Ogórek dieta – skuteczna w menu utrata wagi szybkie

Jasne słońce, pogodne dni soczystych darów natury – radość, która przynosi nam latem jest czas. Jest to wspaniała pora roku, kochamy, bo możemy w pełni cieszyć się feerią barw i smaku odczucia świeżych owoców i warzyw. Ale dodatkowo letnie dary natury pomoże nam utrzymać doskonałą formę. Ogórek dieta jest jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z otyłością.

load...

Zawartość:

Sekret Skuteczność

Tajne monodiets sprawność ta polega na tym, że ogórki wystającej główny składnik diety, 95% wody.

Pozostałe 5% – włóknem naturalnym. Okazuje się, że ogórek jest jednym z najbardziej niskokalorycznych letnich warzyw: 100 g produktu zawiera tylko 15 kcal. Dodatkowo, soczysty pachnące roślinnego ma szereg zalet.

load...
  • Rewitalizacji efekt. Konstrukcja zawiera zespół masy włóknistej ogórek mikroelemetov potasu, wapnia, magnezu, manganu, miedzi, cynku i fosforu, a także witaminy B1, B2, C i PP. Mają one korzystny wpływ na stan skóry, metabolizm i odzyskiwania organizmu jako całości. Kwas tartronowy, również część produktu uniemożliwia konwersję w sadło spożywanych węglowodanów.
  • Umiejętność

  • Znormalizować funkcjonowanie jelit. Celuloza, która jest częścią zielonych warzyw, dostosowuje pokarmowego. To przyczynia się do ułatwienia żywności przez przewód pokarmowy, przyczyniając się tym samym do uwolnienia organizmu toksyn i zanieczyszczeń, i jest zaangażowany w przywrócenia równowagi wody i soli.
  • Wydalanie nadmiaru soli. Ogórek – doskonały środek moczopędny. Wraz ze słoną wodą pochodzącą z organizmu, który wiąże się z i hamuje nadmiaru płynu w tkance. Sole wydalania płynów z kolei pozytywnie wpływa na stan stawów i pomaga wyeliminować obrzęki.

Ogórek diety dla utraty wagi – szybko, sprawnie, a także niedrogi sposób, aby walczyć o smukłości figur. Wadami tego roślinnego mono-diety można przypisać tylko gorszą menu. Dlatego też, w celu diety uniknięcia uczucia podrażnienia i zmęczenie, wskazane jest, aby pić kompleksy witaminowe, w dodatku do diety.

W tym czasie, jest również pożądane, aby ograniczyć moc i intensywne sercowo że biorąc energię niewystarczającej uzupełnienia przez jego białek będzie wywoływać naprężenia w organizmie.

Opcje ogórek dieta

Istnieje kilka odmian ogórka diety: w sercu jednego z nich jest dieta składająca się wyłącznie z ogórków, inni sugerują połączenie głównego składnika z innymi warzywami lub jogurt.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Porada Video na ogórek diety menu

Express-dieta ogórek

Ogórek dieta dla szybkiej utraty wagi opiera się na zasadzie, że każdy dzień powinien jeść 1,5 kg produktu, zastępując je trzy posiłki: obiad (po 12 rano), lunch (16 godzin) i kolacja (19 godzin). W pierwszej połowie dnia pozwoliła wypić filiżankę zielonej herbaty lub wody.

Ogórki są spożywane świeże bez soli i majonez opatrunkowych. Do sałatki sosy mogą oliwę lub o niskiej zawartości tłuszczu śmietanę.

Połączyć produkt podstawowy może suchych ziół i zieleni. Przygotowując sałatki można również wykorzystać jajka na podstawie tego, że jedna porcja posiłki zająć nie więcej niż 1,2 jednostki produktu. W celu dywersyfikacji diety, oprócz sałatką z ogórków mogą dodać 1-2 pomidory.

Stosując tę ​​dietę, codziennie, bez większych kłopotów można „zresetować” maksymalnie jednego kilograma nadwagi.

Dieta trzydniowa podstawie ogórków

Na przykład utworzyć menu roślinnego, na podstawie, że pewnego dnia wziąć 1 kg ogórków i pomidorów 0,5 kg. Warzywa 5-6 równo podzielona na posiłki, wykorzystując je jako sałata z olejem roślinnym lub warzyw w formie prostych cięć. Na kolację zapraszamy do dozwolonym 200 g porcji twarogu o niskiej zawartości tłuszczu.

W sercu sparing opcje dieta jest bardziej zróżnicowany asortyment warzyw. Aby utworzyć „light” sałatkę ze świeżych papryka, rzodkiewki, kapusta pekińska, marchew, i wszelkiego rodzaju zieleni. Gdy sos sałatkowy lepiej jest użyć jogurt o niskiej zawartości tłuszczu lub śmietanę.

Ponieważ taka dieta, chociaż efektywne, ale nie jest zrównoważony, przyklejają się do niego, bez narażania zdrowia organizmu, pożądane jest nie więcej niż trzy dni.

Efektywna wynik w ciągu 7 dni

Siedmiodniowy dieta jest zbilansowana dieta, dzięki której można uzyskać wynik w długim okresie.

Podstawą diety oprócz głównego produkcie gotowane ryby, chude mięso, ryż, zupę warzywną na wodę, chleb żytni i zielonych jabłek.

Na obiad i podwieczorek można pieścić się ze świeżych jabłek lub pomarańczy do jedzenia jeden owoc na raz. Ale bez względu na to, jak produkty złożone na śniadanie i obiad, kolacja powinna być niezmieniona – porcja sałatki ze świeżych ogórków, przyprawionego oleju roślinnego.

Proponowana dieta jest zawsze możliwe, aby dostosować w zależności od upodobań, uważając, aby nie zwiększyć spożycie kalorii.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...