Opowieści „suszenie”

Zawartość

Pójdziesz do sali, a to? Zgadza się, w stosunku do masy na wadze, a to dziewczyna? A dziewczęta – wszystko na suszenie. I to nie na sezon konkurencji jest w pełnym rozkwicie, ale wybacz, Nowy Rok. Pragnienie, aby pokazać rzeźbiona Delta i mniej dokładne Maximus gluteusom na świąteczną imprezę – to jest całkiem naturalne, a między nami dziewczęta, dobry motywator wideo. Ale … .vot nazwać to, co jest robione dla dobra odchudzania „suszenie” – są zbyt szerokie uogólnienie, w większości przypadków. A zwłaszcza nie powinien wierzyć liczne opowieści o „suszenie”, wydanego w tych naszych siłownie pantoflową.

load...

[Powrót do spisu treści]

Z „mleko” leje

Cóż, na początek w chwili gniewu. Aby być „zalane”, a nie „dressing down” trzeba tłuszczowej była tak niska, że ​​nie „wypełnić” mięśnie mają być widoczne. Tak zwolnienie powinno być lustro, nie we śnie, aby zastosować go do jego najbardziej „przelewanie”.

Przyznaję, ja też zgrzeszyłem wyjątkiem twarogu, podejrzewając u siebie na poszlakach nietolerancji produktów mlecznych. Na swoją obronę mogę powiedzieć, że było naprawdę bardzo podobne. I w końcu okazało się być banalne uczulony na kwitnących drzew, których jestem bardzo zadowolony, ponieważ drzewa kwitną raz w roku, ale domek jest bardzo wygodne do jedzenia niemal przez całą dobę.

Precz z wątpliwości: Można mówić dużo i wszystko, ale „powodzi” lub „wypełnia” można znaleźć tylko w jeden sposób. Bierzcie i jedzcie dobry ser w godzinach porannych. I nawet napić się kawy. Z pianki mlecznej. Po paru godzinach trzeba wziąć się widok wszystkiego poniżej linii piersi, a zrozumiesz. Tak, dla czystości eksperymentu lepsze niż brak owoców z serem nie jeść i nie słodzących w kawie nie wylać. Sami nie zrozumie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Aby być na „suszenie”, trzeba ściągnąć czyjąś płytę z numerem

Produktów

Tak, a nie tylko to, co jest zapisane na etykiecie. I to był oczywiście ktoś w swoim zdrowym ciele, szybki metabolizm i dziewicze długie lata różnorodnych diet żywieniowych nawyków. Wiele towarzysze ziemi w ogóle nie są świadomi takiego jak kalorii, węglowodanów, białek i tłuszczów. A nawet więcej, nie sądzę, całość w dowolnym programie lub w umyśle, nawet w wyobraźni. I dlaczego, po każdym z trybun dziewczyna bikini, pisał jego suszenia, dobrze, my siedzimy.

Takie suszenie ma lepszego kefir lub inne diety. A wszystko dlatego, że w celu zminimalizowania szkód należy przestrzegać, co najmniej minimalne normy dotyczące ilości makroelementów. 1 g białka na funt, 1 g tłuszczu na 1 kg masy ciała, a „deficyt” – nie więcej niż 10-15% dziennego zapotrzebowania kalorii. A na pytanie „ile jem węglowodanów?” ciekawy odpowiedzi się za pomocą kalkulatora i wiedząc, że 1 gram węglowodanu składającego się z 4 kcal. Trudne? No, zrób sobie menu dla suszenia 1 razy praktykujący „makro” lub dietetyka sportowego liczenia kalorii i nie cierpieć. Nutritsiologi są najczęściej w tych samych grup, z których pochodzą diety.

Precz z wątpliwości: Szkoda pieniędzy? Spróbuj tego – siedzieć przez tydzień bez przerwy do piersi kurczaka z płyty, ponieważ nadal jesteś uprawiania go i myślę, że zdrowie – jest dobry, to może być nieco pogrobit. A następnie przejść na miejscu IIFYM i obliczyć zapotrzebowanie na kalorie i makroskładników. „Proveshayte” ich żywność 1 raz (wszystkie w tym samym czasie jesteś suszenie, jesz to samo, a kto nie je to samo – jest on raczej niż suszona samooszukiwania) i dokonać zmian w diecie. I dać nowy system w tygodniu. Zobaczysz, że jeśli coś się zmieniło, to tylko na lepsze. I tak – jeśli stracisz więcej niż 300-400 g na tydzień, najprawdopodobniej nie jest to tłuszcz, a wiesz, że. A potem trzeba poprawić, jeść więcej. Naucz się korzystać z łuski i kalkulatora, można zwykle uzyskać od listy produktów przeznaczonych do suszenia i po prostu wybrać jedną z wielu opcji żywności. W szczególności, z odmian lodów czasem.

[Powrót do spisu treści]

Suszenie bez spalacz tłuszczu – pieniądze w

Spustowy. Jak dla mnie, bo pierwszy bank kofeiny spalacz tłuszczu można zrozumieć tylko wtedy, gdy wiesz, że już nic więcej, a konkurencja na nosie. Czy jesteś sportowcem, a priorytetem w swojej karierze fitness, a nie zdrowia. Ponownie, procedura może uchodzić za nieszkodliwie jak również konsekwencje dla układu nerwowego. Tłumaczę w przystępnej cenie – dzień będzie „zwalniać”, aw nocy – brak snu. A jeśli zły producent umieścić go w swoim produkcie również hormony tarczycy, co może się zdarzyć to, co dzieje się z profesjonalnych modeli. Filmy o Irina Iris, suszenia i spalacz tłuszczu w żółtej słoika, zapewne widzieli już wszystko. Kto nie widział – nadmierne ćwiczenia, jedzenie spalaczy tłuszczu bez miary i wytrwałości na obranej drogi prowadzi raczej do wzrostu tkanki tłuszczowej, a nie w celu jego zmniejszenia.

Ogólnie rzecz biorąc, spalaczy tłuszczu – to suplementy diety z niesprawdzonej skuteczności, że wierzymy tylko dlatego, przepraszam, specyficzny stan mózgu ludzkiego, który jest charakterystyczny dla niego podczas długotrwałego żywienia. Nie inaczej.

Precz z wątpliwości: Co zrobić, jeśli miałem zamiar wynaleźć tu tylko ze względu na kogoś „pod-cured”? Sprawdź jak działają dość łatwo można sport palnika tłuszczu. Mają podwójne espresso i łyżkę „Elkar”. I odchodzą, praktyki. Znacznie pomógł? Nie chcę jeść po? Zmiecie wszystko na swojej drodze, tak aby były tylko plastikowe i drewniane obiekty w promieniu kilometra? Efekt niemal każdego palnika tłuszczu z prawne będą takie same. I cała ta masa wskaźnik strat jest zwykle odzwierciedla raczej słabo.

A przecież nie jest zbędne przypomnieć mądrość ludową. Że coś „na sucho”, to jest konieczne, aby przepompować. Tak łatwe odchudzanie ze zrównoważoną dietą będzie najlepszym rozwiązaniem, jeśli celem – to w utracie wagi. Ale „prawo do wyschnięcia” – dość dziwny wybór, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że w tym samym rezultat można uzyskać bez szczególnych „problemów” na wysokości węglowodanów i białek.

load...