Odsłonięcie tajemnic, które staną się skuteczne banan dieta

Zawartość:

Idealna sylwetka – marzenie każdej kobiety. Jednak szczęśliwym posiadaczem smukłej figurze, która tak hojnie obdarzony naturą, nie tak dużo. Dlatego różne diety nigdy nie straci swoją przydatność i dużą popularnością. Istnieje kilkadziesiąt rodzajów różnych diet, ale z niezwykłą regularnością pojawiają się coraz bardziej.

load...

W tej chwili u szczytu popularności jest tzw banan an_0. Ma sporo odmian: diety przez trzy dni i siedem dni, kiedy jedzenie z dnia na dzień zużywanej jakieś banany i taką dietę, kiedy w ciągu dnia do bananów i całość mleka.

Z każdym dniem, to an_0 jest coraz więcej i więcej nowych fanów. Zanim jednak bardziej szczegółowo, aby dowiedzieć się, plusy i minusy, z którymi ten system, należy przejrzeć informacje ogólne o an_0ch. Po tym wszystkim, niezależnie od tego, czy używasz diety na banany lub każdy inny, nieznajomość elementarnych zasad może mieć zastosowanie do nieodwracalnej szkody dla zdrowia.

Jak an_0 może mieć wpływ na zdrowie?

Niestety, bardzo często, w pogoni za pięknem i dążeniu do idealnej kobiety chwyta się różnych diet, jak tonący szponów człowiek w słomkę, codziennie nękać ograniczoną moc i bez myślenia o możliwych negatywnych konsekwencji dla ich zdrowia. Jest pewna grupa ludzi, która jest bezwzględnie przeciwwskazane albo Każda an_0, w tym, że nie może odpowiedzieć na wezwanie „utraty wagi bananów”. Jest też grupa osób, które mogą przejść na dietę tylko po konsultacji i porozumieniu z lekarza prowadzącego .

load...

Bez względu na to jak delikatny nie był banan odchudzanie, prawdziwe lekarze powiedzieć ludziom kategoryczne „nie” w przypadku:

 • Jeśli jesteś cukrzykiem każdy, nawet łagodna forma

  Każda an_0 może nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale również zagrożenie życia. Nie ryzykuj najcenniejszy dar dany człowiekowi, w trosce o pozbycie się pary-potrójny dodatkowych kilogramów. Banan i mleko an_0 – prawo krok w rozwoju poważnych powikłań. Ponieważ banany zawierają zbyt dużo cukru,

 • Jeśli spodziewasz się dziecka lub posiada nowo wykonaną matkę, która miała szczęście, aby nakarmić okruchy mleko z piersi, należy również odroczyć diety na inny, bardziej odpowiedni czas

  Dla kobiet w ciąży diety obarczona powikłaniami, takimi jak niedokrwistość i w rezultacie, niedotlenienie płodu, urodzenia dziecka z niską masą urodzeniową. Karmiącej matki siedzi na diecie, szczególnie jeśli wybierzesz dietę banan mleka, ryzyko powikłań w postaci reakcji alergicznych lub dysbioza dziecko. Ponadto, również wysokie ryzyko anemii jak ty i twoich okruchów. Ledwie kilka kg utraty wagi w porównaniu ze zdrowiem dzieci.

 • Absolutnie przeciwwskazane żadnej diety dla dzieci i młodzieży

  A jeśli kilka osób pomyśli umieścić na diecie dziecka (nie mówimy o an_0ch leczniczych powoływanych pediatra), przypadków, w których dziewczęta -podrostki na ani jeden dzień głodują, są bardzo częste. Ale w tym wieku, istnieje aktywny wzrost i dojrzewanie rebenka.I brak niezbędnych składników odżywczych może spowodować nieodwracalne szkody w kruchym nastoletnia organizmu.Imenno zatem ważne, aby przestrzegać diety nastoletnią córkę.

