Oryginalny prezent tata z rękami na urodziny

Zawartość:

Tata zazwyczaj postrzegane przez dzieci jako rodzaj głowy, organ niekwestionowany i sprawiedliwego sędziego w różnych sytuacjach. Że jest on w stanie uczciwie i bez zbędnego sentymentalizmu, aby podkreślić nasze błędy i porażki. Pochwała powściągliwy ojca jest w stanie dać pewność siebie do każdego dziecka. Nie wolno nam zapominać, że dla syna ojca jest przykładem męskości, a córką jego zachowanie wzoru tworzy obraz przyszłości wybiera się małżonka. Ponadto, naprawdę dobry tata dzieci, że twój najlepszy przyjaciel, który jest zawsze na czas pomoże i wsparcia, aby pomóc poradzić sobie z problemami i trudnościami.

load...

Dlatego Dzień i urodziny ojca – to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny szczęśliwy. Kilka tygodni przed zbliżającym się świętem wszystkich jej członków mieszczące Pre gorączkę i wiele pytań o tym, gdzie świętować ten dzień, jak zrobić to interesujące dla ojca, co gotować i, oczywiście, jaki prezent nie tylko przyjemność, ale również zaskoczyć chłopaka urodziny.

Co może dać dziecku?

Rzeczywiście, na urodziny mojego ojca była zawsze oryginalne i zabawne zdarzenie, wiele zależy od pomysłowości i wyobraźni mama. Ale aby rozwijać te cechy u dzieci od najmłodszych lat jest konieczne. Nie myśl, że dziecko do roku nie może przyczynić się do świętowania. Oczywiście pełne uczestnictwo nie będzie działać, ale z pomocą mojej matki jest nadal możliwe, aby dać papieżowi prywatnego token. Na przykład, jeśli lubi piłkę nożną, jak większość ludzi, można kupić mu piłkę i korzystania z wyobraźni, aby to niezwykłe. Zanurzyć dłonie dziecka w farbie i zrobić odbitki na białej części piłki, a następnie napisać znacznik na każdym z życzeniami lub najcenniejszych cech papieża. Małżonek docenią tę wspólną pracę i żona lubi dziecko jak życzenia urodzinowe.

Alternatywnie, można kupić tata obecny zwykły młotek iz-letniego dziecka i dać mu trochę oryginalności. Aby to zrobić, trzeba zostawić dziecko na jego drewniane części śladami swoich zagrodach zanurzył ręce w farbie. I pokrycie uchwytu lakierowane. Jest możliwe, że zastosowanie takiego młota i tata nie będzie, ale jedyny w swoim rodzaju zabawy w skrzynce narzędziowej zawsze będzie w stanie dać mu przelotną radość.

load...

Jeśli dziecko jest starsze, a następnie można również wyciągnąć go i stworzyć świąteczny nastrój z ojcem. Idealne rozwiązanie dla tego będzie balony. Niech nie będzie wiele, a każdy może użyć markera napisać lub narysować śmieszną wiadomość dla dziecka urodzinowy. Niech dziecko przyniesie niezdarny Cute doodle pióro, bo farba na kolorowe kulki – jest to czynność bardzo zabawne i niezwykłe. Albo niech dziecko zostawić im odciski ich rąk – to na pewno cieszyć.

Jeśli twoje dzieci już wyrosło tak, że mogą wyciągnąć trochę i udało nożyczkami, pomóc im zrobić zdjęcie lub aplikacja dla taty urodziny. Interesującym rozwiązaniem byłoby stosowanie gliny. Aby to zrobić, trzeba narysować prosty szkic czarnego markera, takiego jak grzyb w trawie lub kwiat w wazonie. Oczywiście, obraz może być bardziej skomplikowane – to wszystko zależy od talentu matki.

Ale nawet jeśli nie wiesz, jak rysować, i to zdecydowanie nie jest to problem. Można wziąć kolorowania dla dzieci i starannie wyciąć obraz, który lubi to. To musi być wklejony na jasnym arkusz kartonu, aby uzyskać efekt obrazu w ramce. A potem niech dziecko korzystać z gliny, aby włączyć czarno-biały obraz w kolorze i wielkości. Ten dar wykonane z rąk, należy cieszyć się z papieżem w dniu jego urodzin.

