Oplatania włosy w domu iw salonie

Zawartość:

Dziś modne jest zrobić piękną fryzurę. Ale jeśli chcesz, aby znaleźć swój własny, niepowtarzalny styl, oferując Master oplatania włosy. Taki cud na głowie będzie wyglądać elegancko i przyciągać zazdrosne spojrzenia.

load...

Istnieją różne rodzaje fryzur: uroczystości, codziennie, proste i złożone. Wybierz swój ulubiony i zrobić z rękami. Również wiele splotów w salonach fryzjerskich zaoferowania – zawsze można skorzystać z usług profesjonalnych.

„Fish tail”

Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów pleteniya- „rybiego ogona”. Wygląda świetnie na długie i gęste włosy. Ta fryzura jest odpowiednia dla każdego dnia, ale jeśli idziesz na imprezę, użyj piękne spinki.

Potrzebne będą:

 • Regularne gumy
 • Grzebienia o szeregu zębów (do oddzielania nici) oraz szczotki do masażu
 • Ozdoby
 • środki blokujące (na przykład polski paznokci lub żel).

Pierwsze włosy tkania, zacheshite je za pomocą szczotki do masażu. Po czym rozdziela się dwie cienkie nici – jeden z prawej skroni i drugi z lewej strony – i krzyżują się je na plecach. Teraz chwycić jedną ręką nowego zamka spod lewo, podczas gdy inni przyklejają się do włosów i delikatnie dociśnij je do głowy. Lewy zamek położony na prawym górnym rogu, a następnie odwrotnie. Zatem, należy udać kosa-jak rybie łuski. Po zakończeniu splecione włosy, związać końce gumką. Aby fryzura wyglądała nieco większy, trochę puch jego twór, oplot ręce wyciągnięte w różnych kierunkach. Do dekoracji użyj piękne spinki do włosów – rozpowszechniać je na całej długości mierzei. Gotową posypać luksusowy lakier lub skorzystać z żelu.

load...

Dowiedz tkania włosów może być tutaj wystarczy tylko ciężka praca, techniki i cierpliwości.

„Okablowanie”

Ten oplatania włosy jak włosy z plecionki, warkocze, znajdujących się po bokach głowy. Główną różnicą – wici skręcone w twarz, a nie do tyłu. Opcja ta jest bardzo przydatna dziś, gdy wiele kobiet nie mają wystarczająco dużo czasu dla siebie – tutaj z pewnością nie jest do tkania. Gdy chcę chłonąć rano w łóżku przed wstaniem do pracy lub nauki, ona na pewno woleliby więcej niż dziesięć minut snu, a nie spędzać czas na instalację. Jednak to włosy nie potrwa długo. Może być zbudowana w oparciu o średnim i długim kosmyki. Ta technika może w jednej chwili wyjść z zwykłym obrazem, a zamieni się w pięknej bajce!

Potrzebne będą:

 • Grzebień
 • Klips
 • Wsuwka

Zrób przedziałek z przodu w dowolnym miejscu swojego wyboru (ale musi się skończyć w środku korony), a następnie kontynuować w procesie tkania go tylko w środku karku.

Wiązki splot trzeba kolejno najpierw na jednej stronie, po drugiej. Aby to zrobić, grzebień do włosów na lewo od przecinania w kierunku tyłu głowy. W następnym etapie włosy oplatania oddzielnym przed curl około dwóch centymetrów grubości. Przekręcić z boku twarzy przez około trzy obroty, a następnie dokręcić do lewej strony. Z prawej strony, należy przyjąć następną nić tej samej wielkości, co znajduje się za pierwszą. Przekręcić w ten sam sposób i stosować do poprzedniego zawinięcia.

W kolejnym etapie splotów z włosami Put gotowego materiału w lewej ręce i przytrzymać palcami (jeden zagięcia pomiędzy pierścieniem a pośrodku, a drugi – między wskazujący i środkowy), tak, że obie nici były na krzyż. Dobra kompres pięść, tak że cała struktura nie jest zwinięty, nowy i oddzielić pozwijane, przekręcić go, a następnie przejść pod dolnej nici i umieścić go na górze. Zamień ręce, podłączyć dwa warkocz w jednej nici i odświeżyć w lewo w lewej dłoni. Zachować ten sam splot włosy do szyi, a następnie umieścić zacisk.

