Odsłania tajemnice, jak rozumieć to, co lubisz mężczyzn

Zawartość:

Życie jest umieszczony tak, że w pewnym momencie, każda młoda kobieta ma uczucie miłości. Ile podniecenie, radość i doświadczenie przynosi to uczucie! Niekiedy wydaje się, że świat – piękny, że słońce świeci dla niego, a wszyscy ludzie życzyć jej szczęścia. Ale są dni, kiedy kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie wszystko jest tak różowo, jak się wydawało; w duszy istnieje niezrozumiały niepokój. A powodem tego staje się młody człowiek – przedmiot jej lamenty. Wydaje się, że facet nie zwracasz na to uwagi. Dziewczynka zaczyna dochodzić do siebie w tym, że taki „brzydki stwór”, jak to jest możliwe, aby kochać. Stąd – łzy, smutne myśli i uczucia.

load...

Mimo to, kiedy kobieta stara się zobaczyć kogoś bliskiego, chce na to patrzeć, nawet z daleka. Ale za każdym razem podszedł jej dech w piersiach nogi ustąpić, stracił zdolność mówienia. W tym momencie, że chce uruchomić daleko i ukryć tak, aby nikt nie mógł znaleźć. Co gorsza, często zaczyna unikać Man. Nie miała siły, by spojrzeć mu w oczy, uśmiech, i upewnić się, że zwrócił uwagę na to, aby go zadowolić, a zwłaszcza nie odważy się pokazać człowiekowi, że nie zależy. Może to udręka psychiczna kobieta jest dręczony na marne? Być może młody człowiek czuje się wobec niej te same uczucia, i rzekła do niego? Może on po prostu nie wie, jak powiedzieć jej o tym? Skąd wiesz, że jak człowiek, w jego głosie, wygląd, zachowanie?

Co robić gesty

I aby to nie takie trudne. Po pierwsze, konieczne jest, aby uspokoić i ciągnąć się razem. Po drugie, spotykając go na ulicy, w szkole, w zakładzie lub w dyskotece, należy obserwować jego zachowanie, jego gesty. Od dawna wiadomo o prostej prawdzie: słowa rozmówcy nie zawsze są szczere. W roli swojej sympatyk w swoim sercu czuł dla Ciebie zupełnie innym uczuciem. Albo odwrotnie: człowiek zmaga pozy jak trudne macho, a palce nerwowo wyrwane szal i oczy nieśmiało pytasz: „Czy mnie lubisz?” Dlatego, w tej sytuacji, należy zwrócić uwagę na gesty, które towarzyszą jego słowa. Zrozumienie ich językiem, to łatwo zrozumieć, w jaki sposób odnosi się to do was ludzie.

A skąd wiesz, że jak człowiek, jego gesty? Aby to zrobić, uważaj na niego, kiedy człowiek znajduje się w pobliżu, a następnie jego ruchy ciała, rąk, twarzy. W celu prawidłowego określenia jego stosunek do ciebie, powiemy Ci o niektórych gestów, które zawierają znaki, że on cię lubi:

