Oman wielki Kaszel: Wydajność Sekrety i bulionu recepty

W starych książkach kucharskich często receptur z Oman – kandyzowane kandyzowane owoce, kompoty lub dżem z zakładu ceniony jako smaczne i zdrowe leczeniu. Obecnie korzystanie z jego korzeni w żywności pozostaje w przeszłości, ale nard kaszel, astmę lub katar – to wciąż pierwsze środki zalecane w medycynie ludowej. Jego skuteczność na przeziębienia, grypy i SARS potwierdzają liczne pozytywne opinie.

load...

Zawartość:

Uzdrowienie część korzeni oman

Powodem, dla którego tradycyjnych uzdrowicieli często przepisuje korzenia Oman Kaszel jest bogaty skład bioaktywnych związków, które mogą złagodzić tę dolegliwość:

 • inulina – poprawia funkcje ochronne organizmu, wzmacnia i toksyn;
 • Saponiny

 • – przywrócić metabolizm wody słonej, stymulują ośrodek kaszlu; Żywica
 • – ma działanie bakteriobójcze, co pozwala zawierać infekcji rozwija się w bardziej poważnych chorób;
 • Gum – neutralizuje i usuwa toksyny wytwarzane w wyniku walki organizmu ludzkiego od patogenów;
 • śluzu – ma kopertowanie, wykrztuśne i działanie przeciwzapalne.

Poprzez życiodajnych wpływu tych substancji, wywar omanowy podczas kaszlu zwiększa jego wydajność, zapobiega poważnych powikłań, takich jak zapalenie oskrzeli lub płuc, ułatwia i przyspiesza ogólną regenerację.

load...

Zastosowanie omanowy dla lepszej odkrztuszanie

Przed podjęciem nard podczas kaszlu, jest zapoznanie się z jego przeciwwskazań. Napary i wywary z tej rośliny nie jest zalecane:

 • choroby nerek;
 • W patologiach układu sercowo-naczyniowego;
 • Kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią; osób
 • Z zapaleniem błony śluzowej żołądka z niskiej kwasowości;
 • Wszystkich, którzy przedstawiają indywidualna nietolerancja Oman.

Jeśli narkotyki miały objawy nudności, ślinotok, wymioty lub bóle brzucha, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i skontaktować się z kliniką.

Przepisy z Oman dorosłych

Co do sposobu warzenia nard kaszel prawidłowo, istnieje wiele opinii. Według pierwszej z nich, w mieszaninie 1 łyżka. L. Surowce (suche sproszkowane kłącza) ze szklanką wody trzeba postawić na ogniu i gotować przez 30 minut.

Druga opcja umożliwia wytworzenie wywar tylko w kąpieli wodnej, ponieważ w ten sposób zachowuje maksymalną liczbę użytecznych produktów.

Powstały Bulion powinien być rozcieńczony wodą tak, aby objętość wynosiła 200 ml, a sprawiają, ciepłe cztery razy dziennie, ¼ szklanki pół godziny przed posiłkiem. Wskazane jest również, aby używać świeżego wywar do płukania jamy ustnej i okładów. Przechowywać salda na następny dzień nie jest pożądane.

Oman wielki i kaszel

Zabaw. 0. O ile dokładnie skalibrowany roślin dawkowanie nie ma przeciwwskazań dla dzieci powyżej 3 lat. Ale jasnej odpowiedzi na pytanie, czy jest możliwe, aby dać dzieciom kaszel nard, powinny być tylko pediatra, gdy osobiste zbadanie dziecka.

Przygotowanie brzeczki dla dzieci nie różni się od przygotowania receptury dla dorosłych. Dzieci od 3 do 7 lat jest konieczne podawanie leków ziołowych na 1 st. L. 2-3 razy dziennie na godzinę przed posiłkiem. Studenci 7-12 lat mogą zwiększyć dawkę do 2 łyżek. L. Dzieci w wieku powyżej 12 lat zaleca się przyjmować wywar lub infuzji dorosłych dawkach.

Co ludzie mówią o ludziach biorących Oman

Pomoże zrozumieć, w jaki sposób dostarczyć nard referencje kaszel od tych, którzy wielokrotnie uciekali się do jego pomocy. Oto jeden:

Anna, Perm

„Mamy troje dzieci, staram się traktować metod ludzi, uciekając się do narkotyków aptecznych tylko w skrajnych przypadkach, w zimie, kiedy zimno -. Częstym gościem w naszej rodzinie, rodzice mojego męża dał korzeń wioski Oman Tak, wywar z niego jest doskonała. Wyrwał mnie, gdy jego synowie, jeden po drugim zaczęli kaszleć. Zaraz zacznie odchodzić śluz, dziecko staje się łatwiejsze, pojawia się apetyt. Tak więc, jeśli przyjaciele pytają mnie, czy chciałbym polecić nard dzieci kaszel, moje opinie są zawsze najbardziej pozytywne! ”

Wideo-alfabetyzacji: terapeutycznych właściwości Oman

Elecampane – uznane sposoby medycynie ludowej i oficjalne, który jest pokazany w chorobach oddechowych płuc. Jednakże, aby uniknąć niebezpieczeństwa stwarzanego przez samoleczenia (szczególnie dla dzieci), zaleca się, aby zabrać go dopiero po osobistej konsultacji z lekarzem-terapeuty.

load...