Opcje dla bombki oplatania wstążek atłasowych

Zawartość:

Wszelkie poręczne ludzie, którzy szanują siebie i chcą się rozwijać w swoim rzemiośle, musi być w stanie nie tylko haftować, robić na drutach, ale także do tkania Bombki taśm. Na początku może to wydawać się skomplikowany proces, ale w miarę upływu czasu, można zdobyć doświadczenie i działalność ta zajmie ci minimum siły, a wynik oczarować swoich bliskich i przyjaciół.

load...

Istnieją różne konfiguracje i sposoby bombki tkackich. Ale to było łatwiej się uczyć, najpierw wziąć 2 wstążki satynowe i bransoletka warkocz z nich. Potem, kiedy zrozumiesz zasadę, można stopniowo zwiększać liczbę do 3, 4 lub więcej.
Powrót do spisu treści

Krótka historia i aplikacje z bombkami

Wyplata wstążki coś podobnego do nowoczesnego bombki był pierwotnie idea Indian. Położyli fundament dla tego rodzaju robótek i tkania najpierw stworzyć schemat. Każdy szanujący Indian musiał mieć do dyspozycji co najmniej 3 bransoletka pleciona. To był uważany za symbol w swoim rodzaju!

W dawnych czasach te bombki z pasków 2 użyto jako znaki specjalne zgody i przyjaźń. Czarownicą lekarze, czarownicy i szamani, co te małe rzeczy, zaczął mówić do nich zdrowie, miłość i bogactwo. Wierzono, że osoba, która będzie nosić urok Fenichka wstążek, będą w pełni opierać się na tym, co powiedziała. Oficjalnie vogue wstążek pleciony bransoletki iść z lat 60-tych. Następnie Bombki pierwszy zaczęli nosić jako niezbędny atrybut hippie, a później przyjął go do siebie i nastolatków.

Bombki dzisiaj są tylko dodatkiem, który może być noszony zarówno przez dziewczęta i chłopców. Wiele znanych projektantów nawet predyspozycje, aby dodać je do swoich strojów. To jest naprawdę uniwersalne akcesoria, ponieważ mogą one być noszone jako bransoletki na rękach (szczególnie modne wśród młodych ludzi nosić dzisiaj z 3 lub 4 bransoletki na ramieniu), jako dekoracja na torebce lub ubraniem, można uczynić z nich breloczki i sznury dla telefonów komórkowych. Innym bardzo ładne wyglądają zwykłe obręcze włosy przycięte Bombki z 2, 3 lub 4 paski. Przeszyty razem takie fenechki mogą być wykorzystane jako materiał do torby, kapelusze i dywan.

load...


Powrót do spisu treści

Fenechki techniką tkania taśmy 2

Najpierw musimy zdecydować, jaki kolor chcesz zobaczyć gotowy produkt. Najlepiej jest wybrać 2 wstążki satynowe i jasne kolory połączone. W tym przypadku, długość pasków powinna wynosić co najmniej 1 m, ale nie więcej niż 3 m, a bardziej rad dla początkujących panów :. Wybrać zbyt szerokiej wstęgi (do 3 cm). To będzie o wiele łatwiej nauczyć się tkania w jak najkrótszym czasie.

Połącz końce wstążki i zrobić małą pętlę. Spróbuj go związać jak starannie i solidnie, z powodu tej gęstości i jakości produktu będzie zależeć. Po tym, wziąć wolne końce wstążki 2 i wziąć na oczko każdego z nich (ten będzie przypominał „uszu”), natomiast nic nie wiążąc. Następnie delikatnie wsuń jeden „ucho” do drugiego, i dokręcić wszystkie końcówki taśmy. Tak stopniowo wprowadzać „uszu” i dokręcić do siebie aż do końców taśmy. Należy pamiętać, że ważne jest, aby na przemian kolory i nie przedłużać taśma jest bardzo napięty. Pod koniec splot bombki zrobić silny węzeł.

W rezultacie, należy uzyskać coś podobnego do plecionki w 3 rzędach. Takie bombki można przymocować do ubrania, do obręczy dla włosów, ale można po prostu udekorowania żadnych przedmiotów. Tutaj wszystko zależy od twojej wyobraźni.
Powrót do spisu treści

Tkania najprostszym i oryginalny okrągły fenechki taśm 2

Take 2 kolory satynowe wstążki dyskretne długości 1 metra. Jeden wstążka całkowicie złożyć na pół, a drugi -. Tak, że lewa końcówka o długości 15 cm, a następnie podjąć długi koniec drugiego wstążki możemy przenieść go na przemian, a następnie przez jeden koniec taśmy złożonej na pół, następnie po drugim. Powinien dostać Feniusia podobną do 2 połączonych naprzemiennych rzędach. Następnie kurczy się węzłem w końcu, po której jeden koniec jest podłączony do innego pięknego łuku. Fenichka gotowy!

