Odporne farbowania włosów: idealny kolor lub zniszczone włosy?

Zawartość:

Odporne włosy barwnik – świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą w jak najmniejszym stopniu, aby odwołać się do procedury barwienia. Dzięki specjalnej i unikalnych elementów, uzyskany kolor nie zmywa się znacznie dłużej, oprócz coraz brunetka blond lub może nawet całkowicie szary od płci, co jest trudne do osiągnięcia przy użyciu konwencjonalnych farb.

load...

Farba odporna: co to jest?

W przeciwieństwie do konwencjonalnych farb tymczasowych takich jak henna, Brahma i szampony czy odżywki, barwienia farby odporne na bardziej intensywne kolory włosów, a nie tylko pokrycie, ale po użyciu włosy znacznie silniej dotkniętych. A jeśli ten produkt jest używany nieprawidłowo w wyniku można uzyskać nie jasne i błyszczące włosy, jak w oknie obrazu, a suche, złamany i źle podzielone na końcach.

Pamiętaj, że każda farba dowód zawiera aktywne i agresywne substancje chemiczne, dzięki czemu wnika włosa i kolory nich. Może to być albo amoniak lub utleniacza. W małych ilościach, są zarówno szkodliwe dla zdrowia osoby dorosłej, ale odpowiedzieć na pytanie, która opcja jest lepsza, aby dać pierwszeństwo – jest trudne.

Ostatnio modne stało się używać produktów bezammichnuyu, ponieważ uważa się, że jest bezpieczny, ale jego wartość jest nie każdy może sobie pozwolić. Ponadto, niektórzy nieuczciwi producenci zastąpili tej substancji konwencjonalny nadtlenek. Dlatego kupując farbę należy zbadać jego skład. A jeśli to mieć dowolny środek utleniający, to nie ma sensu przepłacać za jasnym i drobnym opakowaniu publicity stunt.

load...

Jeśli chcesz, aby uzyskać jasny kolor, który będzie trwał na włosach więcej niż jeden tydzień, trzeba używać produktów z dużą ilością amoniaku. Musiałaby dać pierwszeństwo, jeśli twoje włosy zaczęła tracić naturalny pigment, który jest dlaczego szybko szarzeje. Normalna farba z takim problemem nie mogą sobie poradzić.

Innym szczegółem, który jest wymagany, aby pamiętać – jest to czas ekspozycji. Odporne farbowania włosów powinien być na czele jak podano w instrukcji, ale nie minuty dłużej. W przeciwnym wypadku, gdy zaczniesz umyć włosy, oprócz tego narzędzia również znajdą w umywalce lub wannie jest dość duża liczba skrawki jego elegancki warkocz.

Jeśli trzymać się go przez co najmniej pięć do dziesięciu minut do przodu, nie będzie wynikiem barwienia, jak w tak krótkim czasie nie wydarzy się proces utleniania, aw włosa nie dostanie materiał, który zmieni komórki pigmentacyjne. Pamiętaj, że zanim pojawi się na sklepowych półkach, farby przeszedł wiele testów w laboratorium, na podstawie których zalecenia zostały wykonane przez ekspertów.

Wady farba odporna

Amoniak, jak również wszelkie inne podobne substancje chemiczne, nie skorzystają włosy. Nawet najdroższe farbowania włosów, które można znaleźć w sklepie profesjonalnych kosmetykach, dzięki czemu włosy cienkie i kruche. Po użyciu takich produktów będą zawsze trzeba zrobić maskę na włosy, stosuje się maści, umyć włosy tylko specjalne szampony.

Self-malowane farba nie jest zalecany w domu, a nawet profesjonalnych mistrzami czasami sprawiają poważne błędy i niedoświadczony przybysz będzie znacznie trudniejsze do zrozumienia, że ​​coś jest w procesie barwienia poszło nie tak. W wyniku tych eksperymentów są sporo pań spacerujących kolorem perepalennymi włosy jasne. Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie odgadnąć, co należy zrobić, jeśli korzenie po zabiegu trochę ciemniejszy lub jaśniejszy wskazówek.

