Odsłania tajemnice, jak zachowywać się z mężczyzną – Koziorożec

Zawartość:

Jeśli zdecydujesz się powiązać swoje życie z Koziorożca, trzeba będzie być terpeniya.Prezhde niż wygrać miłość tego człowieka, musimy najpierw zdobyć jego przyjaźń, więc nie podejmować żadnych pochopnych działań, ale raczej szansą na can_0 i wartość swojego kochanka. To pomoże Ci zrozumieć, jak powinno się być prowadzone z przedstawicielem znak zodiaku, aby zdobyć jego serce na zawsze.

load...

Can_0 męskiej Koziorożca

Mężczyzna Koziorożec pragmatyczne – wierzy, że inteligencja może rozwiązać wszelkie problemy ludzkości. Dlatego jest on stale pracuje nad sobą, nie rozwija tylko w sferze zawodowej. Takie zatrzymanie i pozytywny wpływ na jego dobrobyt materialny. Can_0yzuje się oddania do swoich przyjaciół i krewnych, i nigdy nie obsługuje ich w razie potrzeby. Mężczyzna Koziorożec ceni przyjaźń, tak jak wybór partnera życiowego przez dziewczynę, która stanie się prawdziwym przyjacielem do niego.

W relacjach z kobietami Koziorożec zachowuje się z godnością. Kiedy spotkanie z dziewczyną, to jest mało prawdopodobne, aby zmienić ją lub szukać zastępstwa. Fakt, że przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo wymagające dla płci żeńskiej i to w rzeczywistości jedna kobieta człowieka. Jeśli kozła, i zrywa z kobietą, to nie dlatego, że chciał wolności lub różnorodność. On szuka godnego partnera życiowego, na której można polegać, z których można zbudować silny związek na całe życie. Frywolne dziewcząt, z którymi można spędzić czas w poszukiwaniu przygód, że nie jest zainteresowany.

Uznać, że mężczyzna Koziorożec obojętny, początkowo trudne. Ze swej natury, nie jest zbyt emocjonalny. Ale jego chłód i zimno jest często tylko maską – środek zapobiegawczy z rozczarowań miłosnych. Jeśli on rozumie, że można zaufać, że masz dla niego szczerych uczuć, maska, to wkrótce ustępują.

load...

Jak zakochać się w człowieka-Koziorożca

Aby zdobyć przychylność przedstawiciela znaku, ważne jest, aby zaprezentować się. Koziorożce są z natury bardzo konserwatywne, zamknięte i pedantyczny, więc bez większego podbój strategia nie wystarczy. Po przestudiowaniu ich wyobrażenie o idealnej romantyczny związek, przygotowaliśmy dla was przewodnik do działania, które pomogą wygrać miłość zimny i beznamiętny, na pierwszy rzut oka człowieka.

 • Podbić jego przyjaźń

Według Koziorożca, żona musi być jednocześnie prawdziwego przyjaciela, któremu można zawsze polegać, w której jest pewna. Przedstawiciele tego znaku nie są skłonni do flirtować z każdego licznika, wystarczającej uwagi na nich jedna kobieta, która wzbudzi ich zainteresowanie. Są ostrożni wszystkich ludzi, w tym dziewcząt, a ich wewnętrzny świat po prostu dlatego, że nikt nie jest dozwolone. To zajmie trochę czasu, zanim mężczyzna Koziorożec zaczną ufać. Dlatego też, w każdym przypadku najpierw trzeba przedstawić siebie jako dobrego przyjaciela.

 • Odnieść sukces w swojej działalności zawodowej

Koziorożce z niepokojem odnoszą się nie tylko do ich sukcesu zawodowego, ale także do sukcesu ludzi, którzy nie są obojętni wobec nich. Więc jeśli chcesz się połączyć życie z takim człowiekiem, pożądane jest, aby odnieść sukces w budowaniu ich kariery, aby stać się prawdziwym ekspertem w danej dziedzinie. Capricorns docenić to, gdy ludzie robią, że daje im przyjemność, ale narzekania ciężkich grafiki, niskich płac i złego szefa nie lubi. Więc jeśli aktywność i praca nie jest bez wad, to lepiej pozostawić argumenty o nich siebie. Nie zniechęcaj się ukochane stałe skarg – niech myślą, że praca lubisz.

 • Rozwijać kobiece

Staraj się być spokojny, być delikatne, stonowane, trochę skromne. Mężczyzna Koziorożec docenia również ciepło i życzliwość. On nie różni się zbyt wiele emocji, więc musi dopoluchaet boku. Otaczają go z jej czułości i ciepła – to pozwoli mu zbliżyć się do ciebie emocjonalnie. Ponadto, taka postawa będzie służyć jako znak, że to ty nim opiekować. Ale w jego dążeniu, aby wygrać Koziorożec starać się nie przekroczyć granicę między przejaw uwagi i wytrwałości. Nie jest konieczne, aby ujawnić mu całą swoją duszę – to umieścić go w niezręcznej sytuacji.

 • Pielęgnuj swój intelekt

Jeśli jesteś zainteresowany Koziorożca i chcą przyciągnąć jego uwagę, że sam nie jest wystarczająco atrakcyjność wizualną. Przedstawiciele tego znaku docenić w kobiecie i jej umyśle. Mężów Koziorożec powinien być wszechstronny intelektualnie i inna zdolność do utrzymania rozmowy na różne tematy. Ale wysoki poziom IQ nie jest jeszcze powodem do swojej arogancji. Przedstawiciele tego znaku zodiaku bardzo negatywne potępić tę jakość.