  Nie jest konieczne, aby nadużywać dziecka i siłą zmusić go jeść – może to prowadzić do zupełnie odwrotny skutek. Spróbuj przekonać córkę silnych argumentów, w spokojnej i przyjaznej rozmowy. W razie potrzeby skontaktować się z psychologiem dziecięcym. Jeśli nastolatek nie daje żadnej perswazji, powinien udać się z nim spotkać i wybrać najbardziej oszczędne diety. Banan mleko an_0 – najbezpieczniejsza opcja. Banana „express” – diety przez trzy dni nie zaszkodzi zdrowiu młodzieży. Ale jeśli to wydaje swoją dziewczynka nie wystarczy, będzie pochodzić z diety ratunkowej, gdy dla każdego dnia tygodnia, używając banany. Ona zawiera recenzje jak dość łagodny diety.

 • Ludzie, którzy niedawno przeszli operację lub ciężkiej choroby nie powinny też siedzieć na diecie

  Ich organizm potrzebuje składników odżywczych i witamin, które skupią się na rychłe odzyskanie ciała.

 • Ludzie, którzy mają tendencję do systematycznego rozwoju depresji

  Co do zasady, osoby te są najlepiej nadaje się tzw „express” – an_0, trwające rzeczą jest jednego dnia do kilku. Dla tej grupy osób jest najlepsze dopasowanie diety do 7 dni. Nie powoduje bolesne uczucie głodu w ciągu dnia, odpowiednio, nie ma ryzyka depresji. Banan an_0 dla siedmiu dni tylko pozytywne opinie przyczyn. Użytkownicy, którzy próbowali go, poinformował znacznej utraty wagi w przypadku braku oznak głodu.

 • W takim przypadku, jeśli osoba cierpi z powodu chorób związanych z zaburzeniami funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, pokarmowego i moczowego, an_0 jest możliwe tylko poza okresami zaostrzeń choroby, a dopiero po konsultacji z lekarzem

  Należy pamiętać, że an_0 banan mleko są przeciwwskazane dla osób z chorobami serca. Powodem jest to, że banany zawierają dużą ilość potasu. Pomimo tego, że jest przydatny do potasu mięśnia sercowego, nadmiar może dać wręcz przeciwnie, negatywny wpływ.

 • Wszystkie powyższe stosuje się również do osób cierpiących na różnego pochodzenia metabolicznego

  Są one również konieczne, aby skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

 • Kobiety powinny pamiętać, że dzień diety nie powinny pokrywać się z dni miesiączki.

Odmian bananów diety

Ponadto, biorąc pod uwagę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które powodują diety z bananów: Opinie tych, którzy próbują go na własnym doświadczeniu, aby przeanalizować, jak to wpływa na utratę wagi na organizm człowieka, a także jak szybko daje widoczne rezultaty.

Coraz częściej, Internet i nośniki wydruku znaleźć połączenia „utraty wagi bananów”. A coraz więcej ludzi ma chęć spróbować i sprawdzić na własne oczy jak prawdziwe to wezwanie i jak naprawdę skuteczny banan an_0. Według tych, którzy już próbowali taką dietę, że zapoznała się z szybkich i widocznych rezultatów. Ponadto, taki system zasilania nie powoduje bolesne głodu, dzięki czemu może wytrzymać nawet najbardziej gorliwy fan jeść.

Mleczno-banan an_0

Należy ona do kategorii „express” -diet. Ten banan an_0 – jest niczym więcej niż specjalnej diety przez trzy dni. W pierwszym dniu trzeba będzie trzy litry mleka jeden procent i dziewięć banany. Ta ilość pożywienia musi być podzielona w równych ratach na śniadanie, lunch i kolację. Drugiego dnia muszą sześć banany i dwóch litrów tego samego jeden procent mleka. Powinny też być podzielone na śniadanie, lunch i kolację. I wreszcie, w trzecim dniu będziesz mieć tylko trzy banany i jeden procent jeden litr mleka, które również muszą być podzielone na trzy posiłki. Wszystkie te trzy dni, można napić się wody i zielonej herbaty bez cukru i substancji słodzących w nieograniczonych ilościach. Jak widać, to przez trzy dni an_0 jest bardzo prosta. Jednak opinie o siebie opuściła najbardziej pozytywne. Dzięki tej diecie można stracić około trzech kilogramów. Jeśli chcesz osiągnąć wspaniałe rezultaty, to nie jest to, czego potrzebujesz.

