Odzież damska w wojskowym stylu: nowoczesny

Odzież military, zdjęcia, z których możemy zobaczyć już dzisiaj w czasopismach kobiecych, weszła w modzie na początku ubiegłego wieku, ale teraz nie jest gorsza do nowych trendów. Noszenie ubrań męskich w stylu wojskowym (z wojska angielskiego. – Wojskowa) spread po pierwszej wojnie światowej. Oraz z 40-tych Odzież dla cywilów celowo zaczęły być produkowane podobne do mundurów. Ale to nie znaczy, że w stylu odzieży wojskowej powinien być bardzo podobny do kamuflażu, to tylko niektóre elementy dekoracyjne, farbowanie lub kształt przypomina mu.

load...

Fakt, że odzież w stylu wojskowym – to nie jest płaszcz wojskowy, nie przerywał forma z paszy czapce żołnierza. Jest zszywane z prawidłowej tkanki, a nie, że jest przeznaczony do mundurów. Nie jest konieczne, aby zrozumieć wojskowy styl, który od dawna zdjęcie pojawiło się na łamach mody, dosłownie, to pastisz pojawieniem się wojny.

Cięcia w ubraniu wojskowym stylu dla kobiet

Odzież military style

Sylwetki wojskowym stylu dla kobiet, kanciaste i ostre, że z cięć wydawać się nieco agresywne. Objawy takie ubrania – to przedłużone ramiona, podkreślona talia i biodra lekko zwężone linia. A jednak, to samo dotyczy odzieży damskiej wojsku?

load...

Aby można go było bezpiecznie nadana montażu górną warstwę wierzchnią, lekko przedłużona w dół i kształtowym kołnierz, z podstawą kieszeniami, sztywnych ramion, przy klamrze i pary rzędów dużych przycisków. Również jednym z najbardziej popularnych stylów – shirt w stylu militarnym z kieszeniami na piersi, klapach i skórzanym paskiem, bardzo eleganckie bryczesy, które muszą koniecznie być noszone w połączeniu z wysokimi masywne buty i luźne spodnie w wojskowym stylu, wykonane z grubego materiału z nitowanych ramiączkami i mnóstwo napowietrznych kieszeni.

Sukienka w stylu wojskowym

Jest to również bardzo istotne przedmiotem takiego moda w stylu wojskowym, jak dopasowanej marynarki lub kurtki z pagonami na taśmie, z obowiązkowym obecności kieszeniami, dużymi przyciskami. Innymi słowy, powinien przypominać wojskową kurtkę lub płaszcz. To samo można powiedzieć o sukni w stylu wojskowym, być forma przylegająca, z dużymi przyciskami, ale długość tym konkretnym przypadku nie ma znaczenia.

Nie powinniśmy zapominać o takich obowiązkowych elementów sukienki w stylu wojskowym, jak szeroki pas i kieszenie dużych wymiarach. Odzież damska wojskowy – jest to także proste lub nieco rozszerzać, spódnice, często długie, zawsze z szerokim pasem. Istotne i różnorodne opcje spodnie w wojskowym stylu z wieloma kieszeniami napowietrznych. Styl wojskowe koszule powinny być długie, posiadające wszystkie rodzaje ściegów, wycięcia i kieszenie. Kurtki w stylu wojskowym wszystko daje ogromne pole do wyobraźni. Z zadowoleniem przyjmują różną „piorun”, szycie, paski, klamry metalowej i duże kieszenie.

Kolory i odcienie Odzież military

Kolor podstawowy styl militarny

Najważniejszą rzeczą w wojskowym stylu zdjęć, które często widzimy w katalogach mody – kolor. Główną jest cętkowany barwiących kamuflaż, a główne kolory – zabezpieczające, khaki, bagnistych zielony i brudna brązowa. Również moda styl wojskowy obejmuje różne odcienie zielony, żółty, piasek, szary, brązowy, czasem z plamami, czyli wszystkich kolorów występujących w wojskowe mundury różnych armii świata. Także barwienia tkaniny może być monochromatyczny, na przykład, brązowy, zielony, niebieski i kolor czarny. Czasami są oliwek, a nawet ciemny czerwony, czerwony i szaro-zielony kolor.

Ale chcę przypomnieć, że głównym punktem stylu wojskowym stroju, który błysnął w prasie zdjęcia mody, połączenie absurdalny. Modne nosić mundurki nie w sobie, ale tylko w połączeniu z niezwykle spokojnej i absolutnie błahych rzeczy. A jeśli zdecydujesz się nosić khaki rzecz, tylko w połączeniu z wielobarwnej, jasnym i prowokacyjnym stylu. Na przykład, styl wojskowy w odzieży damskiej, zdjęcie gdzie widać – ozdobiona jest warkocz, eleganckie stylowe medale, złoty ornament mundury. Ten elegancki żakiet w wojskowym stylu będzie wyglądać świetnie ze stałymi obcisłe spodnie lub dżinsy.

Obuwie i akcesoria w stylu wojskowym

Ulica – moda wojskowy

Buty w stylu wojskowym, urządzone przez wojskowe buty lub buty z grubymi podeszwami bez pięty lub niskich obcasach z zaokrąglonymi peleryny – jest sylwetka, która jest obecnie najbardziej popularne. Istnieje również buty wojskowe buty w stylu są szorstkie tępym nosie i koronki na szerokim obcasie buty i grube buty bojowych ciągnik military podeszwa.

Klasyczny wojskowy

Akcesoria w wojskowym stylu – to prostokątna torba, okulary, pasek, zegarki z elementów militarnych. Przez ubrana w stylu wojskowym także broszki, które mogą być zainteresowani w młodości. Ich kluczowe elementy są medale, monety i odznaczenia wojskowe czasów wiktoriańskich, które w połączeniu z wstążki jest bardzo piękny wygląd. Styl militarny – to zawsze luz, odwagę i śmiałość.

