Okrągły mocy w zdrowie i kondycję

Health & Fitness
Zawartość

K th szkolenia – to zestaw „szybkiej pomocy utraty wagi”. Podobno w tym samym czasie możemy trenować siłę, wytrzymałość, spalić kalorie i inne-inne. Jeśli chodzi o siły i wytrzymałości, oświadczenie jest bardzo kontrowersyjna. Jak również początkujących elektroniki, masowe strajki „w kółko”, pomimo niskiego poziomu technologii. Co doświadczył – po prostu nie ma wystarczającej wytrzymałości, aby szkolić siły. Rebus, hę? Tak więc w rzeczywistości nie jest okrągły miejsca gdzie wakacji lub po zakończeniu cyklu zasilania. Usuń świadomość, że tak powiem. Ale nie więcej.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego okrągłym zasilania musi pracować

Teoria jest prosta. Bierzemy periodized trening siłowy. Na przykład, mamy 4 tygodnie. I zaczynamy o wadze, która jest o 65% naszego maksymalnie odnopovtornogo (nie rób tunelowania pobrania kalkulatora). Każdego tygodnia dodajemy ciężarów wagi o 10% i utrzymuje się na tym samym liczbę „Kręgi”, wykonując wszystkie powtórzenia ćwiczeń. Po zakończeniu cyklu treningowego bierzemy posiada 105% poprzedniej wagi. Po drodze mamy wyższe tętno podczas wysiłku niż zwykle siły okupacyjnej, a można zaoszczędzić czas na cardio. Więc?

Aby to działało, konieczne jest przeprowadzenie kilku zasad:

  • Zasadę przemienności. Tak, bardzo „góra-dół”. Byłoby lepiej, gdyby jedna z innymi staną wykonywanie wiąże różne (najlepiej, które nie uczestniczą w jednym ruchu) grup mięśniowych. Więc czas mięśni odzyskać zanim ponownie wejść do eksploatacji. I tak naprawdę będzie można trenować z ciężarami powyżej wag; Zasada
    sprawności. Zaangażowane w zasadzie musi być w stanie wykonać takiej obciążenia objętościowego, bez wchodzenia w obszar stopy ultrawysokiej serca. Impuls powinien pozostać w strefie tlenowej i „pikovat” tylko, na przykład, gdy dysk podstawy;
  • Zasada odzyskiwania lli_1. Normalna okrągła z ciężarkami wymagają pełnych dni odpoczynku pomiędzy nimi. Maksymalna – redukcyjne sercowo nie więcej niż 30 minut impulsu dna strefy tlenowej. I żadnych home-grown „stawki pompowania” i „dodatkowe zajęcia”;

  • Zasada wzór silnika. Niestety dla skomplikowanej nazwy, ale jest to bardzo prosta zasada, faktycznie. Ćwiczenia powinny być tak dobrane, aby nie pogorszyć błędy techniczne, które już zaangażowały się. Na przykład, kiedy squat mocno pochylić się do przodu. Jeśli dodać również jedną z tras z barem ( „dzień dobry”, nachylenie wysokim barze lub w tym samym martwym Rumunia), moje długie mięśnie pleców zrezygnuje przed zakończyć okrąg. I mam zamiar skończyć go na moralny i ryzyko kontuzji.

[Powrót do spisu treści]

load...

Dlaczego nie działa okrągły

Mocy

I tu z królikiem doświadczalnym. To nie jest morze, a świnki. Co można wykonać – to nie jest moc. Ponieważ nie działa jak policja. Sprawdź swoje „Kręgi” na prostej ankiety:

