Oliwa z oliwek na rozstępy – panaceum 21 wieku

Zawartość:

Pamiętaj, anegdoty, w którym kobieta obiecała zapewnić człowiekowi pod warunkiem, że będzie to codzienne zmywanie-clean-kucharz; poświęcić swoje zdrowie i urodę, aby mieć dziecko; To będzie jeszcze przez wiele lat siedzieć w dekrecie i do niej żonę spotkać, jest zawsze w dobrym nastroju? Jesteśmy przekonani, że z nowoczesnym charakterem skręt joke „wspólną” z mężczyzną byłoby nawet rozstępów na ciele. Ponieważ można zmienić wszystko, aby schudnąć, wzmocnić włosy, zrobić dentysty. Ale tylko rozciąganie, jak wiernego przyjaciela, kobieta nie będzie opuszczać aż do końca swoich dni. Mają biegiem lat stają się mniej widoczne, ale całkowicie usunąć rozstępy jest możliwe tylko razem ze skórą na brzuchu. I to jest chirurgia plastyczna z pewnym ryzykiem zdrowotnym. Nie, nie, my nie zachęcamy iść pod nóż chirurga. Wręcz przeciwnie – chcemy powiedzieć o oliwie z stretch. Pamiętać o kilku sztuczek i kilka receptur na tyle opanować, aby zapobiec pojawieniu się rozstępów i uczynić je mniej zauważalne.

load...

Profilaktyka

Co do zasady, umowa z kobietą zaczyna się rozstępów w pierwszych miesiącach ciąży. Po tym wszystkim, rozstępy pojawiają się na dramatyczny przyrost masy ciała. A jeśli dodatkowy ciężar pomaga przezwyciężyć liczne dietę w codziennym życiu, w czasie ciąży, nie jest sama w sobie głód Zamora. Wręcz przeciwnie, kobieta jest jedzenie dla dwóch osób i cieszyć się apetyt. Nie można powiedzieć o wyglądzie rozstępów. Być może nie przyszła mama nie postrzega obecność fioletowymi paskami na ciało z wielkim entuzjazmem i dociera w każdy sposób, aby zapobiec ich wystąpieniu. Cóż, my z kolei poprosi kilka sprawdzonych receptur do zwalczania rozstępów.

Najprostszym przykładem profilaktyce rozstępów może być traktowane jako ciało oliwą smarowania olej rano i wieczorem. Wiele kobiet skarży się, że po takim procedura tworzy film olejowy na ich ciele. Można to łatwo uniknąć. Wystarczy natrzeć ciało ręcznikiem papierowym po kilku minutach po tarcie oleju. Nie bój się, aby usunąć cały olej. Twój organizm wchłania go już tak długo, jak to konieczne, i pozostał na powierzchni nadmiarze.

Ale lepiej jest komplikować balsam receptę dla organizmu. Oliwa z oliwek na rozstępy – to jest dobre, ale jest daleko od posiadające wszystkie dobroczynne właściwości wymagane dla skóry. Dlatego następnym razem, myślisz o pocieranie ciała z oliwą z oliwek, dodać sok z cytryny w proporcji 1 cytryny 4 łyżki oleju.

Oliwę z oliwek rozciąganie: leczenie

Co gorsza, kiedy walka jest wyposażony już pojawiły się rozstępy. Zwłaszcza jeśli po porodzie (lub nagły przyrost masy ciała), zajęło kilka lat. Lekarze mówią, że „starszy” rozciąganie, tym trudniejsze są do usunięcia. Ponadto – głębokie rozstępy znikną całkowicie ze skóry, ale tylko zmienić kolor i kształt. A potem, z należytą starannością dla nich. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na poważnie zająć się niedoskonałości skóry, radzimy zaopatrzyć się nie tylko oliwę z oliwek, ale także nieskończonej cierpliwości. Ale to nie wszystkie składniki, które będą przydatne w walce z zastarzałych rozstępów.

load...

Maska receptury z kwaśną śmietaną

W pierwszym przypadku, trzeba będzie:

 • Jeden grejpfrutów skórki;
 • 150 gramów niskotłuszczowych śmietanie;
 • 2 łyżek oliwek.

Przygotowanie: Wymieszać wszystkie składniki i stosować na obszarach problemowych skórze przez pół godziny. Spłukać zimną wodą. Procedurę powtarza się 3 razy w tygodniu.

Maska z aloesu

Jeśli poprzednia metoda radzenia sobie z rozstępów coś nie pasowało, proponujemy drugą wersję korpusu maski. Aby to zrobić, trzeba będzie:

 • 8 kropli witaminy E (które mogą być dostępne bez recepty bez recepty);
 • Sok z aloesu 0,5 kubki;
 • 0,5 filiżanki oleju z oliwek.

Wszystko wymieszać i odstawić na kilka godzin. Otrzymaną mieszaninę pocierać ciała dwa razy dziennie. Spłukać zimną wodą.

Na rozstępy „z doświadczeniem”

Innym sposobem, aby pozbyć się starych rozstępów. Składniki są tylko olejowego roztworu witaminy A i oliwa z rozciągnięcia. Zmieszać dwa składniki w stosunku 1: 1, a uzyskaną mieszaninę rozciera się codziennie wieczorem przed snem.

Maska na bazie olejków eterycznych

Ten przepis jest przydatny dla miłośników aromaterapii, jako podstawa balsam – olejków eterycznych. W skład jego obejmują:

 • Olejek cytrynowy, jałowcowy i lawenda – 3 krople;
 • Oliwę z oliwek – 20 mg.

Wszystko wymieszać i nałożyć cienką warstwę na odcinku. Zaleca się jako codzienne leczenia rozstępów. Nawiasem mówiąc, jest o wiele bardziej skuteczny balsam po wzięciu prysznica, kiedy skóra jest odtłuszczona, a olejki eteryczne mogą przenikać w głąb struktury.

Peeling kawowy

W tej chwili nie możemy zaoferować maski do ciała i peeling domowej roboty, zaprojektowany, aby wyrównać powierzchnię skóry, a tym samym wygładzają odcinek. Sposób ten może być połączony z dowolnym z wyżej wymienionych konwencjonalnych maskach lub oleju z oliwek do szlifowania po obraniu. Tak więc, środki złuszczające, trzeba będzie:

 • Med (naturalny) – 100 g;
 • Oliwę z oliwek – 100 mg;
 • Kawa mielona – 200 gramów.

Wszystkie składniki są mieszane. Stosuje się do organizmu przed kąpielą. Rub ruchy masażu. Spłukać ciepłą wodą.

Nawiasem mówiąc, oliwa z oliwek przeciw rozstępom jest idealny matki karmiące, ponieważ rozstępy często występują nie tylko na brzuchu i udach, ale również na klatce piersiowej. Lekarze zwykle przepisywany w takich przypadkach, śmietany medycznej. Ale zanim umieścić krem ​​na ciele, wyobraźmy sobie, że skład chemiczny środka dostaje się do mleka matki, a następnie – w ciele dziecka. Konieczne jest dla Ciebie? Zważywszy, że oliwa z oliwek – całkowicie naturalny i nie zaszkodzi Tobie lub dziecku.

load...