Odsłania tajemnice, jak szybko i skutecznie wziąć ślub

Zawartość:

Czy zauważyliście, że szczęście w życiu osobistym nie zawsze zależy od wizualnej atrakcyjności? Czasem trzeba spojrzeć na jakiegoś prostaka – albo dowiedzieć, bez połysku, nie modne stroje – ale drát, panowie wokół niej i skręcone. Oraz wniosek małżeństwo ona okresowo złożone, i nie jest też w pośpiechu, aby je zabrać – mówią, to nie pierwszy i nie ostatni, jeszcze raz. I spojrzeć na siebie w lustrze – dlaczego nie piękno? Skóra jest czysta, gładka, wspaniałe włosy, figura przeszkolonych w siłowni …. Ale nie ma mężczyzn wokół i to jest to! A więc chcesz być jak randki, cavalier obrócić głowę i wreszcie zyskać długo oczekiwany szczęścia rodzinnego.

load...

„Jak szybko i skutecznie się ożenić?” – to pytanie, które wiele kobiet zastanawia. Piękne, udane, ekonomiczny i materiałów dostarczanych przez panie – są rozpaczliwie samotny, o nieuregulowanym życiu osobistym. Co jest przyczyną, można zapytać, czy te cechy, które opisują, nie potrzebują nowoczesnych mężczyzn? Musimy, jakże potrzebne. I ten błąd jest dość niezwykłe kobiety nie jest to, że są one w stanie kontrolować ich wygląd i osiągnąć wielki sukces w innych dziedzinach. Błąd tkwi w podejściu do potencjalnych zalotników, niezdolność do budowania relacji.

Mądry i piękny – idealny! Ale czasami, osoba najbardziej inteligentna i atrakcyjna nie może przyciągnąć lubiłem faceta, ale, jak, szansę mają. To po pierwsze data nie dzwoni, to odnosi się do dziewczyny jako przyjaciela, jeśli nie nieświadomy. Pomocy! A zegar tyka, zegar tyka, a suknia ślubna i dzwonienie dzwonów, gdyż były marzenia z dzieciństwa, więc mieszkaliśmy. Oczywiście, nikt nie myśli, że to haniebne w naszych czasach, kiedy kobieta wychodzi za mąż po raz pierwszy w latach 30 i 40. Tylko raz smutno i ciężko na duszy staje się, kiedy można spotkać w święta żonaty przyjaciół, zobaczyć ich dzieci dorastają i myślisz, kiedy to wszystko będzie dobrze?

Co robić? Nadal czekać na hipotetycznej księcia na białym koniu, albo starać najbardziej mieszka w swoje ręce? Proponujemy drugą opcję. A żeby mieć wszystko działało, damy Ci szczegółowy plan tego, jak szybko i dobrego małżeństwa.

Konfigurowalny szczęście

Co dziwne, ale pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić – jest, aby dostroić się do pomyślności naszej firmy. Jeżeli po kilku niepowodzeń w góry, jesteś przekonany, że nic dobrego się dzieje, to lepiej kupić kociaka, fotel bujany i nauczyć się robić na drutach skarpetki. Ponieważ to podejście męża nie znajdzie się. To romantyczne melodramaty panny-przegrany, palec nie jest trafienie do małżeństwa, dostać pana młodego milionera na talerzu z tacy złota. Mówią, że kobieta powinna być skromny i cichy, a potem szczęście puka do samego domu. Ale to jest bajka i że wierzymy w cud. A jeśli ten cud się nie spieszy się do ataku, więc jest to możliwe, a całe życie siedzieć przed telewizorem, żałoba niespełnione marzenia.

load...

Nie, nie będzie. Będziemy mieć nadzieję na najlepsze i dostroić się do pozytywnego. Po tym wszystkim, kto jest godny szczęścia, jeśli nie ty? Aby rozpocząć, należy wziąć kawałek papieru i dokładnie opisać cały talent mają. Ponieważ nie ma takiego? To nie jest prawda. Być może wiesz, jak szyć, gotować, rosną rzodkiewki lub odbioru kota. A może masz czasu, aby zbudować wielką karierę, nauczyłem się jeździć samochodem lub nauczyli kilka języków obcych? Wszystko to jest dobre, nawet zdolność do komunikowania się z ludźmi i mieć poczucie humoru – istotny atut w pozyskiwaniu mężczyznę swoich marzeń.

Wierz mi, setki i tysiące kobiet uważa się niedostępne dla cech, które masz z natury, a więc ich traktować lekceważąco. Skoro udało ci się tak utalentowany, a mężczyzna wygrasz – bułka z masłem! Po tym wszystkim, są to ludzie tacy jak my – z jego rąk i nóg. Jest to, że ich psychika jest nieco inny od naszego. To o tym, jesteśmy właśnie teraz dyskutować.

