Oplot z włosami – zawsze modne i rzeczywisty

Zawartość:

Nie ma prawie dziewczynka, która nie byłaby znajomość elementarnej techniki oplotem. Niemal każdy z nas jako dziecko wiedział prostych sposobów, aby stać uroczy i próbował stworzyć kapryśny kosmyki włosów. I byliśmy dumni z pierwszego ukośnego autograficzny tkania, popisując się przed rodziną i przyjaciółmi z jego umiejętności! Ci, którzy nie mogli sobie poradzić z samego zadania, pamiętasz jak pięknie wplótł swoje warkocze matka, babka lub starszą siostrę.

load...

Kosy zawsze były w modzie. Jest to jeden z najstarszych fryzury, nie stracił swoje znaczenie i tożsamość do dziś. Luksusowe gruby warkocz poniżej pasa zawsze uważana była przedmiotem dumy damskiej. Kos jest odpowiednie w każdej sytuacji. Ona jest piękna, łatwy w użyciu, jego splot nie jest czasochłonne, a nad nimi opiekę w ciągu dnia dość neobremenitelen. Kos sam może stać się ozdobą głowy kobiecej, jakby jej warkocz z najnowszymi trendami mody, pochlebne uwagi ludzi wokół podałeś.

Małe, ciasno plecione warkocze – najnowszy trend mody. Oni nie tracą reprezentacyjny wygląd przez długi czas. Ta zaleta warkocze cenione przez moms, którzy są na wakacjach z małym długowłosa córkę. Zrobiwszy przed wyjazdem na morze za „Złotowłosej” tej fryzury, nie można tracić cennych minut na codzienne rozczesywanie i suszenie włosów. Jak również w celu dostosowania ich do odpowiedniej formy po śnie lub kąpieli. Due warkocze zachowane komórki nerwowe i matki, jak i dziecka.

Profesjonalne doradztwo

Do opracowania konkretnych umiejętności warkocze tkackich w domu, skorzystaj z rad doświadczonych rzemieślników fryzjerów:

 • Kos jest czysty i gładki tylko wtedy, gdy wszystkie zamki będą o tym samym;
 • Dodatkowe zamki z okolicy skroniowej i po bokach powinny podnieść mały palec, inne palce powinny zatem bezpiecznie trzymać kosę;
 • Oddzielne pasma lżejsze mały palec paznokci na linii polaryzacji od ucha do chorągwi;
 • Zrób ciasny warkocz może być używany raczej wąskie kosmyki włosów. Podczas tkania, spróbuj rozprowadzić równomiernie napięcie, okresowo ciągnąc w dół. W tym przypadku, warkocz będzie doskonale wyglądać prosto wzdłuż całej długości.

load...

Oplot technika oplatania

Splot warkocz – pracować unchallenging i ekscytujące, ale to wymaga starannego i odpowiedzialne podejście do biznesu. Aby wdrożyć go, trzeba mieć wielkie pragnienie i najprostsze środki dostępne:

 • Grzebień, korzystnie z materiałów naturalnych, takich jak: drewno;
 • Klipy, zaciski, szpilki;
 • Taśmy gumowe o różnych rozmiarach i typach: grube cienkie, trójwymiarowy, wielobarwnej lub niewidoczne;
 • Dodatki i ozdoby do włosów: kwiaty, łuków;
 • Stylizacja: pianka, pianka, lakier.

Mistrz oplatania, stopniowo osiągając doskonałość w tym wcieleniu, jest każda osoba twórczy. Każdy włos jest inny i niesie duszę osoby, która je stworzyła. Jesteś wolny, aby zdecydować, czy dodać zaznaczyć dowolny element lub użyć klasycznych metod, aby fryzura wyglądała jak dzieło sztuki. Niezależnie od metody oplotem, że nie wybierzesz, możesz być pewien jednego – Twoje włosy będą zawsze na wierzchu, podkreślając nienaganny gust i wyrafinowany styl swojego właściciela.

W zwykłym warkocz plecionki opiera się na technice separacji starannie czesane włosy w równych pasm. Naprzemiennie z drugim, drugi do trzeciego, trzymając je w wystarczającej napięcia między palcami, tworzysz podstawę do dalszych eksperymentów.

Trudniejsze etap może być rozwój tkania z czterech, pięciu, sześciu lub więcej pasm. Zasada jest tu zaobserwować takie same: przeplatanie przemienne równych częściach włosy. Warkocze, tkane z nici różnych liczb, różniących się od siebie wyglądem, uderzając w jej elegancji i prostoty. Koniec streamer może pojąć mocowania dowolny element, który jest zdolny mocno utrzymywany na włosy: gumką, spinacz lub taśmy.

