Opis niektórych stronach amerykańskich

Zawartość:

To jezioro znajduje się na granicy Kalifornii i Nevadzie. Tahoe w Stanach Zjednoczonych jest drugim jeziorem w głębi. Atrakcje w USA będzie bardzo zagubiony, bez konieczności jej liście pięknego jeziora.

load...

W Lake Tahoe w lecie można mieć dobry czas uprawiania sportów wodnych, a otaczający jezioro w zimie stoki są doskonałym miejscem do uprawiania sportów narciarskich. Południowy brzeg jeziora od dawna przekształcony w rodzaju stolicy hazardu, a jeśli użytkownicy chcą grać za pieniądze, to najlepsze miejsce do gry po prostu nie znaleźć. Najbardziej popularne jest kasyno „Caesars Tahoe”. Na północnym brzegu leży miasto Tahoe City.
Powrót do spisu treści

Piękna przyroda Lake Tahoe

W rejonie jeziora znajduje się wiele parków narodowych, które są bardzo popularne wśród turystów. Wśród nich: „DL Bliss” – Park Narodowy, znany wielu jego sześć mil spaceru szlakiem „Rubicon” i malowniczych plaż, które znajdują się nad brzegiem Emerald Bay. Na brzegu jeziora posiada również dużą liczbę ośrodków, gdzie można odpocząć ze wszystkimi udogodnieniami.

Również on the Lake ma wszelkie warunki do wędkowania. W tym celu, nie jest zbudowany dużą flotę rybacką. Dzięki rzek Truckee i jujube, które płyną do jeziora Tahoe, w wielu różnych gatunków ryb, zarówno cywilnych, jak i drapieżnych. To jezioro jest ważnym podmiotem i atrakcje Ameryki.


Powrót do spisu treści

Wielka Pustynia Mojave

Na pustyni Mojave znajduje się w południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych, podczas gdy zajmuje większą część południowej Kalifornii, Utah po państwie, w południowej Nevadzie i północno Arizonie.

load...

Łączna powierzchnia pustyni – ponad 35 000 mkw. Km. W północno-wschodniej pustyni graniczy z dużym gór Texachapi, aw części południowej – o zakresach i San Gabriel Bernardino. Granice przedziałów, gdzie wyraźnie oznaczonych jako tworzą dwa geologiczną usterki – San Andreas i Garlock. W północnej części pustyni jest Great Basin, a na południu – gorące pustyni Sonora. Należy zauważyć, że na pustyni znajduje się ponad 2000 gatunków roślin.

Na terenie Mojave National Preserve są o tej samej nazwie, Park Narodowy, Joshua Tree, a najniżej i najgorętsze miejsce na całym terytorium Ameryki Północnej – Death Valley, która jest parkiem narodowym. W Dolinie Śmierci w lipcu i sierpniu temperatura często wzrasta do 50 ° C. Na granicy pustyni w Utah i Park Narodowy Great Basin jest Zion.

Na pustyni Mojave jest bardzo suchy klimat, ale na jej gruncie przez długi czas duża liczba uprawianej lucerny. Nawadniane pustynię za pomocą wód gruntowych i Kalifornii wodociągu.

Ponadto w Mojave można znaleźć „miasta duchów”, które wyludnione z powodu budowy nowych autostrad na ominięcie tych miastach.


Powrót do spisu treści

Georgia Guidestones

Georgia Guidestones – zabytków, które od dawna zwane Amerykańskie Stonehenge. Nazwa ta błąd wynika z faktu, że w drugiej części Ameryki góry istnieje w tej samej nazwie. Pomnik ten znajduje się w stanie Georgia i jest ozdobione długim napisem w ośmiu językach.

Komunikat ten zawiera dziesięć przykazań życia. Jeśli budowa obwodnicy, począwszy od południowego kierunku ruchu wskazówek zegara, pierwsze oznaki będzie znajdować się na rynku polskim, chińskim, arabskim i hebrajskim, a następnie Hindi, suahili, hiszpański, angielski.

