Odzież zimowa dla dzieci. Co wybrać?

Zima jest tutaj – to będzie miało wpływ. Ale, jak to ma w zwyczaju, zakup odzieży zimowej, zawsze odkładać do ostatniej chwili. I te dni wielka liczba rodziców dzieci uczęszczających do kilkudziesięciu sklepach w poszukiwaniu optymalnego wariantu odzieży zimowej dla swoich dzieci. Jest to całkiem naturalne, ponieważ wybór odzieży zimowej – bardzo poważna sprawa.

load...

Jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy wyborze ubrania zimowe dla dzieci? Doświadczeni rodzice powinni zwrócić uwagę na takie niuanse jak:

  • Wygoda. Pamiętaj, że ubrania dla dzieci powinny być na tyle wygodne, że dziecko czuł się całkowicie komfortowe chodzenie, nawet jeśli jest to dla noworodka okruchów.
  • Waga ubrań.
  • Szczelność.
  • Łatwe do czyszczenia.

Wszystkie te wymagania są optymalnie odpowiada dokładnie tej odzieży zimowej jak kombinezony. Widać to ogromną liczbę młodych matek. W dzisiejszych czasach, kombinezony dziecięce szyte są głównie na najnowszych technologiach, ze specjalnych tkanin, co czyni je wystarczająco dużo światła, aby nie ograniczać ruchów dziecko, ale jednocześnie zaskakująco ciepły i, co najważniejsze, wodoodporny.

Dzieci do sześciu miesięcy

W takim przypadku, jeśli dziecko był letni, najlepszym rozwiązaniem dla niego byłoby tzw kombinezon – transformator. Ten garnitur ma zamkiem z nogawek, dzięki czemu może być łatwo przekształcony w ciepłym kopercie. Jest to bardzo wygodne, jak małe dzieci często zasnąć podczas chodzenia, ale ze względu na kombinezonie – Transformatory mama może szybko rozebrać okruchy, bez naruszania jej spać. Dodatkowo, aby ułatwić mama pomóc klamrę w postaci dwóch zamków bocznych.

Przy wyborze garnituru dla takiej matki okruchy należy zwrócić uwagę na niektóre z cech szycia. Pamiętaj, że dziecko przez większość czasu jest na wózku inwalidzkim. Iw związku z tym niedopuszczalne jest, że w kombinezonie były szorstkie szwy lub falbany są szyte tak, że nie powodują one okruchy dyskomfortu.

load...

Jednakże, można kupić i wspólne garnitur. Co do zasady, kombinezony, przeznaczone dla najmniejszych okruchów są szczelnie zastrochennye rękawy i nogawki, które zapobiegają wydostawaniu się ciepła i nie pozwoli zamrożenie rąk i stóp okruchy. Ponadto, bardzo dogodnie mieć sznurek w okap zabezpieczający przed zimnem szyjki tartej.

Dzieci około jednego roku życia

Jeśli to okruchy – to toczonych roczek, chodzenie zmianę jakościową. Dziecko nie śpi dużo chodzenia czasu. Dzieciak siedzi na wózku inwalidzkim, starając się dotrzeć do czegoś – lub uchwytami, może nawet podejmowania pierwszych prób chodzenia. Tak więc, odpowiednio, i ogólne okruchy trzeba trochę inaczej. Najważniejsze, że rodzice muszą zwrócić szczególną uwagę – to prawo pasuje, co zapewni komfort dziecka. Jako izolacja jest optymalna lub Watolina holofayber.

Dziecko półtora – dwa lata

W takim przypadku, jeśli jesteś rodzicem małego topotushki którzy już pewnie kroczy do ciałami znacznie zwiększonych wymagań. Po pierwsze, kombinezon musi być jedno cięcie. W podobnym kolorze dziecko jest gwarantowane nie ślizgać spodnie i kurtka nie zaderetsya. Mama nie musi odwracać się trochę z badania pionierem świata tylko w celu skorygowania kurtkę lub spodnie.

Ponadto, przy zakupie notatkę Snowsuit do i na rękawach i nogawkach, aby dostosować obecną specjalną gumę ochronną, która nie pozwoli na śnieg, aby dostać się pod ubraniem dziecka. Jest to również bardzo przydatne, aby spojrzeć na kombinezonie ass – wielu producentów przyszyć dodatkową warstwą wyściółki poliestrowej dupie – bo dziecko jest tak często wyląduje na „piątym punkcie”. I, oczywiście, bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na materiał kombinezonu uszyta jest – musi być impregnowane specjalnej mieszanki, dzięki czemu jest wodoodporny.

Dzieci powyżej trzech lat

Cóż, w takim razie, jeśli okruchy już trzy lata, można rozważyć tę opcję jako śliniaczek lub, jak to jest często nazywany, oddzielna garnitur. Reprezentuje wysoki piersi majtki, ramiączka i kurtkę. Ma wiele zalet. Po pierwsze, taki kombinezon wystarcza na dwie zimy – jego wielkość jest regulowana przez pasy. Po drugie, na spodnie są prawie zawsze szyte strzemiączka, co jest bardzo wygodne. B – Po trzecie, wprowadzając ciepły pokój – hipermarket lub kliniki, można usunąć tylko kurtka dziecko łatwo, tak że dziecko nie poci się i nie będzie ryzykować przeziębienia.

Przy wyborze garnituru jest, aby dać pierwszeństwo do modeli, które mają długość kurtka jest do około połowy uda. W takiej kurtce dziecko z powrotem będą zawsze chronione przed zimnym powietrzem lub wiatru, nawet jeśli dziecko będzie usiąść w kucki lub, wręcz przeciwnie, aby podnieść uchwyt. Należy także zwrócić uwagę na kombinezon kołnierz – musi niezawodnie chronić okruchy od wiatru. I, oczywiście, materiał – powinien być wodoodporny.

I ostatnia rada dla rodziców – nie starają się kupić kombinezon zimowy dla dziecka z serii najdroższe, jeśli budżet rodzina nie ma pieniędzy do stracenia. Po pierwsze, kupić kombinezon dla dziecka maksymalnie dwie zimy. I – drugi, kombinezony budżetu serii cen nie jest gorszy niż w większości marki top-end.

load...