Oplatania na krótkie włosy: opcji i możliwości

Zawartość:

Francuskie warkocze, warkocze, kłosy, warkocze afrykańskie przyciągają wzrok i zadziwi wiele odmian. Tak, są one łatwe do plecionek, jeśli włosy są długie i proste. A jeśli włosy krótkie, ale pokazać fryzurę z warkoczykami nadal podoba? Co robić w takim przypadku, jak intrygi wokół nietypowe i stylowe włosy? Po tym wszystkim, plecionej włosy, nigdy nie wychodzi z mody.

load...

A jeśli wcześniej sądzono, że warkocze – przywilej dla długiej i gęstej sierści, ale dzisiaj taką fryzurę można ozdobić i bardzo krótkie włosy. Ponadto w chwili obecnej oplotem na krótkie włosy stały się popularne i aktualne rozwiązania, aby stworzyć stylową fryzurę.

Tkania z wykorzystaniem treski

Jedną z opcji plecione warkocze na krótkich włosów polega na wykorzystaniu treski w formie plecionki, pasm i ogony. Mogą być wykonane z włosów naturalnych lub kanekalona co jest szczególnie szeroko wykorzystywane do afrokosichek. Możesz też kupić różne warkocze. Ich kolor nie zawsze musi być zgodna z naturalnymi odcieniami. Czasami kosztem grze kolorów można uzyskać ciekawe efekty we włosach. Fałszywe warkocze są często dostarczane ze specjalnym grzebieniem, co pomaga je naprawić we własnym włosy, a jeśli rodzimy długość włosów jest nie mniejsza niż 15 cm, możliwe jest bezpośrednio z nimi priplesti sztuczne.

Zaczyna tkanie warkocze fuzja ustawy do włosów, jak najbardziej zbliżone do swoich korzeni. Wtedy byłoby lepiej trzymać. Gdy wszystkie planowane siatka wykonana, a włosy są gotowe, wymagane jest, aby naprawić Hairspray mocną pozycję. Należy pamiętać, że oplot z użyciem powierzchniowego ogon powinny być wykonywane przy pomocy kołków, która umożliwia użytkownikowi zapewnić ogon. To jest w postaci filmu i zazwyczaj pochodzi z ogonem kontaktowego.

load...

W tej fryzury, można pokonać różnicę w długości między ogonem i własnej włosy, umieszczając jeden lub więcej ogony tak, że z tych krótkich nici były prostowane. Można korzystać z oddzielnych pasm treski, warkocze będą cieńsze, ale połączenie z włosami silniejsza.

W przypadku, gdy włosy naturalne jest zbyt krótki, to lepiej korzystać z usług fryzjerskich specjalistów salonie. Oni często używają ozdobne spinki do włosów, maskowanie skrzyżowania z warkocz włosy i cienkiego drutu, które jest wplecione w warkocz, aby ułatwić ich montaż. Ponadto, pan doradzi co do stylizacji jest właśnie dla Ciebie, sposób ustalania byłoby lepiej, aby utrzymać włosy, wziąć pod uwagę wszystkie życzenia, a także strukturę i kolor włosów swoich krewnych.

„Gniazdo” tresek

Aby warkocz „gniazdo”, trzeba będzie: żel do zablokowania, grzebień, wsuwki niewidoczne, szpilki i fałszywe włosy. Zaczynajmy:

 • Włosy powinny być dokładnie czesane do tyłu i odcinkowych niesfornych pasm niewidoczne, wstępnie traktując je żelem;
 • Teraz bierzemy fakturę kosy i dołączyć go do własnych włosów, umieszczając ją w półkole w formie obręczy;
 • Bit fix lakier do włosów;
 • Do dekoracji można użyć wszystko, co chcesz: cyrkonie, kwiaty, ozdobne spinki.

