Odżywianie Dieta dla grupy krwi: druga pozytywna

Dla smukłą figurą kobiety chętnych do niemal wszystkiego w wyczerpujących diet, głodzenie, nadmierne ćwiczenia. Tak, jeśli wytrwają w tym kierunku, efekt nie będzie trwało długo, ale po dziesięciu, dwudziestu czy trzydziestu lat, taka kpina organizm może iść bokiem. Więc najlepiej od początku prowadzić swoją ulubioną ciało w przyzwoitym stanie stopniowo, nie za szybko, jednocześnie minimalizując potencjalne szkody dla zdrowia.

load...

Istnieje wiele sposobów, aby dobrać odpowiednią dietę, a jeden z nich – jest przestrzeganie zasad zaopatrzenia w ścisłej zgodzie z jego nieodłącznymi dla ciebie krwi. To nie jest zbyt szybki sposób, aby schudnąć, ale stosowanie się do takiej diety, możliwe jest, aby znormalizować żołądka, regulować metabolizm i poprawić ogólną kondycję organizmu. Dzisiaj mówimy o tym, jak patrzeć na diecie grupy krwi 2 (pozytywny).

Druga grupa krwi tego samego numeru seryjnego występowania ludzkości. Uznano, że grupa krwi ludzi miał w tych dniach, kiedy zaczęli uprawiać masę ziemi, która jest skrzyżowano z myasoedstvo do wegetarianizmu. W związku z tym ludzie nadane im przez naturę drugiej grupy krwi powinny ograniczyć ilość mięsa chudego, nawet w diecie ze względu na fakt, że są one charakteryzują się zmniejszonym wydzielaniem kwasowości żołądka.

Ponadto, tego typu jest surowo nie zaleca się spożywania produktów mlecznych, ewentualnie zastępując je z soi, a także tłuszczowe i smażonych potraw. Należy pamiętać, że przewód pokarmowy z posiadaczy tej grupy krwi są bardzo delikatne i wrażliwe, więc wiele rodzajów octu, pieprz gorących, jak i żrących przyprawami i soki mogą spowodować jego luz.

Co działa, a co należy unikać osoby z tą grupą krwi

Poniżej udostępniamy szczegółową listę wszystkich kategorii żywności, wskazując, że jest to możliwe, a co nie jest tam dla dobra organizmu własnych ludzi z drugiej grupy krwi i czynnika Rh dodatnią. Oczywiście, to jest bardzo trudne do usunięcia ze wszystkich naraz zwykłej codziennej diety, ale zakazanych pokarmów. Ale przynajmniej można zmienić wektor dostaw poprzez zwiększenie udziału zdrowej żywności.

load...
  • Produkty mleczne i pochodne

Jak wspomniano powyżej, mleko nie jest zalecane. Chodzi o to, że druga grupa krwi wytwarza przeciwciała do podstawowego cukier mleczny, oprócz tego przyczynia się do wytwarzania żywności nadmiernego śluzu, który ma tendencję do zatykania dróg oddechowych oraz prowadzi do infekcji. Wszyscy właściciele tej grupy krwi powinien zastąpić konwencjonalne mleko sojowe. Jest to obowiązkowe z diety następujące pokarmy powinny być wyłączone: wszystkie sery twarde, lody, ser, ser pleśniowy, twaróg. Dozwolone, ale nie zalecane jogurt, ser mozzarella, produkty mleczne kozie, sery topione.

  • Wyroby piekarnicze

Jeśli to możliwe, należy unikać produktów z pszenicy: gluten, który znajduje się w nim, spowalnia metabolizm. Zwykły chleb pszenny można zastąpić ciastka i chleb sojowy. Z diety należy wykluczyć masło ciasta, biały chleb, macy. Dozwolone, ale nie zalecane: pieczenie Hercules otręby, chleb z mąki kukurydzianej, mąki do pieczenia bez glutenu.

  • Mięso i drób

Jak wspomniano powyżej, idealny żywności dla osób z tej grupy krwi i pozytywny czynnik Rh nie zawierają mięsa. To zmniejsza ryzyko zachorowania na raka i choroby serca. Mięso powinno być wyłączone w ogóle, ale można jeść kurczaka i indyka, ale ich ilość w diecie powinny być zredukowane do minimum.

  • Produkty zbożowe

Głównym zadaniem – aby wyeliminować z ich podaży pszenicy we wszystkich formach. Zamiast tradycyjnego makaronu pszennego mogą i powinni jeść ryż, owies, żyto i mąki gryczanej i wyroby z nich. Produkty neutralne obejmują następujące (można z nich korzystać, ale pożądane jest na minimum): ryż brązowy i polerowane, orkisz i mąki jęczmiennej.

  • Owoce morza

Ryba jest zalecane dla osób z drugiej grupy krwi. W rzeczywistości, można jeść wszystkie ryby, z wyjątkiem śledzia, turbot, kawior, węgorz i ośmiornicy. Zalecane: srebrny i żółty okoń, makrela, czerwone ryby i sardynki. Można jeść, ale nie zbyt duże ilości morza i okonia, szczupaka, jesiotra.

  • Warzywa

Posiadacze tej grupy krwi zaleca niemal każdy warzyw. Wyjątkiem są bakłażan, papryka, wszystkie rodzaje kapusty (z wyjątkiem blachy), roślin strączkowych, z wyjątkiem soja, pomidory. Najbardziej przydatne warzywa są topinambur, kapusta, pietruszka, rzepa, marchew, szpinak, czosnek, dynia, karczochy. Z warzyw jest korzystne, aby sałatek, można je gasić, i gotować przez kilka, ale ich nie smażyć w miarę możliwości.

  • Oleje

Oczywiście, sałatki trzeba coś do wypełnienia. Szczególnie polecany siemienia lnianego i oliwne oleje, sosy sałatkowe, jak to możliwe na podstawie tych olejów powinny być wykonane z cytryny zamiast octu, jak wspomniano powyżej; nie przesadzić z pikantne i kwaśne. Nie używaj sezamowy, bawełniany, kukurydziany i olej arachidowy.

  • Owoce i jagody

Jako „rolników”, osoby z drugiej grupy krwi z czynnikiem Rh dodatnią, można użyć różnych owoców. Lista zakazanych produktów banany, pomarańcze, mango, kokos, mandarynki i rabarbaru i papai. Najbardziej użyteczne wiśnie, grejpfruty, jeżyna, cytryna i śliwki.

  • Napoje

Niestety wielu jest zabronione wszystkie napoje gazowane z alkoholem etylowym, piwo, owoce cytrusowe (cytryny drinka, ale może być) i sok pomidorowy. Ale można pić wino (czerwone i białe), kawa, herbata i soki wszystkie, inne niż te wymienione powyżej. Prawie każdy ziołowe poleca tego typu, z wyjątkiem dla wykonana na podstawie szczawiu, pieprzu cayenne, rabarbaru i koniczyny.

Należy zauważyć, że obecnie około czterdzieści procent ludzkości ma drugą grupę krwi. Siła tego typu jest uważane za dobre trawienie i odporność. Głównym problemem, niestety, są choroby serca i raka. Założyciele opisywanego systemu zasilania uwierzyć, że diety skutkuje nie tylko w normalnej wadze, ale również pomaga w profilaktyce tych chorób.

load...