Orgazm pochwowy: mit czy rzeczywistość?

Zawartość:

Wiele kobiet cieszyć się sam proces seksu, ale nie dostaje orgazmu. Przyczyny jego nieobecności wiele: brak zaufania, niezdolność do wypoczynku całkowicie funkcje fizjologiczne, etc. Seksuologów wyróżnić dwa rodzaje orgazmu – łechtaczki i pochwy. Drugi różni się od pierwszych wrażeń. Każda kobieta powinna doświadczyć przynajmniej raz przyjemny ciepło, która stopniowo rozszerza się na cały organizm. Ale trzeba przyznać, że nie wszystkie jego zasięgiem. Jak doprowadzić swoje ciało do orgazmu pochwowego?

load...

emocjonalna gotowość

Drogie kobiety! Przed zawarciem aktu seksualnego być emocjonalnie gotowe do orgazmu! Nie stresuj się o to, czy jest to radość wiedzieć, czy nie okazują. To jest w porządku, jeśli w pierwszym, drugim, a nawet jeśli XX razy nic się nie dzieje. Dotrzeć na szczyt rozkoszy, jeśli zawsze o niego martwić.

Aby uzyskać orgazm pochwowy, trzeba stymulować punkt G. Należy zauważyć, że rozmiar penisa nie ma znaczenia. Oto top postawy i ćwiczenia mięśni pochwy.

Pozy, które zwiększają szanse na uzyskanie orgazmu pochwowego

Przed wybrać żądaną an_1cję na seks, trzeba wziąć pod uwagę, że kontakt z pochwy mięśni penisa powinna być maksymalna. Odebrać stanowisko powinno być tak, że końcówka prącia tarcie na górnej części pochwy.

Niektóre pozuje do orgazmu pochwowego:

  • Dziewczyna na górze. Podczas stosunku seksualnego, można kontrolować tempo, głębokość i prędkość wjazdu;
  • Dziewczyna przy stole. Tutaj też można kontrolować trajektorii elementu wchodzącego. Jednak dziewczyna powinna być wyższa niż mężczyźni;
  • Dziewczyna leży na plecach. Pod pasie powinien położyć coś miękkiego unieść miednicę. Określenie to będzie maksymalna ocierają dolnej i górnej części pochwy.

Trenować mięśnie pochwy

Aby doprowadzić się do orgazmu pochwowego, można otwierać i zamykać z mięśni pochwy wewnątrz penisa. Działalność ta będzie nie tylko uzyskać wiele przyjemności, ale także na szczyt rozkoszy.

load...

Jeśli te ćwiczenia nie dają żadnych rezultatów, nie kończą! Odwiedź specjalne szkolenie „Awakening kobiecego orgazmu. Intymna mięśnie.” Dzięki nim można osiągnąć nie tylko orgazm pochwowy, ale również być w stanie uzyskać wielokrotny orgazm!

Możesz zarejestrować się na szkolenie przez wywołanie +7 (499) 709-79-14 (od 10:00 do 22:00) lub zegar na miejscu / o /.

load...