Na szczycie Georgia Guidestones można odczytać napisów, które są wykonane w czterech starożytnych językach: sanskryt, starożytnego Egiptu, akadyjskim i klasycznej greki.

Sześć płyt granitowych monument o wadze ponad 100 ton, a ich wysokość wynosi sześć metrów. Wszystkie płytki poddawano działaniu pomnika według zdarzeń astronomicznych. Z dala od głównego pomnika na płycie naziemnej jest z kamienia, na którym jest napisane na temat pochodzenia i przeznaczenia tabletek.

Centralna płyta posiada otwór, który pozwala w dowolnym momencie roku, aby zobaczyć gwiazdę polarną. Kolejna dziura w „dach” pomnika dostosowana do przesilenia i równonocy. Codziennie promień przechodzi przez ten otwór, a na południe wskazuje aktualny dzień roku na centralnej płycie.


Powrót do spisu treści

Niagara Falls

Ten wodospad dostaje swoją nazwę od rzeki Niagara, na której się znajduje. Niagara znajduje się między Erie i Ontario jezior słodkowodnych. Są to dwa z najbardziej znanych jezior Stanów Zjednoczonych pięciu Wielkich Jezior. Wodospad oddaje dwa kraje, częściowo osiedlenia się w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W środku jest podzielony Goat Island. Niagara łączy trzy oddzielne wodospady – Horseshoe Falls, welony Falls i American Falls.

Niagara nie jest wysoka, ale objętość przepływającej wody, a jej szerokość jest imponująca. Wysokość American Falls – 51 m, szerokość – 330 m, wysokość Horseshoe Falls. – 49 m, szerokość -790 m Welony wypada w porównaniu z pierwszymi dwoma wodospadami jest dość wąska, wygląda na to, sukni ślubnej i znajduje się w pobliżu American Falls. Te wodospady wspólne dla małej wyspie, która została nazwana srebra. W tym przypadku, główne wodospady – American i Horseshoe.

Po wiadomości o słynnej Victoria Falls, znajduje się w południowej Afryce, Niagara Falls jest drugim co do wielkości na świecie.

Piąty świeżych rezerw wody są skoncentrowane w czterech wielkich jezior – Jezioro Michigan, Jezioro Huron i jeziora Erie i Superior. Że wody jezior i stworzyć Niagara. Jeziora te – najczęściej odwiedzanych atrakcji świata.


Powrót do spisu treści

Golden Gate Bridge

Golden Gate Strait spotyka Zatoki San Francisco i Pacyfiku, a do przekroczenia ciało wody jest możliwe przez Golden Gate Bridge. Niedawno, an_5 ten został uznany za najbardziej imponująca konstrukcja. Wyliczając atrakcji nami, ten an_5 może być traktowane na równi z Statua Wolności.

Nazwa Golden Gate Bridge był z powrotem w 1937 roku, gdy jego budowa została zakończona. Brama jest złotym długość 2737 m, a szerokość – 27. M an_5ek jest wykonany z trzech części, długość najdłuższa 1280 m.

Twórcy mają pochodzić ze strukturami naprawdę odpowiedniej nazwy dla niego, ponieważ ten an_5 jest bardzo ważna „tętnice” miasta. W godzinach porannych, kiedy cała ludność miasta gdzieś w pośpiechu, tylko szeroki pas drogowy w kilku rzędach przyczynić się do udanego pobytu, bez korków i długi okres oczekiwania. Według statystyk, przez an_5 w ciągu dnia przechodzi około 100 tys. Samochodów.

Pierwotnie an_5 został pomalowany w kolorze cegły czerwonej, ale ze względu na dużą wilgotność powietrza i soli, jego kolor bardzo szybko zaczynają zanikać. Około 40 malarzy ciągle obawia się, że Golden Gate jest zawsze wyglądał dobrze, bo co roku w Stanach Zjednoczonych przychodzą, aby zobaczyć tysiące turystów.

load...