Orientalny makijaż – tajemnice Szeherezada

Zawartość:

Tajemnicze, niedostępne i tajemnicze kobiety Wschodu … Przypomnijmy, „1000 i 1 nocy” albo przygody Nasreddin Hodja. Ilu wiersze i wiersze poświęcone drobnym kostki, przypadkowo błysnął pod fałdach ubrania, dużo szaleństwo zostało zrobione, ponieważ tylko jeden rzut oka niedbale spod welon … piękno, elegancję i kruchości orientalnych kobiet dosłownie szalonych. I, oczywiście, są tego świadomi i są z powodzeniem stosowane przez wrażeniu. I w celu jej wzmocnienia, te urzekające piękno doskonale opanowali tajną broń – Oriental makijaż.

load...

Jaki jest jego sekret? Spróbujmy rozwikłać tę tajemnicę. Każda kobieta, bez względu na to w jakim kraju urodziła, mające być piękny i chce się podobać mężczyznom. Ale w każdym narodzie – jego cech zewnętrznych, własnej kultury i religii, które narzucają pewne ograniczenia. Kobiety Wschodu zdają sobie sprawę z tego, a może jak nikt inny nauczył się wykorzystywać swoje mocne strony „full”. Może mieć wiele nauczyć …

Makijaż w stylu wschodnim – to pojęcie dość szerokie, w tym makijażu kilku typów. Być może tylko jedna rzecz pozostaje niezmienna – nacisk kładzie się zawsze na oczy. Jest to zrozumiałe. Ten egzotyczny i pięknie ukształtowane oczy nikt inny nie ma. Niemniej jednak, urządzenia arabskie, indyjskie lub, na przykład, japoński makijaż jest bardzo różny. Jakie? Załóżmy zbadać.

Japoński makijaż

Bez przesady można powiedzieć, że ten rodzaj orientalnego makijażu – najbardziej spokojny i dyskretny. Opiera się ona na kontraście – niebiesko-czarne włosy i bladą porcelanową skórę. Japoński makijaż nie wymaga korzystania z jasnymi, „krzyczących” kolory. Nawiasem mówiąc, jeśli masz na sobie huk – Upewnij się, że jest idealnie płaska. Tak, jak zrobić makijaż w stylu wschodnim japońskiego?

Lekki, prawie biała skóra jest uważana za znak japońskiej arystokracji i wyrafinowania. Dlatego, aby wyrównać kolor i odcień osoby, której chcesz użyć fundamentowych i proszkowych bardzo jasnych odcieni. Należy zwrócić szczególną uwagę na brwi – muszą być bardzo cienkie, czarne i wyraźnie oznakowany. Nawiasem mówiąc, prawdziwy japoński gejsza „rozpatrywane” z brwi bardzo radykalne – są całkowicie ich oskubać, a następnie narysować ponownie, powyżej naturalnej linii wzrostu.

load...

Jego niezwykle piękna naturalna forma japońskiego stresu oczu umiejętnie prześledzić strzały. Niższy cień na powieki zwykle szary ołówek. Jeśli jesteś zdecydowany użyć odcień, należy dać pierwszeństwo miękkich i jasnych kolorach. Powinien on być w porządku białe lub pastelowe. Jednak, gdy japoński makijaż z cienia i nie może odmówić. Ostateczna touch – policzki i usta. Policzki powinny podkreślać rumieniec lekko jasnoróżowe. Luz warga jest do was – mogą być światłem, róże i jasne kolory. To wszystko. Makijaż w stylu japońskim jest gotowy.


Indyjski makijaż

Kobiety z tego wspaniałego kraju – inne funkcje. Stoją się z tłumu z jego jasne, wyraziste oczy i piękne, a duże możliwości. Wszystkie naturalne zalety tych piękności umiejętnie podkreślić stosując jasne i żywe kolory kosmetyków dekoracyjnych. Ponadto, w przeciwieństwie do ogólnie przyjętych przepisów europejskich, nacisk kładzie się nie tylko na oko, ale na ustach. Jak prawidłowo zrobić piękny indyjski makijaż?

Ten rodzaj makijażu jest szczególnie odpowiednia dla kobiet o ciemnej skórze. Jest to zrozumiałe – indyjskie kobiety jest ciemno przez naturę. Jednakże, nawet jeśli nie mieli czasu, aby pojechać na wakacje – to nie ma znaczenia. Wystarczy użyć Fundacji i proszek opaleniznę. Spróbuj, że poszło gładko i dana osoba uzyskała piękną złotą barwę. Podciąć brwi – może być używany jako czarny lub brązowy ołówkiem. Należy to zrobić bardzo ostrożnie – nadać im kształt półksiężyca.

Teraz – oczy. Eastern makijaż oczu w stylu indyjskim wymaga użycia bogaty, żywy i tłuszczowych w cieniu konsystencji. Tradycyjne kolory – brąz i terakota. Jednak inne kolory mogą być wykorzystane dla zielonych i niebieskich oczach. Na przykład, szary garnitur, fioletowy, liliowy lub różowy.

Nie zapomnij strzałkę – maszyny ich stosowania nie jest tak trudne. Wystarczy przesunąć palcem jasną i gładką linię, która jest przy zewnętrznym kąciku oka trafi do świątyni. Jeśli chcesz, ręka może być trochę cienia. Rozszerzenie i lekko zgiąć rzęsy przy użyciu tuszu do rzęs. Dalej – rumieniec. W zasadzie taki ton opalona twarz jest całkiem możliwe, aby zrobić bez nich … Ale jeśli, jak czujesz się nieswojo – używać neutralnych barwach. Drugim celem Indian makijażu – usta. Po pierwsze, stosuje się jasne szminki, a następnie dodać połysk. Spowoduje to, że im soczyste i kuszące.