Uczymy tajemnice mężczyzn

Czasami zachowanie człowieka stawia kobiety w martwym punkcie. Ile obsceniczne słowa zostały powiedziane o kobiecej logiki, ale czasami wydaje się, że ludzie nadal pohlesche wola. Pokaże wam mały sekret: wszyscy faceci można podzielić na kilka typów, a ich zachowanie zależy od tego do jakiej kategorii należą. Uruchamianie zobaczyć naszą listę, to na pewno, aby określić, który typ jest twój mężczyzna i co, aby uniknąć błędów w kontaktach z nim.

Desperat

Ten człowiek może jeździć mad każdą kobietę. Zarówno w sensie pozytywnym i negatywnym. Najczęściej zdarza się to tylko w drodze kolei – od szalonych miłości do poważnej sytuacji podrażnienia. Zacznijmy od tego, że śmiałek po prostu nie można przegapić, widzi życie tylko w jasnych kolorach. Oczywiście, to nic wielkiego, ale jest tak aktywny, że skupienie się na jednym kobieta jest po prostu nie do pomyślenia dla niego.

On może zorganizować dla Państwa do nieoczekiwanego randki, a to nic nie kosztuje, aby rzucić się w środku zajęć, aby zadzwonić do przyjaciela. Może to sprawi ci komplementy, chwaląc ją za włosy, a potem bez mrugnięcia okiem do stwierdzenia, że ​​nadszedł czas, aby rzucić kilka dodatkowych kilogramów. Ale żeby zrobić to wszystko będzie ze wzruszającym uśmiechem i przebiegły w jego oczach, że naprawdę nie obrażać.

Seksualnie śmiałych wielki, choć należy do obrządku religijnym to bardzo delikatnie. Nie przyjdzie do głowy, aby dostać się do jego dziewczyną wyłącznie na tej podstawie, że spać razem. Jak wiecie, nie jest tak łatwo powstrzymać śmiałka znaków. Ustatkować i mieć poważny i wiarygodnego partnera w życiu, zgadzają się tylko w bardzo dojrzałym wieku. Można poczekać, aż dojrzeje, a może spróbować przechylić szalę na ich korzyść: miłość czyni cuda z ludźmi!

Jako małe dziecko

Och, w naszych czasach, ten typ mężczyzn są niezwykle powszechne! Nie wiadomo, co jest przyczyną, ale chłopiec mamusi rośnie wśród męskiej populacji. Przez silniejszą płeć ci ludzie prowadzone wyraźnie w błąd, ponieważ nie jest w stanie nic zrobić. Będziesz mieć żywotność podawania go z łyżką i traktowane jako takiego małego dziecka. Ale dla wszystkich swoich wysiłków, nigdy nie przekroczyć organ pierwszej osoby w jego życiu – jego matkę. Jego decyzje, nie twoja wola być brane pod uwagę w każdej trudnej sytuacji, jego rada będzie zawsze prawdziwe ostateczności nie dla dojrzałych mężczyzn.

Jeśli głęboko rozwinięte instynkt macierzyński, i jesteś gotów poświęcić życie, aby stale dbać o to wyrośnięte dziecko, najlepszym kandydatem na męża znaleźć. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że urodzenie dziecka własnego, chęć rozpieszczać mężem ustępują – cóż, nic nie szkodzi! Wytrzymać kilka lat, jak dzieci dorastają i przyjąć ponownie, aby pielęgnować ją błogosławioną. Nie uwierzysz, ile kobiety są bardzo zadowoleni z tej sytuacji!

Kobieciarz

Z pewnością z tego typu ludzi, wiem wszystko. Nadmorski czar, galanteria, znajomość kobiecej psychologii. Wraz z nim i chce się spotkać w większym stopniu, ponieważ pan naprawdę szlachetny – wszystkie dziewczyny patrzą na niego. Odstrasza jedno: zrozumienie, że celem jego zalotów jest przeciągnąć cię do łóżka. I tylko. Brak weselne dzwony, nie „żyli długo i szczęśliwie”.

Jeśli jesteś lekkomyślny natury i chcesz spróbować swoich sił w oswajania maniaka seksualnego – bóg pomóc. A jeśli jesteś też absolutnie nie zazdrosny i nie widzę nic złego w tym, że człowiek „pogulivaet” na boku – będziesz idealną parą! Tylko wtedy, gdy wszystkie powyższe nie chodzi o ciebie – strzeżcie się ludzi damskich, czy nie można uniknąć łez w poduszkę.