Prezenty dla taty ze szkoły

Małe uczniowie już wydają się być w stanie majstrować doskonałe karty domowych. Z pewnością takie przedmioty ich pracy nie trzeba będzie się dostać z okazji 8 marca lub innej uroczystości. Więc dlaczego nie zrobić z rąk tego samego daru i Papieża? Oczywiście, że karta na urodziny powinny być szczególnie uroczysty i elegancki. Możesz pomóc pomysł, ale jego realizacja jest całkowicie zapewnić dziecku. Być oryginalne podejście i wyobraźnia pokazany przez syna lub córki będzie dla ciebie i urodziny to bardzo miłe zaskoczenie. Ponadto, w wieku szkolnym dziecko jest całkowicie zdolny do zrobienia i dać papieżowi urodziny piękną zakładkę do książki, na przykład w postaci remisu.

Nie martw się, jeśli dziecko nie jest szczególnie zadowolony z rysunku i majstrować coś własnymi rękami. Może być odprowadzone robi to przy pomocy ciekawych pomysłów. Na przykład kupiłeś gotowy prezent urodzinowy dla dziecka i ukrył go w bezpiecznym miejscu. Zapytaj syn lub córka narysować mapę z którym papież znajdzie pomyślana jako pozdrowienia rzeczy.

Można iść nawet więcej niż tradycyjny sposób i ofertę do podejmowania własnych rąk i dać urodzin życzeń niezwykłą świąteczną kolażu taty. Aby to zrobić, należy omówić dokładnie, gdzie dziecko chciałoby iść z ojcem przez lata przed jego następne urodziny, i co mogą zrobić razem. Następnie, poszukaj zdjęć w starych magazynów, które będą symbolizować to miejsce. Niech dziecko będzie wyciąć i wkleić je w każdej postaci na dużym arkuszu papieru ciężkiego. Obrazy mogą być rozmieszczone zgodnie z porami roku, na przykład, zgromadzi wszystkie klasy odpowiadające zimą, latem, jesienią i wiosną sezonów.

Więc dziecko nie może dokonać jedynie papież interesujący i niezwykły dar z własnych rąk, ale również powiedzieć o niespełnionych pragnień, których nie odważył się głośno powiedzieć. W rezultacie ojciec otrzyma nie tylko ciekawą powitanie, ale także plan w wychodzić z dzieckiem.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się wszelkiego rodzaju twórczości, może być również używany, aby dać papieżowi Urodzinowa niespodzianka autorskie. Młodzi artyści z pewnością będzie w stanie namalować portret jego ojca, lub piękny krajobraz. Te dzieci, które uczą ceramiki i modelowanie, będą mogli tworzyć własne ręce oryginalny i wyjątkowy kubek pamiątka lub malowane płyty dekoracyjne. Mali muzycy mogą zalecić, aby dać tacie na urodziny mały koncert na jego cześć, oduczyć specjalnie dla tej nowej pary prostych produktów.

Dorosłych dzieci i ich sztucznych prezenty

Postaraj się, aby upewnić się, że dzieci, nawet jako dorośli, nie stracił zainteresowanie w self-made rzeczy i nie leniwy, aby spędzić czas ich produkcji, aby dać do ojca. Córka w pamięci ostatnie hobby może związać swoje ręce papieża piękny szalik, skarpetki i rękawiczki lub zrobić oryginalny organizer ścienny do jego szczegóły (zapalniczek, grzebienie, nożyczki, książki telefonicznej, okulary i tak dalej). Można ją zaprosić do wzięcia udziału w przygotowaniu menu świątecznego, powierzenie dekoracji ciasta i tort urodzinowy. Dorosły syn jest zupełnie w stanie zrobić dla taty półki książek, czasopism i płyt CD.

Jeśli ojciec uwielbia spędzać czas w domku, zachęcenia dzieci do tworzenia własnych rąk niezwykłe miejsce jego spoczynku. Niech to będzie niespodzianka dla taty na urodziny. Można to zrobić osobiście szyć lub splot i powiesić hamak, należy zrobić małą poduszkę w nim, a nawet połączyć ciepły przytulny koc, ułożyła stolik i umieścić go jako oaza, gdzie ojciec byłoby miło, aby wypić kawę i czytać. Może być używany do dekoracji lub starych opon zrobić palmę plastikowych butelkach. Takie oryginalne rzeczy i przedmioty wykonane osobiście, by stać się bardziej próbny zależną i synowską miłość, bo im dużo czasu spędziliśmy, i fantasy.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli nie dawać przykład, jak ważne jest, aby prezenty z ich rąk. Po tym wszystkim, masz ulubionego i drogiego ojca, który, podobnie jak w czasach dzieciństwa, cieszy oznaki uwagi na jego urodziny. Więc nie zapomnij, że inteligentne ciepły sweter lub kamizelka z Tobą skontaktować czasami lepiej niż następnej rzeczy ze sklepu.

