Odzież dla kobiet w ciąży: piękne i wygodne!

Do tej pory, kobiety w ciąży mogą wybrać ubrania dla przyjemności! zużycie macierzyństwa jest przedstawiona w dużym asortymentem – na każdy gust i kieszeń. To nie ma znaczenia, trzeba przyjść do dużego sklepu lub decydują się na zakup ubrań dostępnych w Internecie. Nawiasem mówiąc, ubrania dla swojego przyszłego dziecka, można również zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego odzieży dziecięcej. Ponadto, kobiety w pozycji „” chcesz wyglądać seksownie i kobieco. Jak wybrać ubrania, które łączy w sobie elegancję i praktyczność?

load...

W oczekiwaniu na dziecko nie musi zmienić swój ulubiony styl ubierania, najważniejsze – do przestrzegania podstawowych zasad, które pozwolą Ci i nienarodzonego dziecka czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Zasady doboru ubrań dla kobiet w ciąży:

  1. Nie biegaj po chwilowo przestaje smukłą sylwetkę – zdrowie jest najważniejsze.
  2. Wybierz naturalnych tkanin, doskonale chłonne, na przykład lnu, bawełny, wełny.
  3. Powinieneś czuć się komfortowo w każdej sytuacji, czy to idąc lub siedząc. Dlatego ubrania nie powinny utrudniać ruchów, a co najważniejsze – nie powinien wywierać presję na brzuchu i klatce piersiowej i przetrzeć przyciągania, tworząc dyskomfort dla skóry.
  4. Ubrania powinny odpowiadać sezonu. Letnie rzeczy nie powinno się przegrzać, a zimą do ochrony przed wiatrem i zimnem. Dlatego lepiej jest zamiast dwóch lub trzech nowych kurtek na „wyjście”, aby kupić wysokiej jakości kurtkę lub płaszcz.

Odzież dla 1 trymestrze

Cały pierwszy trymestr, najprawdopodobniej, będzie chodzić w swoim zwykłym ubraniu. Ale nie zapominaj, że lekarze nie powinni nosić obcisłe rzeczy, ponieważ naruszają one krążenie, ściskając ciało. Dlatego też, jeśli są dostępne w szafie jest zdominowany przez obcisłe dżinsy, nadszedł czas ich szacunki dla czegoś trochę bardziej swobodnie, na przykład – strój.

load...

Ci zaczęli czuć, że pas od spodni lub spódnicy stał się mniejszy? Nadszedł czas, aby nauczyć się nowych rzeczy. W tym okresie ciąży nadaje się do ubrania mogą być nadal znaleźć w zwykłych sklepach. Trzeba będzie dobrze rozciągające materialne, spódnice i spodnie z obudową sznurek, sukienki bez akcentu w pasie, jak również stylu ubrania sportowego.

Należy zwrócić uwagę na buty. Wysokość obcasa nie powinna przekraczać 3 cm, blok musi być wygodne. Bardzo dobrze, jeśli twoje buty będą wykonane z naturalnych materiałów. W czasie ciąży, nogi puchną i zwiększenie wielkości. Należy o tym pamiętać, kupując buty planujesz nosić w czasie ciąży.

Odzież dla 2. Trymestrze

Drugi trymestr ciąży – specjalny okres. Wydaje się, że brzuch jest już tam, ale to nie jest tak duża, a to grozi ulec pokusie, aby zrobić to, co już masz. Z pewnością z finansowego punktu widzenia, jest to rozwiązanie praktyczne, ale jest obarczona pewnym niebezpieczeństwem dla ciebie – normalne ubrania nie spełniają wymagania przyszłej matki.

Odstawić swoje zwykłe dżinsy do lepszych czasów. Ich sztywna tkanina może naciskać na krocze i utrudniać krążenie. Jeśli nadal będzie nosić zwykłe rzeczy, a następnie dać pierwszeństwo swetry, dziane lub wysokim stanem sukienki, koszule, które nie wywierać presję na brzuchu i klatce piersiowej. Osłona spodnia i powinien mieć dobrą rozciągliwość, oraz posiada regulowany pas.

Ale w skrajnym upadku nie muszą – kupować „w ciąży” ubrania z góry. W ciągu ostatnich miesięcy ciąży jest trudne do przewidzenia wielkości żołądka i jej wielkość, zbyt. Dlatego rzeczy kupowane z wyprzedzeniem nie może być w czasie.

