Oriental make-up: wprowadzenie arabskich tradycji i tajniki makijażu wersji indyjskiej

Kobieta Wschodu jak ja Wschód, zagadkowy, tajemniczy, czarujący i wciągające. Jego niepowtarzalny urok kryje się pod osłoną stuletnich tajemnic i sekretów, które są starannie konserwowane i przekazywana z pokolenia na pokolenie, bo piękno orientalnych kobiet – jego główną bronią, godności i bogactwa, który wpływa na całe jej życie. Jednym z najważniejszych wydarzeń w zniewalającym urokiem orientalnych kobiet – to szczególny rodzaj makijażu, który na Zachodzie jest znany jako Oriental makijażu.

load...

Arabski makijaż jest szczególnie wyraziste, wyrazistość i jasność, więc najlepiej jest używany jako rodzaj wieczorem makijażu. Chociaż ten makijaż i ma na celu zwrócenie uwagi, że nie należy zapominać o znaczeniu środków, w przeciwnym razie wynik będzie wulgarna i krzykliwe, ale wciągająca i tajemnicza.

Zawartość:

Główne rodzaje wschodniej makijażu


 • arabski makijaż

W języku arabskim cały makijaż koncentrują się na oczy. Wynika to z wielowiekowej tradycji noszenia welonu, kiedy cała twarz z wyjątkiem oczu pozostają zamknięte. Podkreślić oczy pomaga gruby czarny eyeliner, która wchodzi w przeciwieństwie do białek oczu.

load...


 • indyjski makijaż

Indyjski wersja orientalnego makijażu różni się nieco inną akcentowania. Koncentruje się ona na brwi i usta. Wykonywanie indyjski makijaż, należy dołączyć dość ciemny odcień skóry, cień do powiek, tusz do rzęs na rzęsy kładziemy na powieki -svetlye cieni wyraźnie odróżnić linię brwi. Pomadka nie powinny być zbyt krzykliwe, ale jest zobowiązany do udzielenia ustom odpowiednią ekspresję i zmysłowość. Nie zapomnij błyszczyk.

0. 5.


 • Japoński makijaż

Aby wykonać tradycyjny japoński makijaż a la gejsza nie zapomnij zaopatrzyć się w kremach na zlecenie jaśniejszy odcień swojej skóry i przejrzysty proszku. Skóra powinna być nie tylko jasne i doskonale czyste, gładkie, jak porcelanowa lalka. Oczy kulminacyjnym lub czarny eyeliner ołówek, dając światło nawias. Cienie używać bardzo oszczędnie, tylko w zewnętrznych kącikach oczu. Pomadka wybrać jasne kolory, matowe lub błyszczące przejrzyste.

1. 8.

Oriental makijaż w stylu arabskim, krok za krokiem

Ponieważ jest to arabski makijaż jest najbardziej popularne wśród wszystkich rodzajów makijażu, spojrzeć na jego technikę wykonania w sposób bardziej szczegółowy.

 • Krok 1: Podnieś paletę kolorów

Aby zastosowaćmakijaż w stylu arabskim, mogą być używane jako matowych i perłowych cieni. Ale jak brokat, luksusu i bogactwa – to duża zaleta na Wschodzie, który jest potrzebny do wykazania, pierwszeństwo należy przyznać mu blask i połysk.

Paleta kolorów cieni wybrać na podstawie naturalnego koloru oczu:

 • Brązowe oczy (od herbaty czarnej kawy): niebieskie, błękity, brązowy, żółty, zielony, granatowy, wszystkie odcienie czerwieni.
 • niebieskie, szare i zielone oczy: złoty, srebrny, szary, fioletowy, różowy i fioletowy odcienie.

Nie można ograniczać się do korzystania tylko jeden kolor, harmonijnie łącząc kilka odcieni, ale bez względu na wybraną opcję, nie zapomnij o czarnym eyeliner. To musisz mieć makijaż na wschód!

 • Krok 2: wyrównuje

  Cera

. Aby make-up w stylu arabskim cera była bardziej naturalny i harmonijny być dość ciemno. W związku z tym, jako podstawę do korzystania korektor na porządku naturalnym ciemniejszą karnacją. Ciemniejsze odcienie nałożone na whisky, na policzkach i nosie skrzydeł. Wszystko koloryzować proszku. Ze stosowania rumieniec jest lepiej odmówić wykorzystania lub odcienie tan, które podkreślają twarz rzeźby.

 • Krok 3: skoncentrujmy brwi

Wyrazistość oczu nie tylko daje jasny makijaż oczu same, ale także jasną linię plastikowych brwi. Oriental makijaż – to dramat! Jasne, wyraziste brwi ciemna linia będzie najlepszym obręczy oraz dodatkowy nacisk na błyszczącymi oczami luksusu. Do najbardziej dramatycznej ekspresji i nieco wydłużyć linię brwi do skroni.

 • Krok 4: East luksusowe

Po pierwsze, stawiamy małym pędzelkiem jasny perłowy cień w kącikach oczu i na czole. Następnie przechodzi do stosowania podstawowych kolorów. Aby arabskim stylu makijażu okazało luksusowe i bogate w tym samym czasie za pomocą trzech lub czterech kolorach. Cień pędzlem zastosować grubą brwi siebie! Im bliżej czole i grzbiecie nosa, tym jaśniejszy odcień cienia. Ciemniejsze odcienie są w kierunku skroni jak lekki skoku skrzydła. Wszystkie wybrane kolory powinny przepływać naturalnie do siebie. Trochę cienia i kładziemy na dolnej powiece. Wszystkie oczy powinny być oprawione w luksusie!

 • Krok 5: US skupić oczy

Nie skąpić na czarno! Z pomocą ciekłego czarny eyeliner całkowicie otaczać oko, nadając jej wschodnią migdałowy kształt. Aby podkreślić łagodniejszą linię ciemnych cieni. Nie zapomnij o strzały, które mogą być zarówno pojedyncze i podwójne, czyli jak przejść z górnej oraz dolnej powieki. I wreszcie ostateczny szlif arabskiego makijaż oczu – tusz do rzęs. Na górnych powiek obficie zastosowanie tuszu w kilku warstw, a w dolnej części będą wystarczające i jednej warstwy osnowy. Orientalne oczy gotowy!

 • Krok 6: Final Touch – Usta

Tradycyjnie usta arabskie kobiety przez większość czasu były ukryte pod zasłoną, a wszystko koncentruje się na oczy, więc makijaż szminka we wschodnim stylu arabskim powinni wybierać delikatne odcienie światła, w pobliżu naturalnego koloru warg. Ale w świetle, nie można zapisać – to daje dodatkową elegancję i luksus całego obrazu.

Video Tutorial makijaż we wschodniej ducha

Robiąc makijaż w stylu arabskim, i upewnić się, że cały wygląd dopasowany mu luksusowe jedwabiste włosy, nienaganną manicure, dzwonek i blask biżuterii, drogich tkanin i tekstur, oczywiście, słodkawy zapach odurzający.

Katerina Bagatskaya

load...