Osiągnięcie harmonii feng shui

Zawartość:

Jakie są tajemnice znalezienia harmonii w domu? Jak przyciągnąć szczęście, wzmocnienie więzi rodzinnych? Na te i wiele innych pytań są odbierane przez jednego z najbardziej tajemniczych i fascynujących Nauk Wschód – Feng Shui. Zgodnie z naukami o wielowiekowej kulturze, pomocnicy w osiąganiu tych celów są specjalne uroki Feng Shui. Mogą być wykorzystywane do uruchamiania niektórych sektorów naszego domu, a tym samym osiągnąć pożądany w życiu.

load...

W tym przypadku, mają wielkie znaczenie nie tylko maskotki, ale również ich rozmieszczenie na właściwych sektorów.

Jest to idea Nauki Wschodniej. Wszystkie obiekty w pomieszczeniu muszą być harmonijnie umieszczone w przestrzeni, czyli ich funkcja powinna odpowiadać mieszkań sektora docelowego. Niezastosowanie się do tego zalecenia może spowodować niepożądane, a czasami nawet negatywnych skutków.

Najczęściej ludzie są zaniepokojeni zagadnień związanych z ochroną, rozwoju kariery, zdrowia, romans, stosunków rodzinnych. W celu ustalenia obszaru danych swojego życia, trzeba zaprowadzić porządek w sektorze odpowiedzialnym za nimi w ich domach, aby pozbyć się starych i niepotrzebnych rzeczy i maskotki, które eksperci zalecają w feng shui obszarze.


Powrót do spisu treści

load...

Jin Chan i pieniędzy drzewa – symbol dobrobytu

Jeden z najpotężniejszych talizmanów przyciągać pieniądze w domu, zgodnie z naukami Feng Shui jest ropucha złota. Stoi na trzech nogach i trzyma monetę w ustach. Pomimo swojej rosnącej popularności, niewiele osób wie, że aby aktywować swoją moc energii, należy pamiętać, co następuje:

  • Po pierwsze, jest to niemożliwe, aby trzymać monetę;
  • Po drugie, maskotka powinna być umieszczona w sektorze bogactwa – południowo-wschodnia część lokalu;
  • Po trzecie, ropucha należy regularnie opuszczane do wody, po czym musi się wysuszyć.

Aby przyciągnąć bogactwo do domu, aby pomóc takiej talizman kultury Wschodu jako drzewo pieniędzy. Tytuł ten został obdarzony wszystkich gatunków sukulentów rośliny z liśćmi duży okrągły kształt. Aby wzmocnić efekt maskotki, które można umieścić w garnku z monet. Nawiasem mówiąc, jest to możliwe, aby zastąpić obraz żywego drzewa na panelu. Innym ciekawym i zarazem symboliczne opcja – sztuczne drzewo z monet zamiast liści. Jako elementy pomocnicze mogą być stosowane w strumieniach ścienne obrazu lub źródeł wody działających, źródła wewnątrz. Ale nie można umieścić obok drzewa pieniądze kaktusa. Uważa się, że ich siła są niekompatybilne.
Powrót do spisu treści

Peacock i Phoenix do rozwoju zawodowego

Talizman Feng Shui Peacock koniecznie pomóc właściciel, aby dostać się na sam szczyt kariery. Aby w pełni podziwiać jego piękno, należy zwrócić należne jej miejsce w chwale sektorze dla niego – na południu. Największą moc energia posiadać paw wykonane z metali szlachetnych, ozdobione kamieniami. Talisman, przyciągając powodzenia w karierze, może służyć jako obraz paw. W tym przypadku należy wolą jasne i piękne panele i obrazy. Wzmocnić działanie ptaków do sektora może być spalanie świecy obok niej, „karmienie” ziarna.

Kolejny skrzydlaty stwór, przyciągając karierę – feniks. Z mitologii znany ze swojej zdolności do powstanie z popiołów. Będąc w domu, to nadaje jej właściciel zdolność do wzniesienia się ponad wszystkimi przeciwnościami. Jeśli wziąć do Phoenix w południowej części kraju, przyciąga do jego sukcesu właściciel i chwały. Z drugiej strony, drób różni się na tyle gwałtowne impulsywny charakter. Dlatego, aby osiągnąć równowagę, według chińskich nauk, powinny być umieszczone obok niego obraz smoka. Również złagodzić siłę Phoenix, można użyć figurki żółw.


Powrót do spisu treści

Mandaryna: Feng Shui dla miłości

Obraz kaczek mandarynek jest powszechna wśród wszystkich tych, którzy chcą wnieść do swojego romansu życia i miłości. Również ta maskotka jest popularny wśród tych, którzy chcą wzmocnić więź małżeńską. Zgodnie z naukami Feng Shui, kaczki powinny być umieszczone w południowo-zachodniej części, czyli w branży ślubnej. Będąc we właściwym miejscu, maskotka stała się gwarantem lojalności, miłości i szczęścia w małżeństwie.

Jest jeden warunek, który musi być spełniony, aby osiągnąć zamierzony cel. Kaczki powinny być umieszczone w parach. W tej części domu można umieścić zdjęcia ślubne, zdjęcia z najszczęśliwszych chwil. Ponadto w sektorze małżeństwa wszystkie inne elementy muszą być sparowane: figurki, świece i inne rekwizyty. Możliwe jest również blisko kaczka wyjechać do pierścieni noc poślubną.

Na małych kaczek bez celu ponoszą podstawową odpowiedzialność, jako zachowania więzi małżeńskiej. Według chińskiej legendy, mandaryna wybrać partnera tylko raz i pozostaje wierny do siebie na zawsze. Najlepsze maskotki, przynosząc szczęście w miłości i wierności w małżeństwie, uważany kaczki pomarańczowe odcienie wykonane z naturalnych materiałów.

Powrót do spisu treści

Słoń na spełnienie wszystkich pragnień

Najbardziej skromny rysunku, porcja według Feng shui kultury talizmanu – słonia. Statuetka z powodzeniem może zastąpić, a obraz tego szlachetnego zwierzęcia. Maskotka magia i chce ochrzcić nieograniczone. W kulturze wschodniej uważa się, że słoń przynosi do domu szczęścia i powodzenia, spełnia pragnienia, daje dobre samopoczucie i zdrowie całej rodziny. Słoń symbol wzmacnia i sektor odpowiedzialny za dzieci, daje opiekę i wsparcie dla młodego pokolenia.

Wszechstronność maskotka jest jego zdolność do przynieść szczęście w sferze życia, która jest sektor odpowiedzialność na swoje położenie. Jeśli umieścić figurkę słonia w środku mieszkania, rodzina czeka na samopoczucie i zdrowie. Wizerunek słonia w północnej części mieszkania zapewni rozwój kariery. Słoń figurka na wschodzie wzmocni relacje rodzinne. Słoń, umieszczony w południowo-wschodnim sektorze domu, przyniesie bogactwo. Udać się w podróż, aby pomóc obraz słonia w branży turystycznej – w północno-zachodnim pokoju. Statuetkę w zachodniej części domu będzie miała żadnego wpływu dzieci. Być może decyzja ta przyczyni się do opracowania nowych talentów młodego pokolenia i otworzyć przed nimi wielką szansę.

Z pomocą tych maskotek Feng Shui może pobudzać swój dom, aby osiągnąć harmonię, aby osiągnąć pożądany. Ważne jest również, aby nauczyć się czerpać przyjemność z procesu stosowania tej pięknej orientalnej kultury w ich życiu. Po zgodzie ze swoim wewnętrznym świecie – pierwszy krok na drodze do harmonii ze światem zewnętrznym.

load...