  • Jaki ciężar podnoszę ciężary? Tak więc, jeśli jest na skraju swoich rozgrzewki ciężarkami na 1 podejściu puste szyi lub bodibar Plus różowe hantle na półkach, jest mało prawdopodobne, aby uzyskać obciążenie zasilania w zasadzie;
  • Jakie ćwiczenia robię? Jeśli cała procedura jest curl, zginanie kolana w symulatorze, prowadzi na bloku, triceps linowe Prasy i pewnym hitrovydumannogo lonży, a nie można uzyskać efekt, który twierdził. Sędzia dla siebie, zrobić izolację, a w szybkim tempie, z wagą i nie podążać za technikę (są to typowe efekty uboczne szybkiej zmiany ćwiczeń) Jaka jest moc wyników, które mają być osiągnięte;
  • Co w rzeczywistości mogę odpocząć pomiędzy ćwiczeniami? Widziałeś zdjęcie: dwie dziewczyny, jak, zrobić wiertła okrągły, gawędząc wesoło między sobą, okresowo biorąc autoportretów i cierpliwie czeka w symulatorze, kiedy zostanie zwolniony. Jeśli masz więcej odpoczynku na 10-15 sekund, metabolicznie rutynowe nie różni się od konwencjonalnych nadzbiorami lub nawet prostych zestawach. Jesteś zbyt długo odpoczywać pomiędzy seriami ćwiczeń i twierdził „Aerobic” efekt nie dostać.

Co to w ogóle znaczy „praca jako Police”?, Masz poty, zmęczenie i umieścić formularz do sali wszedł w końcu. Tak tkance mięśni zagęszczony z uwagi na fakt, że obciążenie mięśni jest mała. Za miesiąc lub dwa okrągłe trenirovochek prawdopodobnie będzie działać trochę lepiej lub trochę większe skoki na ćwiczeniach aerobowych. Ale nie podnieść większą wagę i nie mają elastyczne mięśnie. Najprawdopodobniej będzie również schudnąć i stać się trochę luźne, jeśli nie są unikalne genetyki, supermyshechnaya lub nie opierać się na tych okrągłych po latach ciężkiej podnoszenia i konkursach par.

[Powrót do spisu treści]

Jak zrobić ciasto w wellness centrum

Więc rozumiem, jak je zrobić – szybko, obdarty, kiepska w technologii i wagi Barbie. Więc jeśli jeszcze nie podnieść oprócz Barbie ciężarami nie może, a sprzęt cierpieć, to lepiej zrezygnować z idei, aż nauczysz banalną windy post. Aerobic wytrzymałości można dokręcić i bezpieczniejsze dla stawów i więzadeł ćwiczeń cardio w tym samym, na przykład. I to nie jest konieczne, aby związać nogi knot, aby osiągnąć ten prosty, w ogóle, jest celem.

Teraz, tak jak powinno. Po prostu starannie i obserwując urządzenia zrobić, podobnie jak w przypadku energii konwencjonalnej. I nie staraj się za wszelką cenę przenieść szybciej złamać jakiś czas tam, albo coś innego. Wszystkie te rzeczy są w porządku, ale to jest uzależnione, trzeci poziom wyszkolenia fizycznego. Oznacza to, że jeśli nie myśleć o „prawa i zły ruch”, ale po prostu wykonać.

Cardio jest twoja potrzeba do cięcia. Rozważmy okrągły 3-4 w tygodniu przez niego. W rezultacie, zgodnie z wymuszonym tasowania pozostają trenirovochki 2 Redukcja na 20-30 minut. Nie trzeba niczego innego „czepiać”. Nie będzie „schudnąć szybko” i straci tylko mięśni oraz uczucie zmęczenia.

I periodyzacja. Jeśli są, co do zasady, nie są gotowi, aby to zrobić, zrezygnować z obiegowym. Choć nie ma progresji obciążenia, a nawet krytykowane przez specjalistów liniowych, robisz „moc” swoich klasach nie dostać. Dodawanie kręgi i inne próby mnogopovtornye nie mają co trzeba. Ten banalne, próba zastąpienia jednej do drugiej. Więcej kółka – więcej aerobic wytrzymałość, ale na pewno nie więcej władzy. Tak, jak to się mówi, być ostrożnym i ostrożne.

Elena Selivanova

load...