I inna opcja. Take 2 inny kolor wstążki satynowe długości 3 metrów. Należy je umieścić na płaskiej powierzchni na krzyż i naprawić środku konwencjonalnymi szpilki. To ma być krzyż z 4 ogonami. Następnie przesuwamy taśmę razem nad sobą tak, aby otrzymać dwa pola koloru, które następnie trzeba dociągnąć paczkę. Skurcz jest konieczne, aby upewnić się, że taśma nie jest składana w kwadrat. Jednakże, jeśli chcesz mieć dość gęstą Fenichka można wyciągnąć pas silniejsza. Następnie pojawi się coś takiego złożonego kwiat. Potem zaczniemy od początku, aby przesunąć pozostałe kawałki wstążki i wyciągnąć je.

Wszystko to musi być powtarzane tak długo, jak nie splot żądaną długość przewodu. Kiedy taki przewód będzie gotowy, delikatnie pociągnąć sznurków pół pod taśmą i na przeciwległym końcu mocno zamocowania. Można związać z łuku, ale jest to możliwe i łatwy montaż – do smaku. Ten Fenichka bardzo oryginalny wygląda w formie bransoletki na jej ramieniu.


Powrót do spisu treści

Kwadrat o 4 taśmy Feniusia

Uzyskanie satynowe wstążki 4, wszystko może być różne odcienie, ale korzystnie zaprojektowane w jednym kolorze. Szerokość taśm – 2 cm, długości. – 3 lub 4 m 4 Wykonaj pasa i związać ze sobą w jednym, pozostawiając 10 cm spłaszczania zapasów Wszystkie taśmy 4 w kierunku poprzecznym do boku, do góry i na dół .. Krotnie taśmy w pierwszej pętli, następnie pokrycie go właściwej drugą wstęgę, która również zgiąć się w pętli. Następnie bierzemy trzecią taśmę i pokrywają go sekund. Czwarty zespół już składany lewej do prawej i jest popychany przez ucho od pierwszego taśmie. Wszystkie ogony 4 wstążki ciągną razem, a potem okazuje się całkiem ładnie otaczają plac. Jeśli w procesie zaciskania pasa pognieciony, spłaszczyć je.

Powtórz wszystko od początku aż do końca taśmy, a następnie łatwo zdjąć wszystkie 4 taśmy i bezpieczne. Ten Fenichka 4 wstążki wygląda bardzo elegancko, ale należy traktować ze szczególną ostrożnością. Jest to dość objętość na wszystkich czterech stron, więc najlepiej używać go jako przedmiot dekoracji, nie nosić sam. Na przykład, może to być bombki do dekoracji zasłony lub tiulu. Bardzo ładny wyglądałby ten Fenichka jako brelok na torbie. Inna aplikacja korzystna – dekoracja z malowideł ściennych ramek.
Powrót do spisu treści

Bransoletka typu wstążki satynowe z dodatkiem perełek

Ale do tego jest pewna Bombki tkackie programy – wszystko tutaj jest bardzo prosta. Weź długości taśmy, czego potrzeba, stanąć z powrotem około 15 cm od krawędzi. Wątku złożoną dwukrotnie silikonowych nawlekanie igły i związać ze sobą końce nitki. Następnie igła środkowa wyraźnie wątku taśmy tak, że mieści się w przedniej części i pozostawiono w ciągu około 2 lub 3 cm, z przodu również. W nakłucia igłą taśma powinna być odsunął. Następnie naciągnięty na ig perełek, bez wyjmowania nici, jak również zwężenie. Po tym, powtórzyć proces przemian szwów taśmy przywiązany z koralikami.

Zadbać, aby długość ściegu była taka sama, w przeciwnym razie nie będzie bransoletka wystarczająco dokładne. Na koniec wycina gwint, a jego końce są połączone kilka razy. Zostawić mały ogon węzły nie są izolowane. Końcówki mogą być ukryte wewnątrz ostatniego ściegu – wtedy nie będzie mało zauważalny gdzie tkania jest zakończona. Tuż przed wprowadzeniem końcówki należy przypalić, aby zapobiec ich spontaniczną odblokowania.

To bardzo proste, ale jednocześnie uroczysty Fenichka. Alternatywnie, można przyjąć zarówno 3 lub nawet 4 taśmy o różnych szerokościach i nałożenie jednego na drugi. Następnie możemy uzyskać szerszy i bogatą Fenichka 3 taśm. Nawiasem mówiąc, ozdobiony kwiatami, jest idealny nawet na ślub, jak dobrze! Wielu nawet wolą używać go jako podwiązka dla panny młodej – i piękne i unikalne w tym samym czasie.

load...