Ojej! – Twój osobisty asystent

Bardzo często zdarzają się sytuacje, gdy krytyczne dni przychodzą nagle. Mogą zacząć w niewłaściwym czasie i zepsuć długo oczekiwane spotkanie lub wydarzenie. Jak być w takich przypadkach?

load...

Można oczywiście próbować obliczyć swój cykl. Jednak bardzo często obliczenia osobowe nie są dość dokładne i prawdopodobieństwa krytycznych dniach nie są „zaplanowane” jest bardzo wysoki.

Hibercon Technologies opracowała unikalną aplikację Ojej! pod iOS 7 i powyżej. To będzie prawdziwy małego pomocnika dla każdej nowoczesnej dziewczynki. Aplikacja ta pozwala na obliczanie cykl menstruacyjny z maksymalną precyzją.

Można pobrać Ojej! dla iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone lub iPod touch 5s. Twój specjalnego kalendarza będzie teraz na wyciągnięcie ręki!

Jakie są cechy i zalety tej aplikacji?

  • Po pierwsze, ma ładny design. Niezależnie od osobistych preferencji dziewcząt, jak każdy projekt. Stylowy i nowoczesny wygląd aplikacji ustawia pozytywny sposób.
  • Po drugie, warto zauważyć, że taki program może z łatwością zrozumieć każdą młodą damę. Nawet jeśli nie uważają sobie gadżety power user wszelkie trudności nie pojawią. Ponadto program rusyfikacji, więc angielsko-polski słownik nie jest wymagane.
  • Po trzecie, taki program może dostarczyć bardzo dokładnych informacji. Zaznaczyć w kalendarzu pierwszy dzień cyklu i wiedzieć, kiedy znów czekać już w przyszłym miesiącu. W ten sposób można zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi momentów, które mogą się pojawić.
  • Po czwarte, Ojej aplikacji! Waży niewiele – tylko 3,2 MB. Nie trzeba będzie zwolnić miejsce na dysku gadżet, usunięcie danych lub fotografię.

Zaleca się, aby każda dziewczyna dostać tę aplikację. Jeśli chcesz iść z duchem czasu, co druga wartość, wolą patrzeć w przyszłość i przewidzieć przyszłości, to Ojej! – To jest to, czego potrzebujesz! Z nim nigdy nie będziesz musiał się czuć nieswojo i powiedzieć „oops” zamieszanie.

load...

Z Ojej! zawsze można śledzić niespodzianek swoje ciało!

load...