Dobrze, końcowy etap – bindi. Bez niego, indyjski makijaż po prostu niedokończone. Wiesz co to Bindi? To jest – mała kropka na czole. To jest po prostu niemożliwe, aby wyobrazić indyjskich kobiet bez tej wyrazistymi szczegółami! Narysuj mi dekoracji można użyć ciemnobrązowy lub czerwony ołówek. Jednak teraz dostępne do sprzedaży oraz gotowych egzemplarzy z różnych wzorów. Szczególnie zadowoleni, że nie muszą długo męczyć się z nimi – są samoprzylepne. Jeśli masz wąskie czoło – Bindi wybrać podłużny kształt, jeśli szeroki – dać pierwszeństwo rundy.


Arabski makijaż

Kolejny typ – to orientalny makijaż w stylu arabskim. Niedawno, ten typ makijażu stosowane przez Europejczyków, głównie dla tańca orientalnego. Jednak w ostatnich latach stało się ugruntowaną pozycję w modzie i cieszył się taką samą powodzenie u kobiet w każdym wieku i rodzaju wygląd, z dala od tańca. Jest to zrozumiałe – arabski makijaż pozwala na korzystanie z najbardziej żywe i bogate kolory i ich kombinacje. Zielony, fioletowy, brązowy, turkusowy i złoty odcień będzie wyglądać bardzo odpowiedni i atrakcyjny.

I, co ciekawe, arabski makijaż doskonale nadaje się nie tylko dla brunetek i brązowych włosach kobiet, ale dla blondynek – właściciele niebieskich lub zielonych oczach. Chociaż, oczywiście, jasnoskórych piękności będzie musiał to zrobić w bardziej umiarkowanym tonem.

Wybrać odpowiedni fundament. Nie używaj zbyt jasny – lepiej jest zdecydować się na odcień jasnobrązowego kawy. Do niego doskonałego proszek brązujący. Zmiany kształtu powierzchni, przez co proszek do policzkach i podbródku. Kolejny etap – brwi. Tutaj – pewne niuanse. I dla blondynki, brunetki i istnieje ogólna zasada – trzeba podkreślić brwi. Bez tego arabskiego makijaż po prostu nie jest przedstawienie. Dać im jasny, piękny kształt – zadbane brwi może zniszczyć wszystkie swoje wysiłki. Nawiasem mówiąc, nie jest konieczne stosowanie czarnego ołówka – można skorygować je z cienia.

Kolejny punkt – wybór palety kolorów cienie. Tutaj konieczne jest zbudowanie od koloru oczu. Dla czarnookimi piękności odpowiedni odcień zielony, żółty, niebieski, czerwony i brązowy odcieni. Ale arabski makijaż dla blondynki zrobić lepiej przy użyciu złota fioletowy, różowy lub fioletowy odcień i ich kombinacje. Zastosuj się cieniem na całej górnej powieki – do wzrostu linii brwi. Stres zewnętrznego kącika oka ciemniejszy cień. Ten sam kolor etykiety dolną powiekę. Dodaj jasny akcent – zastosowanie pod brwi i górnej powieki światło perłowym odcieniu. Nie zapomnij o wszystkich niuansów. Wszystkie przejścia kolorów powinna być gładka i miękka.

Dalej – najważniejszy moment. Arabski makijaż jest po prostu niemożliwe bez chwytliwy i kolorowymi strzałkami. Według klasyków, muszą być czarne. Jednak makijaż niebieskich lub zielonych oczach lepiej użyć ołówka lub brązowy cień. Spowoduje to, że twój wygląd bardziej delikatny i miękki. Jeśli użytkownik zdecyduje się pozostać w cieniu, to powinny one być stosowane wilgotną cienkim pędzlem wzdłuż linii rzęs. Kolejny krok – tusz do rzęs. Im dłuższy i bardziej bujna będzie rzęs – tym lepiej. Więc, tusz powinny być stosowane w różnych warstwach. Można jednak pójść jeszcze dalej – wystarczy użyć sztuczne rzęsy.

I ostatni szczegół – usta. Nie będzie ich jasne. Jednak trochę się nadal potrzebują dotyku – czy arabski makijaż będzie miała niedokończone wygląd. Bardzo odpowiednia szminka delikatne odcienie naturalne. Nawiasem mówiąc, niektóre wizażystów, zaleca się stosowanie kremu zamiast szminki rumieniec. Od ustach nabyć uwodzicielski wygląd.

Tu, być może, a wszystkie podstawowe informacje o makijażu w stylu orientalnym. Jak widać, będzie pasować do niemal wszystkich – blondynka i brunetka, ciemnoskóry i białe ocieplane, właściciele zielonym, niebieskim, szarym lub czarnym okiem. Chcę dodać tylko jedno – jeśli zdecydujesz się zrobić taki makijaż dla dowolnej wydajności – na przykład do tańca brzucha, albo grać w stylu Kabuki – nie bój się spojrzeć zbyt krzykliwe. Po tym wszystkim, w tym siebie i wychodzić na scenę! Ale codzienne życie wymaga pewnej powściągliwości. Jest to szczególnie prawdziwe blondynki. Oczywiście, w stylu orientalnym makijażu zawsze wygląda na tyle jasny, ale tracą wszelkie poczucie proporcji nie powinno być – pomiędzy ekspresją i wulgarności, istnieje ogromna różnica. Po wszystkich kosmetyków – to tylko narzędzie stworzone, aby podkreślić swoje naturalne piękno. Bądź piękna!

load...