Opłaty za nogi, lub siebie trenera

Zawartość:

„! Wszyscy zajmują miejsca w celu obliczenia opłaty nie za ogon i tułowia Charge!” – to śpiewa w piosence z dobra radzieckiej kreskówce o niespokojny małpy i jej przyjaciół. Jak widać, panie, nawet postacie z kreskówek żyją zdrowego stylu życia i są ekspertami w zakresie opłat. A oni nie są zaznajomieni z podstawami sprawności, to przyszło do głowy robić ćwiczeń dla poszczególnych części ciała (tułów, ogon). Cóż, jesteśmy, w przypadku braku takich egzotycznych oczywiście zrobi ćwiczenia na nogi.

load...

Dlaczego stopy? Tak, ponieważ jest to jeden z najbardziej problematycznych części ciała (chociaż niektóre z nich nie są problemem?). Niewidocznie i podstępnie nasze nogi rosnąć nie wymaga dodatkowych ilości, i pozbyć się tych tomach och, jak ciężko! Jednak nie jesteśmy pierwszą i nie ostatnią my! Ładowanie do utraty wagi jest noga i ćwiczenia zawarte w tym ćwiczeniu, tak różnorodny, że każdy z nas będzie mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Kompleks intensywne ćwiczenia

Jeśli nóg – naprawdę twój problem, a następnie ich wysiłki, aby schudnąć trzeba pracować. Naturalnie, trzeba zrobić, aby schudnąć – a potem nogi stają się szczuplejsze. Ale teraz dać udach i pośladkach jędrność i ulga pomoc jest ładowana. Staraj się regularnie i intensywnie zaangażowany – po kilku miesiącach będzie można zobaczyć wyniki.

 • Rower

Ćwiczenie jest znana wszystkim od wychowania fizycznego. Należy pamiętać, że ćwiczenia są skuteczne. Połóż się na podłodze i wyciągnij ręce wzdłuż tułowia. Podnieść pionowo do góry nogami tak, że kąt prosty pomiędzy nimi jest utworzony z podłogą. I teraz zaczyna się „pedał”. Na przemian zginać kolana, wyciągając udo do brzucha, a następnie wyprostuj nogę. Pedał aż znudzi i za każdym razem zwiększać czas swojego „jazda na rowerze”.

 • Miechy

Mahi nogi, leżąc na boku – jest również bardzo skuteczne ćwiczenie, umożliwiając smukłe nogi do tyłu. Połóż się na podłodze (na boku). Połóż rękę pod głowę i położył drugą rękę na pasie lub po prostu podnieść. Noga, który był na szczycie, podnieś jak najwyżej i powoli niżej. Zrobić nie mniej niż dwudziestu tych wahań, a następnie odwrócić na drugą stronę i robić inne huśtawki nóg. Inny wariant tego ćwiczenia różni się tylko tym, że obniżenie nogę, konieczne jest, aby na przemian położyć na podłodze przed nim i za nim.

load...
 • Szybki czas

Ćwiczenie przypomina ruch uroczystej paradzie wojskowej lub kroku wiertła honoru. Stań bokiem do ściany i lekko pochylić się na ręce. Połóż drugą rękę na pasie. Powoli unieś nogę wyprostowanego kolana wysokie, jak to tylko możliwe i wtedy niższe. Powtórz dziesięć wspina się do przodu, a następnie wspina się z powrotem dziesięć. Wykonaj ćwiczenie na drugą nogę, stojąc przy ścianie po drugiej stronie. Przeprowadzanie aktualizacji, utrzymać ciało prosto i upewnij się, że ciało nie odbiega w przód lub w tył.

 • Przysiady

Tak, przysiady proza ​​są również użyteczne dla nóg odchudzanie. Squat, najpierw łącząc stopy i kolana, a następnie umieść stopy rozstawionymi na szerokość barków i przysiad ponownie. Nawiasem mówiąc, wiele z aktorką korzysta przysiady wesprzeć swoje nogi w kształcie. Jednak w porach dnia, co muszą zrobić tysiąc przysiady. Imponujące!