Banana Diet przez tydzień

Ma ona także szeroką popularność. Ta an_0 polega banan mleko do picia nie tylko banany i mleko. Wyniki jej niejednoznaczne. Ktoś powiedział o utracie dziesięciu kilogramów, ktoś jest zadowolony z tylko pięciu. Ale w każdym przypadku, an_0 banan do utraty wagi daje dobre rezultaty. Został on zaprojektowany przez siedem dni i ma na celu włączenie do diety więcej produktów:

 • W pierwszym dniu trzeba będzie trzy litry mleka jeden procent pięćset gramów gotowanej ryby i dziewięć banany. Podzielić ilość żywności dla trzech posiłków.
 • Drugi dzień: trzy litry jeden procent mleka, dwie filiżanki gotowanej ryby i dziewięć banany są również podzielone na trzy części.
 • Na trzeci dzień przygotować dwa litry mleka jeden procent dwieście gramów gotowanego chudego mięsa oraz sześć banany, podobnie jak w poprzednich dniach, należy podzielić żywności do odbioru na śniadanie, lunch i kolację.
 • Czwartego dnia: dwa litry mleko o zawartości tłuszczu od jednego procenta sto g mięsa i sześć bananów.
 • W piątym dniu, należy mieć przygotowane dwa litry mleka jeden procent i dziewięciu bananów – wszystko podzielone na śniadanie, lunch i kolację.
 • Podczas szóstego dnia należy spożywać dwa litry mleka wszystko jedno tłuszczu i sześć bananów; to wszystko trzeba będzie jeść trzy posiłki.
 • W ostatni, siódmy dzień diety, trzeba będzie jeden litr mleka o zawartości tłuszczu od jednego procenta i sześć bananów.

Ponadto, każdy dzień można pić wodę i herbatę w dowolnej ilości.

Banan an_0 przez 7 dni ma także nieco innego rodzaju. Opcja ta obejmuje diecie jabłek. I nie zapomnij, że wszystkie dni na diecie, można napić się wody i zielonej herbaty w nieograniczonych ilościach. To znacznie pomoże Ci schudnąć!

 • Pierwszy dzień Przygotować dziewięć banany, jabłka i dwa sześć litrów mleka (w tej diecie jest również stosowany mleko z jednego procent tłuszczu). Podzielić jedzenia na śniadanie, lunch i kolację.
 • Na drugi dzień trzeba będzie podzielić na trzy posiłki, dwa litry mleka, bananów i dziewięć trzy jabłka.
 • Kolejne dwa dni, trzeci i czwarty, można jeść z następującym schematem (zestaw produktów wymienionych w tym samym dniu): dwa litry mleka, jedno jabłko i banana split dziewięć w równych częściach na śniadanie, lunch i kolację.
 • W piątym i szóstym dniu two litrów mleka, pół banany podzielić na dwa posiłki.
 • Siódmy dzień, ostateczna an_0, jeden litr mleka i trzy banany podzielić na śniadanie i kolację.

Opinie na temat tej diety jest bardzo pozytywne. Przy wyborze optymalnego wariantu, radzimy polegać na swoich upodobań. Należy zwrócić uwagę na fakt, że mleko może być zastąpiony przez innych produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu. Jest to szczególnie ważne dla tych osób, których organizm nie toleruje to mleko.

Pomimo faktu, że an_0 jest dość delikatny, nie należy zapominać, że jest to nadal an_0. I tak przez siedem dni Układ zasilania wymaga starannego wydostanie się z niego. Nie od razu, w ósmym dniu, ciasnym wąwozie. Dzienna ilość pożywienia musi zostać przywrócony stopniowo, w przeciwnym razie mogą wystąpić powikłania w przewodzie pokarmowym.

Pomimo faktu, że wyniki tego systemu utrata masy ciała można uzyskać bardzo namacalny, że nie jest konieczne do nadużywania więcej niż raz na trzy miesiące. Dobrze, jeśli nagle się stało, że przede wszystkim nie stracić na wadze, nie martw się. Mimo wszystko, trzeba jeszcze sprawdzić, ile jest dla ciebie to popularny system. Być może to trzeba inną dietę. A może nie trzeba, aby schudnąć?

load...