Opowieść o kobiecej Splicie

Zawartość

Znajomy chłopca z trenerów nie można zapisać żeńskie dzieli. Ponieważ dorosłych ciotek on nie trenował. Zdjęcie zrobione-trostinochek tylko dla dziewcząt, które z jednej wzrok hantle ma ulgi delta wyłania. Tak, a oni patrzą na pierwszej rundzie. Przed wykręcił swój pokój hula-hoop i byli szczęśliwi, dopóki zło dorosłych ciotka nie zaczęli kląć na powierzchnię, nie przeszedł swoje ciężary. Tak więc nasz bohater stara się odkryć prawdę na portalach społecznościowych. I jest następująca.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kobiety podzielone na cokolwiek

Tak, jesteś kobietą. Jesteś ładniejsza niż większość facetów, a ty najprawdopodobniej czyste skarpetki. Ale w siłowni trzeba pracować całe ciało do życia, niezależnie od stażu pracy i doświadczenia.

Plusy: Dla początkujących bardzo dobrze płaskość tzw rozłamu. Oznacza to, że gdy pewnego dnia squat jest wykonywana, i prasy poziome i trakcji. A z drugiej – pchnięcie i pionowych pras i trakcji. Rookie nie jest z punktu widzenia osoby z pewnym doświadczeniem, a dziewczyna, która nie osiągnęła jeszcze średniej wydajności energii i tylko opanowanie techniki. Ten podział działa tylko dlatego, że eliminuje potrzebę ton cardio, utrzymania odpowiedniego wydatku energetycznego podczas wysiłku, a często powtarzać te ruchy, które nie mogą być uzyskane. Tak, przysiady, prasy ławce i ciągnąć.

Wady: dziewczęta z porośniętych trzciną shtukentsii mięśni. Osobiście nie sądzę, że jest to minus, i myślę, że są inne rzeczy do zrobienia, aby zapisać tą chudość. Joga, na przykład, zajęcia aerobiku i żadne elementy HIIT. Cóż, albo do szycia i chodzenia. W każdym kolejnym roku tłum cierpiącego wtłoczone hali, a następnie zaczyna – I squat na swoich czworogłowego, moje plecy nie mieści się w dawnej wielkości. Wiesz o tym. Spin wymaga kostiumy indposhiva, jestem leniwy, a ponieważ idę do koszulki, sukienki, ale to nic. Bo ja po prostu chcę. W rzeczywistości, prawdziwy Wadą tego podziału jest to, że nie zaczynają zbliżać aż do momentu, w którym masa pracowników wzrosła powyżej średniej.

load...

Wtedy nie jest klasyczną opowieścią o zmęczenia ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia snu, apatia, senność, lub, na przykład, z napiętego i nocnego obżarstwa. Dyscypliny energetyczne, problem został rozwiązany po prostu. „Sportowiec nie drzemiąc w pracy, on zdrowieje. Sportowiec nie jeść w nocy, na talerzu z barszczu, jest zmniejszona. I zawodnik ostatecznie musiał wypuszczać parę, ponieważ wysłał cię tam, gdzie posłał”. I z kategorii wagowej jest zazwyczaj nikt nie popłynął aż grow zasilania. Ponieważ nie można sobie pozwolić na orzeźwiający snu przez 10 godzin dziennie, a jedzenie przy 6000 kcal, a ty jesteś silniejszy niż większość kobiet i mężczyzn, początkujących, a celem jest bardziej estetyczne niż podnosić więcej ciężarów, warto przeglądu podział.

[Powrót do spisu treści]

Kobiety potrzebują split „push-pull-nogi”

Plusy: Na łatwiej jest przejść z dzielonym płaszczyźnie, a „to” jest wystarczająco miękka do ośrodkowego układu nerwowego. Jeśli nie jest częścią treningu, będzie można odzyskać. I można wreszcie poważnie zaangażować się w jego zhimom sytuacji, doprowadzając do „średniej szpitalu” z dobrymi wynikami. I wyciskaniu, too. Albo, jeśli chcesz zrobić prace nad tzw jakości (czyli normalny trening mnogopovtornye wagi ciężkiej, ale nie z 2 kg), a uczyni to w sterach 45 minut czasu szkolenia netto w hali.

Wady: To jest rzeczywiście problem wyboru między przysiadu i trakcji. Ogólnie rzecz biorąc, nadal robić trakcję, będą miały zastosowanie do wybitnego potencjału zgadywania. Tam, gdzie w domu umieścić? W dniu „push” – to nie działa dobrze, bo do tej pory nogi i zabili squat. Wniosek jest jasny – wycofać wraz z tradycyjnych i konwencjonalnych zginaczy stawu biodrowego jest pierwszym dniem podziału. Po relaksujący dzień masz zhimami zabawy, a nawet po dzień odpoczynku – uczynić swoje nogi. Następnie upuść 2 dni odpoczynku, a jeśli nie oddają w weekend znanej rozrywki, wszystko będzie dobrze z przywróceniem.

[Powrót do spisu treści]

Kobiety potrzebują klasyczny pięć dni podzielone

Plusy: Naprawdę, co najlepsze na świecie dla tych, którzy mają już sensu pracować nad naprawcze i zdobyć masę mięśniową. A także dla tych, którzy nie są skłonni wlać największą wagę z częstych treningów, odzyskiwanie, spanie, jedzenie, a jak powinno być na zegarze i na wszystkich poważnie o pokoju. Co do zasady, klienci ci nie mają żadnego interesu w utracie masy ciała i odsetek tkanki tłuszczowej mają wystarczające. Kiedy trzeba coś osuszyć latem lub po prostu Fotek dodany cardio, trochę zmieniające się diety. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze jest mieć dobrą formę.

Wady: Większość uczestników proste trenazherok świecił się tylko na 4-5 roku zatrudnienia, jeśli poprzedni był czas spędzony na ułamek samolotem lub push-pull. I nie została utracona na stałe górskiej suszenia i próbuje zdobyć 9% tłuszczu, z niczym sorevnuyas.Glavny minus pięć dni, że „świeci” od każdego bloga siłowni, ponieważ większość uważa, że ​​jest – dobre i słuszne. To sprawia, że ​​dziewczynka split-gałązka, którego nadal będzie wynosić 10 kg typu mięsnego, zanim coś „zrobić się na jakości.” I zmaga się z ciągłym dyskomfortem i innych problemów. A także, gdy mięśnie są mniej czułe i tworzy się co najmniej część ulgę. Ale po roku cierpień i ciała „nietkniętej kondycji” – bardzo realną opcją. Następnie siłownia jest zwykle wyrzucane lub przejdź skok w sesjach grupowych.

Jaki jestem? Więc kobiet dzieli – to te same rutynowe rozłamy. Zaledwie dwa dni bez rąk, jak to zwykle w przypadku początkujących, chłopcy. Wariant ten sam, który nie jest zaopatrzony w maszynach poziomych – nie ulega kobiet człowieka, a „kobiety z implantami piersi.” W związku z tym nie może być stosowany w praktyce.

Elena Selivanova

load...