Dać Tata może i malowane okulary lub szkła do ramy lustra, nawet jeśli muszą nauczyć się podstaw techniki barwione rysunkowych. Można również zrobić oryginalną świecę z niskich szklanek wklejanych na nich kolorowych kawałków szkła. Oczywiście, konieczne jest, aby majstrować, ale takie prezenty w dniu urodzin papieża będzie naprawdę bezcenne. Można uszyć panele z ich rąk i za pomocą kawałków skóry lub pomalowane skorupki zrobić zdjęcie najbardziej artystyczną. Jeśli wiesz, jak szyć, postaraj autor okładki do samochodu lub lalka Charm ojca, który stanie się talizmanem dla papieża i ochrona przed złym okiem.

Domowe symboliczne prezenty

A jeśli jego ojciec wkrótce rocznica, to zawdzięczam to nie tylko cenny dar, obecny tego rodzaju rzeczy, która byłaby symbolem miłości i szacunku dla wieku i stanu. Dobrym pomysłem może służyć jako tworzenie własnych rąk duża rodowa albumu. Sprawa jest skomplikowana i pracochłonna, jednak i otrzymany dar zasłużył zająć miejsce tego pamiątkę. Tutaj można pomóc takim kierunku, scrapbooking. Tego rodzaju umiejętności jest dokładnie na celu stworzenie środki fotografii, rysunków i obrazów w całej historii życia głowy klanu, który jest twoim ojcem.

Dać coś takiego, trzeba jakości duży album z grubych blach. Musi wypełnić zdjęcia jubileuszowych oraz piękne obrazy tematyczne w porządku chronologicznym, począwszy od dzieciństwa aż do obecnych zdjęć dziennie. Jeśli masz zdolność do literackiej prezentacji pomysłów, możliwe jest włączenie do albumu i opowiadania opisujące pewne chwile swojego taty. Taki prezent wykonany własnymi rękami, spowoduje nie tylko zainteresowanie bohatera dnia, ale także sprawiają, że w centrum uwagi wszystkich gości.

Innym symbolicznym gratulacyjny urodziny lub rocznica papież może stać bloki zwykłych dzieci, a raczej służą jako doskonałe podstawy do tego. Znaleźć sześć ogólnych zdjęcia swojego ojca, a ty, najlepsze z nich zostały wykonane w pierwszych latach. Pokroić na sześć części i skleić w kostkę tak, aby móc poprawnie łączenia boków, złóż cały obraz.

Staramy się przygotować i dać papieżowi do rocznicę niezwykłej Krzyżówka wspomnienia. Jako zaszyfrowane słowa dopasować swoje dzieci pseudonimów domu, kładzie podróże, słowa, które zakłócają zabawny jako dziecko. Zastosuj do krzyżówki na dużym arkuszu papieru, sprawiają, że jasny i wesoły, a nawet dostarczyć fotografie rysunków własnych dzieci, o ile nadal istnieje. Taki prezent będzie tworzyć nie tylko dobry nastrój na rocznicę jego ojca. Jesteś własne ręce dadzą mu szansę na chwilę zanurzyć się w młodości, a to wiele znaczy i jest bardzo kosztowne.

Ale nawet jeśli już kupił Twój ulubiony tata urodziny prezent gotowy, czy to telefon, aparat lub tonometr, nie leń się i nadaje jej oryginalności poprzez swój własny pakiet święto pięknych i oryginalnych kart okolicznościowych. Aby to zrobić, można wziąć dwa pudełka o różnych rozmiarach, aby inwestować w siebie. Obtyanite ich papier pakowy i zabezpieczyć taśmą. Im mniejsze pole ująć samego darem i więcej – pocztówkę. Dzięki czemu będą w stanie dać naprawdę intrygujące i kolorowe gratulacje.

Nie zapominaj, że nawet najbardziej banalne rzeczy w rękach kogoś, kto może i chce zrobić, może stać się wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby, nie tylko dla moich urodzin, a potem na dowolny inny wakacje. Musimy tylko pokazać wyobraźnię i kreatywność nietrywialne. Ręcznie robione rzeczy ostatnio, że jest wykonany własnymi rękami, stają się coraz bardziej popularne. Wiele nowych technik produkcji rzemieślniczej autorskim. Jeśli nie opanowali jedną lub zbliżający się Dzień urodzin papieża może być dobry powód do tego. A jeśli już z powodzeniem robi z rękami ciekawych i nietypowych gadżetów, a następnie wykorzystać swoje umiejętności, aby dać radość bliskich i bliskich przyjaciół. Nie bój się być oryginalne i uczyć go do swoich dzieci!

load...