 • Bądź szczery

Koziorożec wylać swoje serce i duszę, oczywiście, nie ma żadnych wymagań, ale także budować z kobietą Tajemnicy nie jest również konieczne za każdym razem. Taki człowiek docenia dziewczynę szczerością. Nie był przyciągany przez cichego dama. Dlatego też, o taktyce „obrażony i nie mów” może zapomnieć – prędzej czy później znudzi się swoim zdecydować się wytropić, co było powodem twoich obelg. Jeśli są rzeczy, które nie odpowiadają Ci, to lepiej powiedzieć prawdę, ale zrób to delikatnie.

 • Zapomnij o czułości łydki i inicjatywę w seksie

Sex z Koziorożca jest zwykle długo – on potrzebuje nie mniej niż żywność i wodę. Przedstawiciele tego znaku gwiazdy nie lubią, gdy zmuszeni są zbyt gorliwi w łóżku, bo to sprawia, że ​​trudno się cieszyć. Dowiedz się, jak rozpocząć wybierać i czasami zaskoczyć mu przyjemnych niespodzianek. O skarg bólu głowy można zapomnieć – powinny zawsze być gotowi na seks z nim, kiedy on nie chciał. Pokazuje wielki entuzjazm, ale niech nadal rządzi.

 • Zapomnij o zbyt chwytliwe stroje

Grooming przyciągają każdego człowieka, ale to, co przychodzi do makijażu i garderoby, tu już smaki różnią. Chcesz wiedzieć, jak zachowywać się z przedstawicielem tego znaku? Nie noś zbyt krzykliwe stroje i makijaż przed zbyt krzykliwe, też, pożądane jest, aby dać do niego. To nie znaczy, że trzeba być reinkarnacji jako szarą myszką, tuż zgodne ze środka. Jasne i przyciągające wzrok akcenty mogą być, ale nie cały obraz naraz.

Tabu w związku z męskiego Koziorożca

Wcześniej mówiłem, jak zachowywać się z przedstawicielami znakiem, a teraz mówić o an_2, naruszenie, które doprowadzą do nieuniknionego rozstania. Ze względu na fakt, że Koziorożec skąpy z emocjami, czasem bardzo trudne, aby dowiedzieć się, czy zachowują się poprawnie lub robi coś złego. Stopić serce non-emocjonalny księcia, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami:

 • Nie porównać go ze swoim byłym samca

W porównaniu z poprzednikiem jest nieprzyjemne dla każdego człowieka, nie mówiąc już o tym więcej Koziorożca. I nie ma znaczenia, porównanie jest na jego korzyść, czy też nie – teraz jesteś z nimi i zapomnieć o wcześniejszych relacji. Zwróć uwagę na korzyści płynące z ich nowego wybrańca, i nie zapomnij czasami są dźwięczne.

 • Nie konkurują ze swoim kochankiem

Nie starają się „przeskoczyć” to intelektualnie lub w karierze. Nie zapominaj, że Koziorożce są ambitne, więc konkurencja jest nic dobrego do relacji przyniesie. Ale też specjalnie nie doceniać jego zalety, też nie jest konieczne. Każdy powinien mieć swoje własne interesy i aspiracje, a jeśli chcesz, aby konkurować i lepiej jest wybrać do tego celu kogoś innego.

 • Nie bądź nachalny

Z człowiekiem, z tym znakiem zodiaku, staraj się nie pokazać zbyt dużo uwagi i opieki. Nie był przyzwyczajony do otwarcie wyrażać swoje emocje (nawet jeśli on zakochuje się w ciebie, nie od razu zrozumieć), a swoją uwagę na to, częste rozmowy, wiadomości tekstowe, niespodzianek będzie umieścić go w niezręcznej sytuacji. Czuł się zobowiązany również pokazać, jak pewne uczucia, ale nie jest to łatwe do zrobienia. Ponadto, zwiększona obsesji, nawet jeśli jest to ukochany, czasem przeraża i odpycha, więc nie przesadzaj.

 • Nie dają mu całego

Mężczyzna Koziorożec docenia kobiecości, z jego wrodzonej tolerancji, powściągliwości i spokoju, ale to nie znaczy, że trzeba pokornie słuchać go we wszystkim. Po tym wszystkim, w tym samym czasie, ważne jest dla niego, aby być osobą była i mogła bronić swojego stanowiska, gdy jest to potrzebne. Nie da się w ogóle – to znaczy mieć swoje zdanie. Jeśli twój punkt widzenia, nieco zgadzam, spróbuj się uspokoić argumentować swoich racji i uważnie słuchać argumentów kochanka – zorganizować skandal w żadnym wypadku nie jest konieczne.

Mężczyzna Koziorożec boi się otworzyć duszę kobiety, którzy nie doceniają, boi się być rozczarowany w miłości, więc być przygotowany na to, że będzie na tyle długo, aby utrzymać się na odległość, nawet jeśli naprawdę przyciągnąć jego uwagę. Przyklejają się do naszych porad, ale nie zapomnij, aby zatrzymać się w tym samym czasie, ponieważ jest szczerość jest w stanie stopić serce nawet najbardziej niedostępną człowieka.

load...