Ballerina ćwiczenia

Sekret tkwi w harmonii tancerzy profesjonalnych koniecznością. I nie sądzę, że mają same nogi są zawsze szczupły. Czasami tancerze chcą szybko schudnąć niewłaściwie wybrany. Wtedy oni codziennie intensywne ćwiczenia, co daje co najmniej dwadzieścia minut. Takie ładowanie do szybkiego odchudzania nóg wykonuje się na czczo lub trzy godziny po posiłku. Dla tych ćwiczeń potrzebna jest skakanka, krzesło z oparciem i biustonosz, dobrze obsługiwanych piersi.

 1. Proszę wykonać zwykły skakanka na dwóch nogach co najmniej trzy minuty. Należy pamiętać, że aby schudnąć musi wylądować stopy w kropce. Jeśli skok na palcach, a następnie pompować mięśnie i efekt wyszczuplający nie będzie.
 2. Kontynuuj skoków. Ale teraz skakać, wystawiając sobie prawo do przodu, a następnie lewą stopę, jakby przestępując liny. To ćwiczenie służy dwie minuty.
 3. Poniższe jump trzy minuty, na przemian unosząc każdą nogę i lądowania na tylko jeden dokonywania skok z jedną nogą, a drugi przez zginanie kolana i utrzymanie wagi na.
 4. Teraz odpocząć. Przywrócić oddychanie, chodzenie po pokoju, zbierając na wdechu i wydechu, spadając do jego rąk.
 5. Stań za krzesłem, przechylić się do tyłu w dłoniach. Stopy ramię szerokości od siebie miejsce i wykonaj powolny przysiad, zginanie kolana do kąta prostego (nie mniej niż squat to konieczne). Wykonaj trzy zestawy dziesięciu przysiady.
 6. Zapoznaj się z pozycji wyjściowej (jak w poprzednim ćwiczeniu), skarpetki od siebie. Dokonaj płytkie (do kąta prostego ugnij kolana) powolne przysiady: dwa razy do piętnastu razy. W razie potrzeby, na przemian to i poprzednim ćwiczeniu.
 7. Powtórzyć cykl przeskakuje liny, ale jeśli jesteś zmęczony, można ładować go przy tym.

Istotne warunki takie ładowania odchudzających nogach: po wysiłku nie może jeść kolejne dwie godziny! Jeśli podczas skakanka będzie ciężko oddychać, wybitną rolę kołatanie serca, zatrzymanie ćwiczenia – wszystko to samo dla takiej opłaty wymaga pewnego przygotowania fizycznego. Zmniejszyć skoki czasowe i stopniowo zwiększać ją, nie wprowadzą się do wyczerpania, a korzystających z ćwiczeń.

Naprawczych rozciąganie

Kompleks ten jest zalecany dla tych pań, które chcą tylko trochę, aby usunąć nadmiar tłuszczu z nóg. Ściśle mówiąc, opłata ta będzie zacisnąć mięśnie i dokonać łydki i uda więcej ulgę, ale jest także przydatna dla nóg odchudzanie.

 • Leniwy kot

Usiąść na zadzie, opierając się na piętrze jest tylko palce i dłonie. Powoli wyprostować nogi, unosząc miednicę i opuszczanie pięty na podłogę. Powrót do pozycji wyjściowej. Zrobić co najmniej dziesięć przysiadów.

 • Syrena

Wyobraź sobie, że jesteś – syrena, a zamiast nóg masz ogon. A teraz dokonać ruch nogi, ogon jak miałoby to basen syrenę. Połóż się na plecach, łącząca nogi i ramiona wyciągnięte wzdłuż tułowia. Potem szybko wyciągnąć swoje zgięte kolana do klatki piersiowej i powoli prostować je, unosząc w górę. Teraz zaczynają powoli opuść wyprostowany nogę na podłodze. Powtórz ćwiczenie dziesięć razy.