Podobnie traktuje drugą stronę, a następnie podjąć dwa końce obu wiązek i połączyć je u nasady głowy, warkocz warkocz normalnej i zabezpieczyć ją gumką.

Istnieją różne rodzaje fryzur: twisted plecionki przodu lub do tyłu. Takie oplatania włosy trzeba się uczyć, tak aby rozpocząć rozmowę o pomoc dziewczyną.

Spit on – po francusku

Weaving potrzebę włosów, aby poświęcić trochę czasu, ale wynik będzie cię zadowolić. Oczywiście, można po prostu związać wysoki kucyk, ale się na wakacje lub na uroczystość, to lepiej zrobić piękną fryzurę w życiu codziennym. W tym przykładzie wykonania, ma długiej taśmy, najlepiej z gwintem metalu. Lepiej jest utrzymywać i wygląda spektakularne. Należy jednak pamiętać, że oplot włosy tą metodą nie jest łatwe, a najprawdopodobniej nie będzie sobie poradzić.

Potrzebne będą:

 • Pokryta cienką gumką
 • Barrettes
 • Grzebień.

Oplatania włosy zawsze zaczynają się od czesania. Następnie zrób przekątnej przedni środkowy, a następnie pod kątem 45 stopni, aby przejść do środkowej i górnej części głowy aż do karku.

Teraz wykonać kilka splotów z włosów w postaci francuskie warkocze po obu stronach głowy. Te zamki nie powinna być zbyt gruba, sztywna i napięta. Tak więc, umieszczenie taśmy pod zamka najpierw opuszcza szczyt około piętnastu centymetrów. Podczas splatania włosów pominąć je na każdej nowo dodanej curl – musi przenieść się z jednego boku na drugi, tam iz powrotem po mierzei.

Po tych splotów w sierści u podstawy szyi przenieść prosty oplot. Dekoracje i umieścić je w ramach każdego komponentu, który przecina obok. Po zakończeniu zabezpieczyć końce gumką.

Ta sama technika oplotów tkania francuskim służy do drugiej głowicy. Krzyż warkocze na szyi i podstawy każdego Tuck do centrum, zabawne szpilki, a od dziobu Pitch taśmy.

Oplatania salon fryzjerski

Aby piękną fryzurę, to nie tylko czas, ale również pewne zdolności. Weave włosy powinny przeznaczyć znacznie więcej niż jeden dzień. Wielu, zapaleniu chęć opanowania tej umiejętności, entuzjastycznie zacząć uczyć się i równie szybko spaść ten zawód. Nie każdy ma tyle cierpliwości i wytrwałości do splatania włosów. Jeśli nie chcesz, by torturować siebie w ten sposób, skontaktuj się specjalistycznym salonie.

Angielski rzeczownik oplot jest „Spit”, „Taśma”, a osoba, która zajmuje się splecione włosy i opanował różne techniki, zwanej „breyderom”. To jest taki profesjonalny i powinno się udać, jeśli chcesz stworzyć coś wyjątkowego na głowie.

Afrykańska i inne warkocze

Rodzaje splątania z włosów całkowicie różne, a poza tym mogą być łączone ze sobą. Wewnątrz kwalifikacje nie tylko odebrać odpowiednią opcję, ale także doradzić o obserwacji opieki dla włosów.