Jeśli zdecydujesz się zdywersyfikować swoją garderobę, radzimy kupić kilka podstawowych rzeczy – sukienkę lub sukienkę dla ciężarnych, spodnie lub kombinezon spodni z elastyczną wkładką, która obsługuje żołądek, kombinezony. W wyniku tych rzeczy, można uzupełniać istniejące lub mniej kosztownych turtleneck bluzki i tuniki. Bardzo ekonomiczny i dobry zakup będą „rosnąć” wraz z modelem brzucha – z klamrami, Pługi ze wzrostem w jamie brzusznej, z zapachem z dodatkową objętość, która jest usuwana pod strunami, i tak dalej. Problem na sobie te same rzeczy przez długi czas można rozwiązać bardzo prosto, musimy tylko zmienić akcesoria – szaliki, chusty, ozdoby pomaga stworzyć nowy wizerunek.

W drugim trymestrze, pożądane jest, aby kupować biustonosze dla kobiet w ciąży. Ta bielizna jest wykonana z uwzględnieniem szczególnych potrzeb. Regulowana długość pasków i kilka rzędów haki pozwalają na regulację obwodu klatki piersiowej. Idealnie, pasy na specjalną bieliznę dla kobiet w ciąży powinny być bliżej środkowej części klatki piersiowej. Brak twardych nasion bielizny nie zapobiega odpływowi krwi i bez szwu wzorzec nie uszkodzić wrażliwą skórę. Należy mieć na uwadze, że biustonosz powinny być wykonane z naturalnych tkanin i być skarpety.

Ponadto trzeba kupić biustonosz i majtki bandaż dla kobiet w ciąży. O majtki są już utrzymywana na stałym spory matkę – ktoś twierdzi, że spodenki muszą być specjalne dla kobiet w ciąży, jedna leczona konwencjonalnej bawełny. Nie tak ważne. Jakie są obecnie kupić majtki, najważniejsze – majtki nie powinny wywierać presję na brzuchu. Na okres ciąży stringi cię lepiej zapomnieć. Bandaż – bardzo ważne ciuch dla matki oczekującej. Wspiera dziecko, macicy i mięśnie brzucha.

Odzież dla 3. Trymestrze

Główną zasadą w trzecim trymestrze – ubrania powinny być duże lub dobrze rozciągnięty, więc powinna ona być wygodne.

Model T-shirty lub sundress powinna być szeroka, wspierając piersi, a także maskowanie ramiączka biustonosza dla „ciąży”. Rajstopy i legginsy – bardzo wygodne ubrania dla kobiet w ciąży, o ile nie zostanie naciśnięty na brzuchu. Ważną częścią garderoby, szczególnie w zimie, w offseason – rajstopy. Zakupy dla kobiet w ciąży oferują szeroki wybór specjalnych rajstop.

Jeżeli w trzecim trymestrze ciąży, miał miejsce w zimnej porze roku, a następnie selekcji odzieży należy traktować w sposób racjonalny. Ubrania powinny być chronione przed wiatrem i zimnem w tym samym czasie nie powinno być trudne. Krótkie kurtki i flared płaszcz nie poradzić sobie z zadaniem, jeśli trasa nie jest ograniczone do – napęd – samochody. Lepiej rozważyć bardziej praktyczną wersję odzieży wierzchniej.

Porady stylisty

Bezkształtne i workowate ubrania nosić, co do zasady, że byłoby odwrócić uwagę od jego interesującej pozycji, tylko sprawia, że ​​wygląda niechlujny i sprawia, że ​​postać wizualnie znacznie większy.

Wyglądają dobrze i skutecznie ukryć brzuch koszulę z wysokim stanem, tuniki i bluzki. Są one korzystne wygląd dzwon dnie spodnie, spalonych w od stawu biodrowego lub kolanowego.

Wystarczy odwrócić uwagę od brzucha jasnych akcesoria – szaliki, apaszki.

W ciągu ostatnich miesięcy ciąży lepiej jest nosić specjalnie dopasowanych elementów dla kobiet w ciąży, a nie jak zwykle większych rozmiarów ubrań. Nie przeznaczone dla dużego brzucha spódnicę jest podniesiona, a puff góry.

Przy wyborze ubrania z ornamentami pamiętać, że główną postacią wizualnie daje jeszcze większą kwotę. Więc wybierać rzeczy z delikatnym wzorem, geometryczny wzór, lub zwykłych rzeczy. Jeśli rzeczy są proste, niektóre z nich można zrobić duży obraz z mniejszą ilością ubrań.

load...