 • Dźwig

Stoją na podłodze, z nogami rozstawionymi na szerokość barków. Zaczynają się pochylić się do przodu, próbując dotknąć rąk palcach. Wykonaj co najmniej dziesięć stokach. Wraz z nabyciem doświadczenia i coraz odcinku położyć nogi bliżej siebie i zwiększyć liczbę tras. Najlepiej, należy pochylić w kierunku kojarzenia nogach, dotykając czołem kolana i dłonie na podłodze z piętach, co najmniej pięćdziesiąt razy. Ważne! Podczas odchylania garb nie jest z powrotem, i dolnej korpusu przez zagięcie pasa.

 • Gigantyczne kroki

Połóż się na podłodze twarzą do góry i rozprostowanie nóg. Zaczynają podnieść jedną nogę, chwycił ją za rękę na łydki i pociągnięcie go. Używane naprawić kolano, uniemożliwiając mu zginać. Podnieś nogę do maksymalnej możliwej wysokości dla ciebie i trzymaj tę pozycję przez kilka sekund. Powoli opuść nogi na podłogę. W ten sam sposób, i podnieś drugą nogę. Weź dziesięć lub piętnaście podejścia do każdej nogi.

Wykonywania ćwiczeń korekcyjnych, być przygotowany na to, że mięśnie nawyk będzie boleć – to normalne. Tak, że mięśnie nie boli zbyt dużo, natychmiast po naładowaniu namoczyć w ciepłej kąpieli. I w miarę upływu czasu, potrzeba zabiegów wodnych zniknie i po treningu doświadczysz tylko przyjemnych doznań.

Ładowanie odchudzające ud wewnętrzne

Najmniej w chodzenia i biegania wykorzystywane są mięśnie wewnętrznej stronie uda. Dlatego też, nawet w ekstremalnych naprężeń ta część nogi wielu kobiet jest niska. Jednakże, opłata będzie radzić sobie z tym problemem.

 1. Zacznie prawidłowo chodzić. Najlepiej jest wybrać się na spacer na świeżym powietrzu lub ćwiczeń na bieżni. Prawidłowe chodzenie do utraty wagi – jest to wąski pitch z elastycznego ruchu bioder, kolan i prostowanie nacisk skarpety z odpychania. Ręce w tym samym czasie powinny być zgięte w łokciach i poruszać się tam iz powrotem w czasie z etapem. Jeśli ćwiczysz na bieżni, a następnie ustawić tryb wzmocniony, jeśli na ulicy, a następnie wnieść trochę hantle. Takie szkolenie powinno być kontynuowane przez co najmniej godzinę.
 2. Dostać się na czworakach i wyprostuj plecy. Czy huśtawki tyłu nogi zgięte w kolanach pierwsze dwadzieścia razy z jedną nogą, a następnie taką samą ilością innego. Kiedy huśtawka męczy mięśnie, obniżając stopę, relaksujące.
 3. Połóż się na boku, nogi zgięte w kolanach, tak aby udo i podudzie z korpusu do utworzenia kąta biodra. Teraz podnieś nogę, która była na wierzchu, tak że nogi od kolana do pięty równolegle do podłogi. Zabezpieczyć piętę w jednym punkcie (jest to trudne, ale jest całkiem możliwe), i zaczynają podnosić kolano, a następnie obniża się do pozycji wyjściowej. Najważniejsze, że pięta bezruchu: nie upaść i nie podnieść się z kolan. Czujesz jak napięte mięśnie wewnętrznej uda to (być może nawet po raz pierwszy czujesz te mięśnie). Wykonaj co najmniej dwadzieścia takie huśtawki kolano dla każdej nogi.

Nie bądź leniwy! Czy ćwiczenia na nogi diety dziennie. Tylko regularne zajęcia dadzą wymierne efekty. Powodzenia!

load...