Rodzaje fryzur z warkoczami

Warkocze hippie

Najprostszym rozwiązaniem tkania w wersji Home będzie warkoczykami w stylu hippie. Para cienkich plecionki, zrobione na końcach taśm gumowych, mogą być uwalniane w spadanie swobodne na obu stronach powierzchni. Lub przyłączyć się do nich od tyłu, dając rodzaju obręczy. Jeśli kilku plecionki, mogą być skręcone ze sobą, symulując kratkę z tyłu głowy. Takie chaotyczne fryzury zaniedbywać podkreślić swobodny styl w ubraniach, gwint kulki na szyi i masywnej biżuterii na nadgarstkach.

Tradycyjne warkocze

Francuski warkocz, kłos, smoka lub rybi ogon. Więc jest taka sama technika tkania, w którym w każdym kolejnym odcinku włosy przeciągnąć niektóre nowe, dzięki czemu koniec oplotu splot grubsze.

 • Jeśli dodać nici tylko po jednej stronie, okaże arystokratyczny grecką warkocz;
 • Jeśli zaczniesz tkania koronę, stopniowo krawędzi całą głowę, można się pluć-cap, który przypomina muszlę ślimaka, ze stałą w szyję z końcówką;
 • Poszczególne warkocze, począwszy od czoła przez głowy do szyi, wiązana na końcu cienkiej gumki, tworzyć wygląd falistej powierzchni grzbietu smoka;
 • Wygląda to bardzo atrakcyjna fryzura z poetycką nazwą „Fishtail”. Gdy cienkie pasma po obu stronach prostych ruchów przesunięty do środka, tworząc powierzchnię melkoriflenuyu nieskazitelną urodę.

Francuski wodospad

Metody stylizacji z ulepszonej co roku, tworząc nowe fascynujące obrazy. Bardzo przestronny i elegancki wygląd warkocze, celowe zaniedbanie w postaci nie obcisłe spikelets, począwszy od obszaru czoła. Każda dolna nić nie ciągnie i Falls. Szczególnie dobrze wygląda wodospad na lekko kręcone włosy i długie średnich długościach.

Warkocze, warkoczyki lub spiralnym wyciągów

Ta fryzura jest bardzo atrakcyjny ze względu na jego wyjątkowość i elegancję.

 • Aby osiągnąć pożądany rezultat podzielić ogona, zebranych na górze, na dwie równe części, z których każda skręt w ciasny opaski;
 • Curl powinno odbywać się tylko w kierunku ruchu wskazówek zegara i całej długości włosów;
 • Zarówno skręcona wiązka połączyć ze sobą tak, że są one owinięte wokół siebie, naprawić koniec gumką lub ozdobnej spinki do włosów;
 • Podobnie, nie można zrobić w spiralę na jednym i dwoma ogonami, umieszczone po bokach.

Afrokosichki

Ten rodzaj tkania już dawno stracił swoją pierwotną funkcję – ochronę przed gorącem. Teraz służy jako niezwykłą i oryginalną dekoracją dla ekstrawaganckich i pewnych siebie młodych ludzi. Oplatania w stylu afrykańskim może sobie pozwolić nie tylko dziewczęta, ale także chłopców. Stworzyć fryzurę w domu jest dość problematyczne, ponieważ nawet zawodowi fryzjerzy trzeba wydać około 3-4 godzin, a może więcej.

Długość własne włosy w tym samym czasie powinna wynosić co najmniej siedem centymetrów. Przeciągnij one sztuczny materiał – kanekalon. Warkocze liczba zależy od gęstości włosów i może osiągnąć trzystu. Przeciwwskazane afrokosichki wszelkich urządzeń, umieszczone ich korozji w wysokiej temperaturze. Z tego samego powodu jest dać w czasie wizyty w łaźni i saun.

Zaletą małych warkoczy jest łatwość ich aktywnego życia codziennego. Ta fryzura nie wymaga częstego mycia, czesania i stylizacji codziennie, zachowuje swój stylowy wygląd przez około trzy miesiące. Po upływie tego okresu, włosy wydają bałagan nici wystaje, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby przejść procedurę korekcji.

Warkocze ślubne

Bardzo ciekawy patrzeć trzeźwo i misterne plecionki na głowie panny młodej, wykonane przez profesjonalnych artystów. Oprócz funkcji dekoracji, służą jako podstawa do niezawodnego zabezpieczenia zasłonę lub kwiatu pomarańczy. W miesiącach letnich można ozdobić z plecionki romantyczny bukiet świeżych kwiatów pąki. Połączenie zestawu kolorów plecionki o różnej grubości i różnych wieńca umożliwia tworzenie całych wzory na głowę panny młodej.

Sposoby tkania sporo nauczyć je wszystkie można, jeśli chcesz go źle. Oczywiście, aby utkać sobie nie jest bardzo wygodne, ale nie czyni to przez wzgląd na piękno! Po pierwsze, można zaprosić do pomocy siostrę lub dziewczynę – z ciekawy i zabawy. Ale nawet jeśli nie dostać ten sam oplot wypustek lub Fishtail, nie rozpaczaj. Zadowolić się przynajmniej zwykłym pochyłą. Wierz mi, długie i gęste włosy, wygląda po prostu idealne!

load...