Odzież dekoracji: metody i zalecenia

Obecnie duża liczba podobnych produktów sprzedawanych w sklepach. A czasami jest tak frustrujące, aby spotkać ludzi ubranych w takie same jak robimy rzeczy. We współczesnym świecie za pomocą różnych metod do zdobienia odzieży ma wspaniałą okazję, aby stworzyć oryginalny rzeczy, które będą występować w jednym egzemplarzu. Odzież dekoracji – jest jego dekoracja, dając osobowości uroku i oryginalności.

load...
 • Sposobów, aby ozdobić ubranie

Dekorowanie ubrania mogą być w różny sposób, przy użyciu różnych metod zdobienia odzieży:

 • Ozdobiony kryształkami;
 • Różne rodzaje łożem – nici, cekinów kulek;
 • Stosowanie farb na tkaninie (rysunek);
 • Aplikacja;

Można połączyć kilka zestawów metod i wykorzystać je, aby stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Udekoruj malowane ubrania, malowanie na tkaninie

Dla tej metody dekoracji są stosowane specjalne „farby do tkanin” – Batik lub akryl i specjalnych narzędzi. A nie tak dawno temu nie było również wiele ciekawych nowych kolorach, które zdobią ubrania z wielu różnych efektów specjalnych:

 • Metal chłodnicą zwrotną;
 • Lub neon świeci w ciemności farby;
 • Z przestrzenny efekt wzoru;
 • Z efektem starzenia.

Ubrania własnymi rękami dekorowanie – to jest, na przykład, namalowane przez zimno lub na gorąco batiku.

load...

Sekwencja barwienia tkanki w następujący sposób:

 • Przed barwieniem zadane rezerwacji kompozycji (wosk lub parafina).
 • Tkanina wewnątrz konturu zwilżoną wodą.
 • Malowania na tkaninie należy nanosić pędzlem, może być waciki na drewnianym kijem w odległości 0,5-1 cm od obwodu. Mogą być rozcieńczone zwykłą wodą.
 • Najpierw pomalować lekkie elementy obrazu, a następnie ciemniejsze, równomiernie przecierając całą kawałek bawełny mokrej nawierzchni.
 • Po rozłożeniu farby i jej całkowite suszenie tkaniny z gotowego rysunku usunąć ramki.

Dekorowanie ubrań z kryształkami

Istnieje obecnie wyspecjalizowane agencje, które oferują różne rodzaje usług związanych zdobienia odzieży z dżetów i innych wszelkiego rodzaju wyrobów ze skóry, tkaniny, miazgę. Są one produkowane i pojedyncze kopie artykułów i zrobić duże przebiegi.

Obecnie kryształy są niezbędnym atrybutem stylu młodzieżowym. Ozdabiania ubrania Rhinestones – to ubieranie jej oryginalnych rysunków lub wzorów. Cyrkonie może przekształcić praktycznie wszystkich swoich rzeczy, nadając jej oryginalności, dodając szczegółami. Dziś, pasty tekstylne są szeroko stosowane do dekoracji odzieży z różnych rodzajów tkanin, takich jak kostiumach tancerzy i łyżwiarzy figurowych, wieczór i sukniach ślubnych.

Lista produktów, które teraz mogą być wysadzane kryształkami, jest ogromny i obejmuje następujące elementy garderoby:

 • Bandany i koszulki;
 • Bluzki i sukienki;
 • Spodnie i dżinsy;
 • Swetry i szale;
 • Bielizny i więzi;
 • Panama czapki i pokrywy;
 • Czapki i pokrywy;
 • Kurtki i wiele innych rzeczy.

Mogą być również wykorzystywane do dekoracji wszelkiego rodzaju akcesoriów wykonanych z tkanin: torebki, wizytowniki, paski, portrety, obrazy, zasłony, poduszki, pakietów, różnych pamiątek i prezentów. Koszt stosowania pasty może być uzależnione od ich liczby, wielkości i obiegu kryształów kolor, obraz złożoności.

Kulki dekoracji odzieży: Historia i wskazówki

Magiczne połączenie jedwabiu i jasne szklanych paciorków, które są wplecione znakomity dekoracji, są dzisiaj bardzo popularne. Historia koralików pochodzi z odległej przeszłości. To jest wspaniałe dla dekoracyjne cechy surowców przyciąga uwagę rzemieślników od niepamiętnych czasów. Piękne szklane kulki, które są natychmiastowe prekursorami koralików, wykorzystywane do dekoracji odzieży nawet starożytni egipscy faraonowie. Koczownicze plemiona Scytów i sarmackich kilka wieków przed naszą erą na sobie buty i ubrania, obszyta tego materiału. Pierwsze informacje o perełek odzieży dekoracji w Rosji należą do IX-XII wieku. Przez wiele wieków Republika Wenecka była jedynym ośrodkiem w Europie dla jego produkcji.

 • Ozdabiania ubrania Koraliki – pomocne wskazówki:

Jeśli chcesz ozdobić odzież haft koralikami, należy pamiętać, że może to być przyciemnione lub nawet odkleić w intensywnym zużyciem. Ponieważ przed kolejnymi koralikami testowych: Rub kilka perełek na jakiś czas między palcami, a potem patrzeć, czy nie obranych farby z nim na tarcie. Jeśli tak się dzieje, trochę innych rzeczy, ale to zastosowanie dla wyrobów hafciarskich, które nie będą narażone na obciążenia mechaniczne, takie jak obrazy lub paneli ściennych.

Przed ozdobić ubranie, trzymać małe perełki, które chcesz użyć w haftem, w słonecznym miejscu jeden lub dwa tygodnie, a następnie porównać go do kogoś, kto nie leżał na słońcu. W takim przypadku, jeśli kolor się zmienił, zdecydować, czy chcesz, aby taki haft. Odnosi się do produktów, które pozostaną pewien czas na otwartym słońcu (bluzka, dżinsy itp). Ściemnianie koraliki słońce może być używany do zdjęć, które wiszą na ścianie w pokoju i nie przychodzą na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Jeśli koraliki wykorzystywane do zdobienia odzieży własnymi rękami, warto czasami zrobić haft wymiennych. Zwłaszcza jeśli jest duży, a objętość. Śledź wzór nie znajduje się na odzieży, a kawałek materiału, który po podlać odzieży. Ułatwi to opiekę nad produktem, a czas prania może zostać usunięty tkaniny z haftem, a następnie przyszyć z powrotem.

Dla systemów samorozwoju haftem, nie należy używać zwykłego papieru milimetrowego, ponieważ perełki są w kształcie owalnym, ale nie kulisty. Tworzenie ręcznie lub za pomocą komputera na graficznym Editor z komórek siatki o stosunku 1: 1,3. Pomoże to uniknąć zniekształcenia obrazu przy przenoszeniu go z papieru na tkaninie. Pomnożyć obrabianego na kopiarce do wykroju był zawsze pod ręką i nie trzeba spędzać czas malowania, i to było możliwe, aby przejść bezpośrednio do programu rozwoju.

load...