Dyktator

Uwaga: Niebezpieczeństwo! Jak gdyby nie byli pewni w siłę jego charakteru, wskazane jest, aby uniknąć tyranów ludzi jak ognia. I ich rozpoznanie nie jest trudne – wystarczy, aby poczuć siłę ich „zainteresowania”. Będą decydować za ciebie, jak się ubierać i malować, co jeść i gdzie iść, do kogo się przyjaźnić i jak oddychać. Krok w prawo, krok w lewo – strzał. A jeśli w początkowej fazie stosunków tyrana jeszcze jakoś powstrzymując nerwy, ograniczając się nagany i skandali, stało się prawowity mąż, może dotrzeć do maltretowania. I trzeba go? Więc zastanów się dwa razy zanim kontakt z taką osobą.

Być może, omówiliśmy główne rodzaje ludzi, którzy mogą spotkać na swojej drodze. Stracił tylko jedno – prawdziwego człowieka. Niestety, w dzisiejszych czasach jest tak rzadkie, jak dinozaur w dziczy lasu Riazań. I nie opisać rodzaj ludzi mamy z jednego prostego powodu: jak najszybciej spotkać się z nim, od razu wiedzą, bez naszej pomocy. Jest opiekuńczy, odpowiedzialny, celowy, rodzaj. I to jest do niczego, że nie boli, a miłość do końca swoich dni. Jeśli masz na myśli nie jest takim człowiekiem – to znaczy, że remis zwycięski kupon. Pozostaje tylko zrobić go i znaleźć idealną kobietę dla niego.

Upadamy dla prawego człowieka i obrócić go na męża

Mamy nadzieję, że wyraziły zainteresowanie w stosunku do mężczyzny swoich marzeń, a on jest przynajmniej świadomy swojego istnienia. A jeśli czujesz, że ideał jest nieosiągalny i nigdy nie zakocha się w tobie, jesteś głęboko w błędzie. Po prostu spróbuj postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  • Pozwól sobie na pozostanie słaby i bezbronny, niech czują swoją osłonę. Taktyka ta działa nawet z prymitywnych czasach, kiedy ludzie z klubów w ich ręce wpadł do ochrony delikatnych, wrażliwych dziewczyny. Tylko bić i nie wydaje mu się bezsensowne i bezradny, a będzie to osiągnąć odwrotny skutek.
  • Mniej mówić. W żadnym wypadku nie mów szczegóły jego życia osobistego, milcz o choroby i nieszczęśliwego dzieciństwa. Przynajmniej do czasu, aż staniesz się blisko siebie.
  • Staram się nie ograniczać jego wolności osobistej. Mężczyźni boją się kobiet jak ognia, są zawsze wolno chodzić z przyjaciółmi w kąpieli i iść do domku do grilla. To jest po ślubie, dyktować warunki, tak długo, jak swój cel – uczynić go kochać mnie.
  • Obserwować wszystkie pozytywne aspekty jego charakteru, aby komplementy, choć nieco udało. A jeszcze lepiej – poprosić o pomoc. Na przykład, oferują do ponownej instalacji systemu operacyjnego na komputerze, a potem szczerze podziwiam jego zdolności.
  • Nie spiesz się do uprawiania seksu – na wczesnym etapie stosunków boli tylko rodzącym uczucia. Człowiek z natury jest myśliwym, a jeśli dostanie pożądany przed spadkiem głowy miłości na obcasach, a następnie pozostawić bez namysłu.
  • Dowiedzieć się jak można o swoich zainteresowaniach i hobby. Możliwość podtrzymać rozmowę na interesujący temat dla niego – ważnym atutem w pozyskiwaniu jego uwagę.
  • Uważaj na wygląd, nie bój się zmienić. A jeśli nadal zarabiać duże zainteresowanie w oczach swoich przyjaciół – nigdzie go nie idzie nigdzie.
  • Gdy poczujesz, że człowiek „na haku” – uczynić liczbę Korona: wycofanie się z niego na chwilę. Wybierz się na wycieczkę do innego miasta do swojego przyjaciela, „Zabol” lub coś podobnego. Tylko nie przesadzaj: już od dłuższego czasu, są narażone na ryzyko utraty jego zainteresowanie.

Gdy tylko mężczyzna z twoich snów zakochać się w Ciebie, możesz swobodnie oddychać: reszta – trick. Nie przestają działać na relacjach i go zrozumieć, że jesteś – najlepszą osobą partnera życiowego. To zajmie trochę czasu, a on z pewnością sprawi, że ofertę małżeństwa, spełniając swoje najbardziej cenionych marzenie. Wyjść za mąż, mieć dzieci i być szczęśliwym. Bo na to zasługują!

load...