load...
 1. Przez przypadek zdarzy ci się być blisko siebie. Facet zaczyna automatycznie korygować swoje ubrania. Te gesty powie, że chce spojrzeć w oczy atrakcyjny młody człowiek.
 2. Jeśli kochasz dziewczynę i młody człowiek stojący obok niego i prowadzić rozmowę, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na jego położenie: człowiek, który lubi kobiety, w większości przypadków nieświadomie podnosi jedną nogę, jakby wskazując na przedmiot swojego zainteresowania.
 3. Facet stojący obok dziewczyny lubił, starając się wyglądać wyższy, więc jego ciało jest w tej chwili trochę napięta i podciągnąć.
 4. W rozmowie z człowiekiem, należy zwrócić uwagę na jego twarzy: jeśli są lekko uniesione brwi, jakby wyrażając zdziwienie, że kobieta może być pewien: „Powiedziałem mu dokładnie tak jak ja!”
 5. Jeśli w twojej obecności młody człowiek obraca pierścień na palcu lub mówić do ciebie, facet wyciąga przycisk na kurtce, oznacza to, że czuł podniecenie, z którym stara się sprostać. I to jest dokładnie to może być znak, że ty, moja droga dziewczynka, wywołuje burzę emocji w jego sercu. Najprawdopodobniej – Kobieta z jego snów.
 6. Czy zauważyliście, że nie wahał facet patrzy na ciebie. Nie martw się, to jest – prosta demonstracja faktu, że jesteś nim zainteresowany. I uważają cię, przede wszystkim, miał już wtedy, gdy po raz pierwszy zobaczyłem go.
 7. Rozmawiam z tobą, człowieku t podbródek lub policzek, dotknął ich oczu. Te gesty widać oznaki przejaw jego podniecenie i pragnienie, aby cię zadowolić.
 8. Jak zrozumieć, co ludzie jak w swojej pozycji? Jeśli facet stoi z rękami na jego pas, więc podświadomie chce pokazać swoją siłę fizyczną i pewność siebie. Innymi słowy, chce zadowolić rozmówcę. I oczywiście, kobieta, którą nieświadomie starają się przekonać, jak on.
 9. Kobieta czuła, że ​​przyciąga uwagę mężczyzny, którego kochała. W tym momencie, patrząc na jego twarz, można zobaczyć, że jego czoło lekko wzrasta, a następnie spada. Facet robi, nie wiedząc o tym, przez kilka sekund. To mimowolne ruchy twarzy jest to pewny znak, że troszczysz się o niego daleko!
 10. Jeśli kobieta zauważa, że ​​facet patrzy na rozchylonych warg i nozdrza rozszerzyły się nieznacznie, może być pewny, że jej pojawienie się sprawiło, że rozkoszą.
 11. Młodzież wygładzają włosy, lub odwrotnie, mimowolne Kudłaty im. Ten gest pokazuje, że on próbuje się bardziej atrakcyjne dla Ciebie.
 12. Czując chłodny powiew, facet zamyśleniu oferuje kurtkę lub sweter. Wiedzieć, co on myśli, że jesteś jego kobietą, jesteś gotowy, aby chronić i bronić!
 13. Podświadomości mężczyzn ułożone tak, że koniecznie trzeba dotykać kobietę, którą kocha. Jeśli podczas rozmowy z tobą, on przypadkowo dotyka ramię lub wziąć cię za rękę – stąd, że jest on oczywiście nie obojętny na ciebie; więcej i nie należy walczyć z tym, jak stwierdzić, czy człowiek lubi.
 14. Nie pomyłka, Ty – jego ulubioną kobietę, jeśli mówisz do bliskiej osoby, a także w trakcie rozmowy, zaczyna nieświadomie powtarzamy swoje gesty. Na przykład: można wyciągnąć telefon z torebki, natychmiast mechanicznie wyciąga telefon komórkowy i tak dalej. Te gesty są to wyraźny znak, że on cię lubi.

Aby wreszcie mieć pewność, że nie są obojętni na faceta, należy przeprowadzić mały eksperyment – zapytaj go o drobną przysługę lub pomoc w każdym razie nie jest to trudne. Jeśli młody człowiek weźmie go z przyjemnością, to nie jesteś wart więcej wątpić w szczerość uczuć kochanka!

I wygląd jest w stanie rozmawiać

Język gestów, mimiki i ruchów można powiedzieć wiele. Ale ludzie mówią, że oczy są zwierciadłem duszy. Widoki są bardzo wymowne. Mogą zastąpić całą rozmowę, ponieważ, patrząc prosto w oczy człowieka, można zobaczyć, jak to odnosi się do ciebie. Oczy mogą wyrazić radość i smutek, miłość i nienawiść. Więc co można wywnioskować z widokiem ukochanej osoby? Co można przeczytać w jego oczach?

Główny sygnał, który charakteryzuje stosunek chłopca do dziewczyny, jest zmiana kształtu uczniów: gdy młody człowiek podekscytowany, jego źrenice są znacznie wzrasta i może rozwinąć się do górnej krawędzi skorupy. A jeśli dziewczyna lubi faceta, a potem na spotkaniu z nią źrenice stają się coraz bardziej.

Jeśli oczy koncentruje się na czole dziewczynki czuje tylko odsetki gospodarczej. A jeśli on ma oczy z jej oczu na ustach iz powrotem, to znaczy, że tylko znajomi mogą być wśród nich. Dla wielu młodych mężczyzn łagodnym spojrzeniem na jej lub jego poglądów na niego bokiem, jednocześnie towarzyszy rodzaj uśmiechu, mówiąc, że to pokazuje jej głębokie zainteresowanie z prawdziwym zamiarem.

Załóżmy, że twoje oczy przypadkowo spotkał. Jeśli młody człowiek opóźni swoją opinię, lub przeciwnie, bardzo szybko zajmie oczy, mogę spokojnie powiedzieć, że ma dla ciebie pewien uczucie.

O ile w ogóle firma zawsze szuka faceta wyglądasz. Albo, mówiąc głośno całą jakąś zabawną historię, szybko rzuca na ciebie patrzę, czy śmiać się razem ze wszystkimi. To wszystko mówi, że cię kocha!

Wyjście znaleziony!

Rozmawialiśmy o tym, jak ustalić, czy jak człowiek, który nie jest obojętny. Lekkie uczucie miłości, które prędzej czy później każda kobieta doświadczenia – świetnie! Więc nie bądź smutny i martwić się o nieznane. Skorzystaj z naszych wskazówek, obserwować zachowanie ze strony młodego człowieka. Zrozumiesz, jak to odnosi się do ciebie. A jeśli widać, że lubi ją, oczy zapalają się z radości. I że będzie on na pewno zauważy. Potem zaczniesz ciepłe stosunki, które zjednoczy dwie kochające serca!

load...