OPS lub porad ANY „pro sportowych powinny włączyć głuchy

Zawartość

W jednym bardzo znany społeczności on-line każdy wie wszystko o zdrowym stylu życia. Wow, co? Trzeba tylko zadać pytanie, a ty od razu powiedzą, co i jak ściągnąć, dlaczego mamy kulić się absolutnie żadnych wad anatomicznych, i komu Rod w Rosji pomaga schudnąć. Wszystko to jest dobrze, zwłaszcza jeśli w prawdziwym życiu są szkolenia z profesjonalnym instruktorem, który można łatwo odróżnić prawdę od fałszu. Osobiście czytałem internetowy dzienniczek diety często podaje w wątpliwość istnienie jednego gatunku ludzkiego. Czasami szacunek dziewice wspaniałym jedzenia 1000 kalorii i 80 kg w ciągnięcie statywu i zastanawiał się, czy są ludzie, jak my? Więc moja osobista ocena, delikatnie mówiąc, nie bardzo dobre porady od blogów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zróbmy to samo każdego dnia

Rodzaj szkolenia zwow ten sam 100-dni Street Workout wspaniałe i niesamowite. Oni naprawdę budować mięśnie, spalić tłuszcz i pomóc uzyskać ciało marzeń. Jednak, aby wyciągnąć te same ćwiczenia na wytrzymałość energii, w połączeniu z potężnymi skokami wybuchowych może tylko naprawdę „Centrum” – osoba. Użytkownicy mogą również spotkać się z retencją płynów w całym organizmie, zwiększenie apetytu i przyrost masy ciała. Dlaczego? Krótko mówiąc – ich układ hormonalny nie jest w stanie odpowiedzieć na takie szkolenia.

To nie znaczy, że powinieneś rzucić ćwiczenia o wysokiej intensywności, żeby być kompetentnie procheredovat je z innych niezbędnych i ważnych rodzajów prac. Postaraj się zrobić wszystko, co można przypisać do intensywnego treningu, co najmniej co drugi dzień. Na dzień odpoczynku zorganizować światła cardio, lub korzystają ćwiczenia rozciągające. Więc byłoby bardziej poprawne.

[Powrót do spisu treści]

Załóżmy squat ponad Maszy z LJ

No, może nie Masza i Lena i Julia, nie ma znaczenia. Regularnie można znaleźć blogi fitness z imponujących rekordów, wspaniałych zdjęć autora i superslozhnyh treningów. Więc na tym, że to ostatnie nie są warte powtórzenia. Podobnie jak nie jest to konieczne, i przejść na dietę zalecaną przez autora bloga. Pamiętaj canonicity Dr House mówiąc: „Wszyscy leży!”? Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie szkoleń odgadnąć, że racja 1200 kcal ciężkich przysiadów w systemie nie dzieje, a także rzadkie w charakterze próbek, w stanie siedzieć na „sushechnom” diety przez cały rok. Chłopaki, jeśli to było takie proste, pojęcie „masy w offseason” kulturystyka prostu nie istnieje. Niektórzy autorzy po prostu nie umieścić na widok publiczny „, ciemne dni”, ponieważ zdarzają się wcale.

load...

To nie znaczy, że blogi koledzy w sklepie nie jest warta przeczytania. Możesz czytać i komentować, ale to kopiowanie programy szkoleniowe – w każdym przypadku, zwłaszcza jeśli chodzi o trójboju siłowym i CrossFit. Po tym wszystkim, pragnienie bycia kimś chłodnicy, a także brak kontroli jest zazwyczaj taka sama szkoda.

[Powrót do spisu treści]

Chodź, organizuje wyścigi!

Ten konkretny grzech stron odchudzających i ich mieszkańców. Nie wiadomo na pewno, co dokładnie, inne niż nabycia nieufność wobec siebie jako osoby, może pomóc konkurencję w dyscyplinie „mniej jeść”, ale są one bardzo popularne. Z jednej strony, to jednak wsparcie, az drugiej strony, te wszystkie tańce z tamburyn nie uwzględniają podstawową prawdę – indywidualność, nie wszyscy jednakowo szybko schudnąć z równym diety i diety, relatywnie rzecz biorąc, w pozornej równości mogą być bardzo różne,

W wyniku tego strata „wyszczuplający gonochki” może równie dobrze być niezdrowe wpływ na psychikę, a program redukcji masy ciała. Człowiek stara się powtórzyć, to nie osiągnie „sąsiada” wynik, zły, jeść. Wtedy nie można kontynuować.

[Powrót do spisu treści]

Spójrz, co Bob napisał w komentarzu!

Och, samozwańczych ekspertów w każdej dziedzinie – to wciąż problemem. Pamiętam, kiedy byłem aktywnym blogerem „najlepsze powerlifter w okolicy,” poinformowała mnie do jednego planu robić przysiady, rumuński i staje Plyometria. Dla tych, którzy wiedzą – plan nie był schudnąć i zwiększyć moc. Zachowanie na reputacji i liczby naleśniki na userpics, aktywnie zrobił. Chociaż nie przetrenować przed utratą zdolności do chodzenia w pokoju.

Wydrukowany słowo ma pewną moc i władzę, nawet na bardzo odpowiedni i rozsądnych ludzi. Tylko tu jakieś rady wam w nieznanym rzeczywistości, człowiek, należy podzielić na dwie części. A potem cztery. Nie spiesz się do zwiększenia masy, powtarzania podejść, jeśli napisał w komentarzach, że masz coś źle robi. Nie staraj się dodać białko, tłuszcz, węglowodany, suplementy diety dziwne tylko dlatego, że są tak poradził setna „przyjaciel” z sieci społecznej. Korzystać z usług specjalistów, a reszta wziąć pod uwagę.

[Powrót do spisu treści]

Rod – ona i Grecja Rod

Błąd ten nie jest bardzo powszechne, ale powiem kilka słów. W naturze nie jest sportem dla piękna – jest kulturystyka, sport dla siły – trójbój siłowy i sportu w celu poprawy fizycznego form- CrossFit. Centrum, jako uogólnionego kategorii, zawiera elementy wszystkich trzech. Początkujący często zwodzi prawda, że ​​w pierwszym i w drugim, a trzeci korzysta trening siłowy i podobnych pocisków. Więc słuchaj odchudzające pań o „ławce Bridge”, a następnie cierpi kręgosłup. Albo zacząć „triceps pomp w izolacji” i przekazać więzadeł.

Jeśli po prostu trzeba być w formie i nie osiągnąć niesamowite wyniki sportowe – trzeba czwartą opcję o nazwie fitness. Pierwsze trzy rozwiązać inne problemy i porady od przedstawicieli tych sportów powinien być podzielony na … pojawienie się przedstawicieli sportu i chęci, aby wyglądać tak samo. Specjalnie napisane dotyczy trójboju. Jeśli nie powoduje żadnych negatywnych emocji duże piękne ciało Athletic – słuchanie i ćwiczenia. Marzysz, by stać statuetochkoy? Jest w siłowni, a nie inaczej.

W ogóle, to co byś nie czytać lub słyszał w tym tygodniu, nie zepsuć swój plan, sporządzony przez profesjonalistów, a także dodać ich szkolenie „więcej życia”, za radą kogoś nieznanego. Pociąg w rzeczywistości, powodzenia!

load...