Spójrzmy na kilka rodzajów splotów na włosy:

 • Klasyczny Afryki składa się z trzech pryadok, nadające się do dowolnej długości, grubości i jakości włosów. Ta technika tkania włosów wymaga użycia specjalnego materiału – kanekolona. Taka piękna może przewozić od jednego do czterech miesięcy.
 • Warkocze Thai splot wyłącznie z naturalnych włosów, szybko tracą swój pierwotny wygląd.
 • Idealny do zimnych porach roku – wyrównywania się afrokosichek. Do tego fryzura użycia przędzy dziewiarskich, podobny do tego ciepły szal. Więc nie zamrażać! Ich wielkość jest wybierana indywidualnie: ktoś taki jak długo, niektórzy wolą krótsze. Dziś wielu uzależnionych wyplatania włosy i kolorowy materiał.
 • Francuskie warkocze. Tego rodzaju splotów we włosach zwany także „szyszki” lub „smokami”. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy mają sploty co najmniej dziesięć centymetrów. Urządzenie nadrzędne może wykonać na dwa sposoby: przez dodanie sztucznych substancji lub bez niej. Wolę plecionki z kanekolonom włosów – jest bardziej praktyczny, wygląda na większy i piękniejszy, już zużyte. Rozstania Dzięki i warkocze na głowie, aby stworzyć ciekawe wzory – na liniach równoległych do złożonych obrazów.

Tego rodzaju splotów z włosami należy do kategorii unisex i nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Za nimi potrzebny jest dość proste opieki: mycie, suszenie, a jeśli w niektórych miejscach, rozczochrane włosy, to można skorygować za pomocą żelu. Kolejny plus – nie trzeba robić każde opakowanie rano. Następna wizyta u fryzjera będzie potrzebował co najmniej sześć tygodni.

Przez oplatania włosy w formie afrykańskiej, tajskiej i francuskie warkocze obojętny osób prowadzących aktywny tryb życia: piłkarzy, tancerzy i sportowców. Te fryzury wyglądać stylowo i modnie, nadają się zarówno do biura i na imprezę.

Oplot włosów może odbywać się w kierunku poziomym lub pionowym, z każdym wzorem. To wszystko zależy od wyobraźni i profesjonalizmu pana.

Weaving sztuczne nici

Czas skarpety sploty z salonu fryzjerskiego zależy od różnych czynników: długość stopy wzrostu włosa, jego grubości, częstotliwość czyszczenia i tym podobne. Oto przybliżone daty według liczby Brady:

 • Jeśli wprowadzono około sześciu do ośmiu splecione włosy, trzymają się na około półtora tygodnia
 • Oplatania warkocze włosy z jedenastoma – czternaście dni okresu
 • Brady w wysokości dwunastu lub piętnastu kawałków może przewozić około dwa i pół tygodnia

Oznacza to, że więcej zrobić warkocze, im dłużej cieszyć się oplatania włosy. Umyj włosy nie więcej niż raz na siedem dni, wysuszyć suszarka z zimnym powietrzem (i robią to lepiej nie używać), sypialny w szal – jeśli twoje włosy są w porządku.

Mamy uznać opcje splotów włosów z materiału sztucznego lub bez niego. Czy wiesz, że możesz użyć gotowej Brady?

Na przykład, komunikacja-link. Tego rodzaju splotów na włosy z użyciem gotowych warkocze, które są połączone z naturalnym, uważany za najszybszą opcję. Ta fryzura wygląda długim, cienkim Afryki, to nie jest bardzo drogie, nie zajmuje dużo czasu, więc wielu nastolatków wolą niej.

Splot Metoda ta wymaga, by nitki nie były ponad dwudziestu centymetrów. W zależności od materiału, plecionki komunikacji komunikacyjne należą:

 • Gofrowania
 • Bezpośredni
 • Skręcone
 • W postaci spirali

Plusy fryzury polega na szybkość jej tworzenia i praktyczna w noszeniu. Ponadto, jeśli kapitan ostrożnie wyjąć pluć, a następnie mogą być wykorzystane w kolejnym plecionej włosy. Ta opcja jest idealna dla osób aktywnych.

Inną ciekawą odmianą – Bezpieczne dredy. W tym przypadku, nici są mocowane do naturalnych i sztucznych barwników różnych rozmiarach. Takie nakrycie głowy wygląda o wiele schludniej niż naturalne dredy i nie uszkodzić włosy.

Wyróżnij się z tłumu może być inna. Nieformalne młodzież preferuje Brady kabinę i dziewczynka z klasycznym wyglądzie – eleganckie fryzury. Dokonując wyboru, kierując się intuicją i gustu.

load...