Określenia wielkości piersi poprawnie

Zawartość:

Chest – godność kobiet, nigdy nie powinno się wstydzić. Ramiona do tyłu, głowa do góry, pierś do przodu i jeden krok z biodra – to jest klucz do sukcesu w silniejszej płci.

load...

Bądź biust bardziej apetyczne i atrakcyjny kształt pomoże biustonosze, które wahają się w naszych czasach jest bardzo wysoka: koronki i gładkie, sexy i sport, z lub bez pasków, z zamkiem z tyłu lub z przodu, czarny, biały, czerwony i wielu innych. Każda kobieta powinna wiedzieć, jak określić rozmiar piersi.

Ale nie wszystko jest tak proste: wybrać odpowiedni biustonosz – to sztuka, a niezastosowanie się do wszystkich zasad wyboru pociąga za sobą choroby kręgosłupa, zwiotczenie piersi i dyskomfort.

Według statystyk, ponad połowa kobiet wybrał niewłaściwy biustonosz. Kiedy nosi na ciebie, nie powinno być żadnych pasków dyskomfort nie może upaść i złom zamknięcie skóry. Jest również ważnym czynnikiem przy wyborze położenia biustonosz gry sutka. Może być szeroko oddzielone lub w jego pobliżu, więc spróbuj przyciąć odpowiednio kubki lokalizacji. Fiszbin biustonosz w żadnym wypadku nie powinien kopać w organizmie i przynieść pewne niedogodności.

Należy zwrócić uwagę na grubość pasów.  Ich grubość powinna być wprost proporcjonalna do wielkości biustu. Masa powinna spaść na ramiączkach, więc wąskie ramiączka będzie pocierać skóry, jeśli ciężkie piersi.

load...


Powrót do spisu treści

Jakie są modele biustonoszy?

Jaki jest następny model wybrać? I co nawet nie powinno być mierzone? Jaki jest Twój rozmiar stanika? Które lepiej jest użyć pasów? Jest to poniżej.

 1. Angelica – pasy mogą być usunięte, kielich jest szeroka i nie obejmuje skrzynię powyżej sutki. Otwórz i seksowna modelka, która nadal udaje się być wygodne. Jest to jeden z najbardziej popularnych an_1.
 2. Push up – dosłownie tłumaczone na angielski jako „wyciąg”. Otwarta modelu, który jest odpowiedni dla kobiet o małych i średnich biust. Ze względu na szyte silikonowych wkładek piankowych lub w miseczkach, model ten podnosi rund i kształtów. Ten biustonosz będzie wyglądać bardzo apetycznie.
 3. Niewidzialny biustonosz – Biustonosz niewidoczne. Jej naprawdę trudno zobaczyć, bo nie ma żadnych pasków lub klamry, to nic nie znaczy ale 2 kubki silikonu. Ten biustonosz nie jest odpowiedni dla bardzo dużych rozmiarach. Jest łatwy w użyciu i obsłudze po każdym użyciu należy spłukać wodą i jest gotowy do następnej kampanii.
 4. Wonderbra – modelu gwiazdy. Początkowo stworzony dla aktorów filmowych, a następnie ze względu na swoją praktyczność kochany przez wszystkich kobiet świata. Miseczki uszyte powietrza lub silikonowe wkładki, które dają dodatkową objętość piersi.
 5. Fiszbin biustonosz – bardzo łatwy w użyciu, nadaje się do wszystkich rozmiarów, dobrze przechwytuje i nadaje się nawet dla sportu.
 6. Braser – ma szkielet, który obsługuje biust i na dole sprawia, że ​​bardziej bujne. Nadaje się do ubrania z dekoltem tłoczenie.
 7. Balkonet – podobny do braser, ale tutaj są pasy rozpięty, a górna część miseczki zastępuje koronki.
 8. Klasyczny biustonosz z zamkniętym kubku, dobry połów, bardzo wygodne i praktyczne.

Powrót do spisu treści

Jak określić swój rozmiar piersi?