Idealne dopełnienie ubrań w tym stylu może być torba ze szczotkowanej szorstkiej skóry z minimum dekoracji każdego, ale najbardziej praktyczne i funkcjonalne. Będą one doskonale w połączeniu z butami w stylu wojskowym. Witamy masywne metalowe bransoletki na zegar w stylu wojskowym, skórzane pasy i broszki, które naśladują paski lub jodełkowe. Połączenie metalu i ozdoby ze skóry, na przykład, w wojskowym stylu zegarek ze skórzanym paskiem, wyglądają bardzo imponująco. Znaczna gama akcesoriów: ciemno-kolorowe krawaty, biżuterię, medale, szarfy, szerokie paski z klamrami i wiele więcej.

USA marynarka wojskowa

Wojskowy styl wojskowy dla kobiet są bardzo popularne w modzie sezon wiosna-lato 2017, a jeśli nie są dla niego obojętne, nie zapomnij o torbie w stylu wojskowym, ponieważ jest to bardzo popularne akcesoria są podstawą ulubionym stylu. A „kolory bojowe” konsekwentnie pojawia się w kolekcjach najbardziej znanych marek odzieżowych, a już dawno się tak klasyczne, jak i animalistycznych safari wydruków.

Tej wiosny i latem wojskowy styl odzieży damskiej na zdjęciu widać, szczególnie popularny wśród wielu najlepszych projektantów. Trochę blasku, dokładne formy „kolor wojskowy” – a przed nami wykończone stylowe akcesoria w stylu wojskowym, z których można bezpiecznie przejść do jakiejkolwiek strony klubowej. Istnieją oddzielne zbiory i nieco brutalny i szorstki torba w stylu wojskowym. Na przykład, torba ma męski charakter i jest doskonałym jeden dla podróżujących worek, dobrze dopasowane buty w stylu wojskowym. Z tego kawałka szafa ubrań w stylu wojskowym w 2017 roku powinny być łączone zielone i brązowe tony, khaki i denim. W niektórych kolekcjach, cała linia toreb poświęcony trendu wojskowej.

Kurtki i spodnie military

Płaszcz w stylu wojskowym

Styl wojskowy jest klarowność i rygor sylwetka linie. Płaszcz damski w stylu wojskowym, zdjęcia, które już znalazły nowe katalogi mody, mają ścisłe kołnierz, dwa rzędy guzików, prostą linię ramion i pas z dużą klamrą, tworząc wyraźne wcięcie w talii. Ten płaszcz w stylu wojskowym, na zdjęciu widać dobrze z spodnie military bezpośrednich i odcięty od gęstego i twardego materiału i wysokie buty w wojskowym stylu z solidnych podeszwach.

Kurtki w stylu wojskowym – duże i rosnące ramionach, które nie nadają kobiecości. Ale jeśli umieścisz na stylową kurtkę w stylu militarnym z sukni i obcasy, wtedy obraz będzie bardzo imponujące wyważony, choć niezrozumiałe dla większości ludzi. Kurtki w stylu wojskowym musi być obecny w szafie mody każdej nowoczesnej dziewczynki. I nie wyciągać pochopnych wniosków, jeżeli takie ubrania czujesz szorstki. Szczegóły złoty kolor (broszki, guziki, części rurkowe, epolety, a nawet haft) wykonane oryginalne i bardzo stylowy dowolny ścisłe w pierwszych rzeczy spojrzenie.

W wielu kolekcjach znanych projektantów mody prezentowane jako szeroki wybór kurtek, płaszczy i kurtek w stylu wojskowym, można szybko i łatwo tworzyć niemal każdy obraz, nawet kobiece i artystycznej.

Styl rockowy szyk Wojskowe

Na przykład, aby utworzyć obraz w stylu jak styl rockowy najlepiej nadaje się do wojskowego stylu dżinsy lub legginsy w połączeniu z wysokim obcasie, w stylu wojskowym płaszczem, i oczywiście kurtka. Aby stworzyć kobiecy wygląd mogą być podjęte, na przykład, jasnoczerwony modna kurtka z pagonami i spódnica długości podłogi – może nie jest to bardzo wygodne i praktyczne, ale pożądany efekt został osiągnięty! Modele dżinsów w stylu wojskowym jest zwykle zaśmiecona kawałki i dziury, a agresywny wygląd, ale jednocześnie stylowy i sexy. Będziesz wyglądać w nich szczególnie imponująca, gdy odbierze im piękne buty w stylu wojskowym. Kolejną wielką wersję ubrania – to proste spodnie w stylu militarnym z metalicznym połyskiem słabe, bardzo kobiecy, czarujący i to dość łatwe. Są doskonale połączone ze modne bluzki.

Ludzie, którzy noszą ubrania i biżuterię w stylu wojskowym, często mają silny charakter i wytrwali w swoich decyzjach. Są to silne i pewni siebie ludzie, którzy nie boją uwagę. Ten strój można również podkreślić sportowy uniform lub osoby należącej do określonej grupy politycznej lub społecznej. A niektóre kobiety naprawdę lubią mężczyzn w mundurach. Czasami w życiu są chwile, kiedy jest to konieczne, aby zmienić obraz lub radykalnie zmienić zdanie ludzi na siebie, więc dlaczego nie spróbować styl wojskowy w 2017 roku? Eksperyment, spróbuj, ponieważ kluczowym wyborem jest właśnie dla Ciebie. Tylko pamiętaj, aby pamiętać, że zbyt ponieść też nie powinien – zawsze i wszędzie powinien być miarą.

load...