Odzież wierzchnia: Wiosna 2017 prezentuje nowe trendy

Wraz z nadejściem chłodów tak miło pomarzyć słoneczne dni, pierwszego liścia, tak dobry, aby poddać się romantycznym nastroju i złożyć swój idealny wizerunek w centrum wspaniałej wiosennej atmosferze! Mając to na uwadze, wielu z nas zaczynają się przygotowania do następnego sezonu i odebrać stylową szafę. I pierwszą rzeczą, z której powinniśmy zacząć – tym odzieży wierzchniej: Wiosna 2017 zapowiada popularność kilku trendów, więc my, kobiety, będzie w stanie stworzyć jasne i oryginalne obrazy.

load...

Muszę powiedzieć, że w nadchodzącym sezonie będzie wolał dziewczęta nie tylko piękne, ale również komfortowe modele kurtek, płaszczy, dół kurtki i płaszcz. Ale ciało załóżmy, że jest, przejdź bezpośrednio do trendów – Tak, to wszystko będzie korzystna?

Outerwear pochodzących sprężynę: najlepsze chipsy

Zacznijmy od dość odważnych i ekstrawaganckich opcji:

  1. Pikowana kurtka pikowana z wełny, który wygląda całkiem oryginalne i nietypowe, jest w tej kategorii musi mieć. Nawiasem mówiąc, to doceniają nie tylko ekstrawagancją, ale także wygodę zewnętrznej odzieży, izolowane kaczka pióra. Jeśli chodzi o kolor, są popularne piasek, tytoń, model czekolada, która napawa wszystkie odcienie brązu.
  2. Kamizelka ratunkowa będzie kolejna ciekawa opcja, doskonale nadaje się znawca stylu sportowym. Jednakże takie ubrania można bezpiecznie wybrać dziewczynę, stawiając na pierwszym łatwy i dyskretny, codzienna look’ov, bo to będzie wyglądać świetnie w połączeniu z tymi samymi dżinsy lub spódnicę ołówek. W tym przypadku kolor kurtki, dół kurtki oczekuje się być pozytywne – domy projektowe są zakłady na optymizm biały, kremowy, beżowy światła.
  3. Lekkie płaszcze tworzą sylwetkę też będzie na szczycie popularności – pomogą one dziewczynki do tworzenia oryginalnych, ale elegancki wizerunek. Oni wyraźnie pokazują, jak ekscytujące może być wiosna 2017: outerwear taki plan jest imponująca elegancja i urzekające linie w jasnych kolorach. Tak, płaszcze tworzą dopasowane są popularne nie tylko zwykły szary lub brązowy, ale również z oliwek lub żółty – look kolekcja Burberry Prorsum i zgodzi się Pan z nami.

Klasyczna odzież zewnętrzna pozostaje w górze

load...

Kontynuowania przeglądu trendów, jest wybór kobiet na całym sezonach:

  • Długi płaszcz – to symbol kobiecości i elegancji, to twój komfort towarzyszem zarówno w ciepłe i zimnie. Opcje mogą być ustawione, ale zachęcamy do modelu klasyczne krem ​​stylu lub beżowy – są najłatwiejsze do łączenia z różnymi obrazami.
  • Skórzane kurtki są również kobiety muszą mieć okresie wiosennym, i jest jasne, dlaczego – są doskonałe aktywnych dziewcząt, nie siedzi na ziemi. Co więcej, ta tendencja będzie prawdopodobnie najbardziej zróżnicowane pod każdym względem. Popularne wola jako klasyczny model lub płaszcza 70, a rowerzysta „czarne skórzane kurtki”. Na fali sukcesu będzie nie tylko klasyczny czarny, brązowy, biały kolor, ale także jasny, pomarańczowy, czerwony, żółty.

Ocenić różnorodne możliwości, które daje nam wiosna 2017: moda, Odzież wierzchnia, dodatki do niego – wszystko to powinno być przedmiotem naszej dzisiejszej uwagi. Chodźmy gotowy do nowego sezonu teraz, w zimie, do marca, kwietnia i może wyglądać naprawdę doskonały.

load...