Olej kamforowy z mastitis: kompresuje i sekrety tradycyjnej medycynie

Wielka schematów mastitis nie istnieje – każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Największy efekt można osiągnąć tylko z terapią skojarzoną, łącząc doświadczenie przodków i naukowców odkrycia. Używaj oleju kamfory, gdy uzdrowiciele mastitis rozpoczęły się na długo przed możliwością diagnozowania tej choroby. Powód jest prosty: lek ma korzystny wpływ na gruczoły piersiowe, łagodzi ból i stan zapalny objawy.

load...

Zawartość:

Kamfora w leczeniu zapalenia sutka: plusy i minusy

Olejek produkowany z drewna drewna kamforowego, używane od czasów starożytnych do łagodzenia bólu mięśni i obrzęk, leczenie chorób skóry i eliminacji nowotworów, w tym raka piersi i jest. Atak ten pani charakteryzuje się nieprawidłową proliferacją tkanki piersi, które w niektórych przypadkach mogą się rozwijać w postaci złośliwych.

Ważne jest, aby zrozumieć, że stosowanie oleju nie gwarantuje uszczelki resorpcji jeśli powodują poważne zakłócenia hormonalne, a nie proces zapalny. Jednak prawie wszystkie kobiety w opinii w sprawie stosowania oleju kamforowego w mastopatia potwierdzić jego działanie przeciwbólowe.

load...

Lek nie powoduje szkody dla organizmu, ponieważ jest to podstawowy fundament przyjaznych środowisku naturalnych składników pochodzenia naturalnego. Istotne jest, że jest to nieszkodliwe narzędzie może być używane nawet przez okres ciąży i karmienia piersią.

Proste przepisy na zdrowie

Piersi

Olej kamforowy – lek przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie źle w leczeniu chorób sutka wykazały kompresy wykonane z dodatkiem innych składników: maść Vishnevsky, wódka, miód i czosnku.

Compress maścią Wiszniewskiego

Vishnevsky Maść skutecznie zwalcza stany zapalne, czyraki i uszczelnia charakter ropny. Posiada właściwości przyswajalne i ciągnięcie i ma praktycznie żadnych przeciwwskazań.

Do przygotowania leku do rozpuszczenia 5 kropli oleju kamfory w 40 g lekko ogrzewa się do temperatury pokojowej Wiśniewski maści. Otrzymaną masę umieścić na problematycznym piersi, omijając okolice sutków, przykryć pergaminem i owinąć wełniany szalik. Compress lepiej zostawić na całą noc.

Znieczulenie soli okład na bazie wódki

Alkohol lub wódka kompresuje olej kamfory przy mastitis doskonale usypia się i uspokoić obolałą pierś. Aby przygotować konieczność podjęcia w równych ilości oleju i alkoholu, dobrze wymieszać do uzyskania jednorodnej kompozycji. W otrzymanego roztworu zwilżyć gazę i zastosować się do trudnej piersi. Compress trzymać całą noc.

W innej receptury do gotowania mieszanki do rozpuszczenia 100 gramów wódki, 2 łyżki. łyżki soli, dodać 1 godzinę. łyżkę kamfory i mieszać do całkowitego rozpuszczenia ziaren soli. Oba związki mogą być stosowane nie tylko do kompresy, ale także jako środek roztarto lekko tarcie bolesnego obszaru piersi.

Okłady z miodu czosnku

Popularne okłady z czosnku i miodu może poprawić działanie przeciwbólowe kamfory. Aby przygotować mieszankę narkotyków mieszać się z następujących elementów:

  • Miodu – 1 łyżka. łyżka;
  • Krem

  • Mlecznych z wysokim procentem tłuszczu – 1 łyżka. łyżka;
  • Kamfory. – 1 łyżeczka.

Otrzymaną zawiesinę powinna zwilżać gazy i odnoszą się do klatki piersiowej na godzinę, w przypadku braku spalania – sensowne przedłużenie procedury.

Indywidualne sesje terapeutyczne nie mogą korzystać. Czas obróbki powinien być co najmniej dwa tygodnie. Jeśli jest to konieczne, przebieg może być powtórzone po 2-3 miesiącach.

Dodatkowe ostrzeżenia i środki ostrożności

0. Stosowanie oleju kamfory w leczeniu zapalenia wymienia zaleca się połączyć ze specjalną dietę. Aby stymulować proces resorpcji uszczelnień łagodnych w okolicy klatki piersiowej pomaga włączenie do diety naturalnych produktów fermentowanych, świeżych warzyw, owoców i owoców morza. Zwiększenie kaczki efekt może być regularne spożywanie świeżych soków z kapusty, marchwi, ogórka i buraka.

Uwaga: leczenie olejem mastitis kamfory nie będzie szkodliwy dla zdrowia tylko przy dokładnym przestrzeganiu dawki składników do wytwarzania związków farmaceutycznych. W przeciwnym razie, jest to możliwe poparzenia delikatna skóra. Samoleczenie z tradycyjnymi zwojami lek może nie zawsze prowadzi do pożądanego wyniku. W celu uniknięcia negatywnych skutków i progresję choroby ze wszech miar skonsultować mammologist.

Przyczyny i diagnostyka mastitis

load...