Francuskie warkocze

Francuskie warkocze, które są często nazywane „Frenchy”, mogą być również wykorzystywane do tkania na krótkie włosy. Różnią się one tym szczelnie przylegać do głowy, metoda ta pozwala na przechwytywanie pasmo po paśmie, wplatając je w warkocz, nawet jeśli są one krótkie. Czasem z „frenchie” śmiesznym kij końce nici, dając włosy złośliwy rodzaj w stylu „Pippi Pończoszanka”.

Można spróbować warkocz jeden pół-Spike prihvatyvaya tylko dolne pasmo włosów, a pozostałe włosy po prostu delikatnie położyć lub curl curling. Ta fryzura wygląda nie tylko oryginalna, ale także romantyczne. Jeśli masz zamiar eksperymentować z krótkimi włosami, należy zaopatrzyć się w wielu szpilki, spinki do włosów, niewidzialnych, różne ozdoby. Również w swoim arsenale powinny zawsze znajdować się elementy mocujące, i dobrej jakości. Nie chcę psuć swoje włosy, prawda?

Spit „Fishtail”

Ten typ fryzury jest możliwe, jeśli włosy średniej długości – byłaby wystarczająca do zrównoważenia.

 • Dokładnie przeczesać włosy i ustalić, która strona będzie warkocz;
 • Na przykład, wybrałeś właściwą stronę. Grzebień loki po prawej i lewej stronie zaczynają podnieść włosy i delikatnie przekręcić je wraz z tyłu głowy;
 • To samo tyczy się po prawej stronie. W ten sposób będziesz w rękach dwóch identycznych wiązki włosów;
 • Splot warkocz, oddzielając cienki kosmyk lewej i rzuca go w prawo;
 • Co zrobić to samo działanie, a z drugiej strony;
 • Ponownie wracamy na lewo, potem w prawo ponownie. Robimy to, dopóki nie ma więcej włosów;
 • Pamiętaj: wszystkie pasma musi być taka sama, a cieńsza nić, włosy ładnie wygląda;
 • Po zakończeniu splot, plecionka przymocować gumką.

Warkoczyki afrykańskie

Nie myśl, że siatka z Afryki warkocze możliwe tylko na długie włosy. Iw bardzo krótkie włosy mogą być tkane gotowe afrokosichki wykonane albo z przędzy lub ze sztucznych włosów. I będą krótsze włosy, tym bardziej oryginalny będzie wyglądać to fryzura. Ale tu trzeba rękę mistrza, ponieważ można samemu trudno poradzić sobie z tkania. Takie przeplatanie może być noszony przez ponad dwa miesiące, bez odwoływania się do mistrza korekty. Najważniejsze, aby się nimi zająć.

Oczywiście, taka fryzura i wady istnieje. Najważniejszym z nich jest podrażnienie skóry na głowie. Dzieje się tak ze względu na bardzo napięty i blisko do natywnego warkocze plecione włosy. Tu może pomóc normalne dziecko lub specjalny krem, redukuje stany zapalne i podrażnienia.

Kiedy przychodzi czas, aby rozkręcić całe to piękno może być zszokowany ilością przelania włosów. Ale wtedy nie wiele trzeba się martwić, tak długo, jak włosy są mocno zamocowane, dzienna stawka włosa nie jest stracone, a po wyzwoleniu wszyscy naraz i opróżniane. Nawiasem mówiąc, rozkręcić warkoczyki afrykańskie muszą być mistrzem.

Jak widać, właściciele krótkich włosów nie trzeba ograniczać się do tworzenia modne fryzury. Eksperymentuj! Dzisiaj, ty niegrzeczna dziewczynka wystaje we wszystkich kierunkach, nici, a jutro – Eleganckie damy z mocną folią warkocz wokół głowy. Nie bój się być źle zrozumiany innymi z powodu zbyt ekstrawaganckich stylizacji. Tylko zawsze być sobą – i niech każdy pozazdrościć odwagi i chęci, aby zmienić swój styl w każdej chwili! Po tym wszystkim, bardzo niewiele kobiet może pochwalić się taką determinacją …

load...