Wszelkie renomowanych bielizny firma publikuje na swojej stronie internetowej specjalny stołowego lub kalkulator, który oblicza rozmiar. Jest tyle do kierowania parametry (klatka piersiowa, pod obwodu klatki piersiowej, obwodu talii i bioder) i dostarcza gotowych rozmiarów. Ale musimy być w stanie rozpoznać siebie i swoje wymiary.

Jaki jest rozmiar biustonosza? Ta litera alfabetu (A, B, C, D, E, F), co odpowiada filiżance, gdzie A – najmniejsza. Oprócz liter na etykiecie zawsze jest więcej numerów – jest pod obwód piersi. Biustem obwód zakresie wielkości od 70 do 100 i kończy się zawsze w 0 lub 5, to znaczy 75, 80, 85, etc.

Ustalenie rozmiaru piersi zajmie Ci zaledwie kilka minut. Aby przystąpić do określenia obwodu pod biustem. Aby to zrobić, należy wziąć taśmę pomiarową i przycisnął mocno do ciała, pomiaru objętości pod piersią. Patrz „pierścienia” uzyskano gładką i poziom na plecach iz przodu był taki sam. Rezultatem jest rejestrowana i zaokrągla ją, to znaczy, jeśli zostały nagrane 72, jest ona zaokrąglana w górę do 70, i 86, jeżeli następnie zaokrągla się do 85.

Następnie należy przejść do drugiego aktu – skrzynię na najbardziej wystających punktów. Możesz umieścić na swojej najbardziej komfortowy biustonosz bez pianki i mierzyć na nim. Zanotować wynik. A teraz spójrz, jaki rozmiar miseczki będzie odpowiadać różnicy między obwodem a obwodem pod biustem:

 • 10-12 cm – AA (0);
 • 12-13 cm – A (1);
 • 13-15 cm – B (2);
 • 15-17 cm – C (3);
 • 18-20 cm – D (4);
 • 20-22 cm – DD (5);
 • 23-25 ​​cm – E (6);
 • 26-28 cm – F (7).

Niektóre kraje europejskie własną wielkość i powinien być określony w inny sposób. Rozpocznij pomiar pętli pod punktami piersi i klatki piersiowej wystaje, jak opisano powyżej. Otrzymany różnica pomiędzy obwodu powinny być podzielone przez 6, to jest wielkość biustonosza. Na przykład 92-74 = 18, a następnie 18: 6 = 3 – to twój rozmiar.

Powrót do spisu treści

Porady dla mężczyzn, którzy nie można ustalić rozmiar bielizny

Drodzy ludzie, jeśli zdecydujesz się dać bieliznę swojej damy, nie należy iść do sklepu i powiedzieć, asystent sprzedaży, które swoim ulubionym piersi podobnym do brzoskwiń, jabłek i melonów. Bądź bardziej praktyczne. Istnieje kilka sposobów, aby kupić ubrania, który jest idealny pod względem wielkości:

 1. Pokaż sprzedawca zdjęcia gdyby doświadczony, będzie on określić rozmiar obrazu na dziewczynę łatwo.
 2. Zapytaj swojego ulubionego przyjaciela. Ona pewnie znają rozmiar.
 3. Zagrać w szpiega. Znajdź biustonosz i jego dziewczynę, aby zobaczyć jego rozmiar.
 4. Najbardziej banalne, ale dokładny sposób – zapytaj bezpośrednio od tej, którą chcesz nadać prezent. Wtedy po prostu nie może się nie udać.

Definicje wielkości piersi i wyboru odpowiedniego modelu biustonosza, nie zajmie dużo czasu, ta wiedza będzie przydatna, a każda szanująca się kobieta powinna wiedzieć, co jej wielkość. Teraz już wiesz, jak prawidłowo określić rozmiar biustonosza, który uwalnia od wielu przykrych konsekwencji: ganku, ból pleców, słabe krążenie, dyskomfort.

load...