, na włosy na całej długości za pomocą pędzla do malowania, ukryć swoją głowę z polietylenu i pozostawić do działania przez 20 minut.

8. Środki do przesiewowych nanosić pędzlem

 1. Dokładnie zmyć ciepłą wodą zabarwioną łagodnym szamponem – głębokie oczyszczanie jest teraz przeciwwskazane.
 2. Zastosuj maskę Super naładowanych Moisturizer i po 3 minutach głowie. Suszone suszarkę do włosów. W rezultacie mogą być zabezpieczone za pomocą połysk wykańczania. W tej firmie jest nazywany Super Skinny surowicę, ale jest możliwe, aby jedno i drugie.
 3. Procedura badania przesiewowe Salon to jest łatwe do powtórzenia w domu

  Po osłaniając swoje zamki nie wymagają szczególnej opieki. Jedynym ograniczeniem odniesieniu głęboko oczyszczające szampony, które zawierają składniki zasadowe i alkohol. Oni zmyte materiału osłonowego i zniszczyć błyszczącą folię. Myj główka łagodny szampon i pozbyć się ładunków elektrostatycznych Po każdym praniu stosować balsam-odżywka. Nie zapomnij o tych prostych zasadach i cieszyć się pięknem zdrowe włosy.

load...