Korzyści farba odporna

Chcesz jak najdłużej być jasny i nieodparty? Wtedy ta opcja jest idealna dla Ciebie! Można skorzystać z sauny, basen, pływać w morzu, bez obawy, że farba popłynie do włosów i skóry, stroje kąpielowe i ręczniki pozostają ślady i rozwody. Tak więc, jeśli będziesz na czasie, aby produkować farbowanie włosów, nikt nawet się domyślać, że, na przykład, ciemnobrązowy – to nie jest twój naturalny kolor.

Jeśli boisz się zrobić poważne szkody dla Twoich włosów, produkty zakup, który składa się ze składników, które chronią włosy przed agresywnym i regeneracji struktury włosa. Mogą to być ekstrakty ziołowe, olejki i tym podobne, użyteczne dodatki.

Jedyną rzeczą do zapamiętania zawsze – jest to dowód farba nigdy, pod żadnym pozorem nie można zapisać. Tani oznacza nieznanych producentów mogą być wykonane z toksycznych i niebezpiecznych substancji wywołujących alergię, stan zapalny, świąd, wypadanie włosów lub prowadzić do bardziej poważne konsekwencje.

Jak farbować włosy farbą odporną na: zasady i środki ostrożności

Nawet jeśli używasz już sprawdzoną wersję znanego producenta nie jest to pierwszy rok, w każdym przypadku, przed nałożeniem chcesz przetestować produkty. Malowane na łokciu na około pięć minut do siedmiu, po czym jest zmyć dużą ilością wody. Dwadzieścia cztery godziny na skórze nie ma śladu? Następnie wyraźnie kontynuować barwienia.

Jednak nie zaleca się eksperymenty z włosami w dniach dla kobiet, ze względu na zwiększenie ilości hormonów wytwarzanych kolor może odbiegać od pożądanego. Całkowicie przeciwwskazane takiego farbowania włosów dziewczyny w położeniu i matek karmiących, a także substancje toksyczne mogą wejść do ciała dziecka, a nawet spowodować zatrucie. Ponadto, nie farbować włosy do tych, którzy niedawno przeszli Perm, rozjaśnić lub całkowicie przemalowany w blond. To zajmie co najmniej dwa tygodnie po takich manipulacji.

Jeden dzień przed zabiegiem, umyć włosy, tak jak w tym przypadku, farba lepiej i bardziej równomiernie spadać na nici, a naturalny tłuszcz chroni włosy przed agresywnym. Ale to nie znaczy, że jeśli nie myj warkocze w ciągu dnia, to wynik będzie znacznie gorzej.

Więc rozpoczęciem procedury upewnij się, że masz wszystko, czego potrzeba do malowania: rękawice, grzebień, ręcznik lub arkusza, tak aby nie pobrudzić ubrania, zegarki do mierzenia czasu, czapkę celofan i farby. Długie włosy będą musiały co najmniej dwa pakiety (jeden – na każde dziesięć do piętnastu centymetrów, w zależności od czuprynie blasku).

Nie należy używać szczotki zamiast specjalną szczoteczkę do zębów, ręcznik i inne środki w kasie, jak to było robione to zrobić wcześniej. Po pierwsze, wyniki mogą być nieprzewidywalne i drugie, stykają się ze sobą za pomocą środków chemicznych, nie jest pożądane.

Jeśli zdecydowaliśmy się drastycznie zmienić swój wizerunek, zastanów się, czy jesteś gotów podjąć ten krok, gdy tylko nie być w stanie powrócić do pierwotnego koloru włosów po blacie farby, zwłaszcza jeśli są odmalowane w ciemnych lub bardzo jasnych kolorach.

Pomalowane włosy: jak postępować?

Nawet najbardziej trwałe farby i profesjonalny zmywane z czasem, więc jeśli chcesz zachować nasycony kolor włosów tak długo, jak to możliwe, tak aby w przyszłości tylko o odcień korzenie, używać specjalnych szamponów i balsamów. Ale maski, które zawierają duże ilości tłuszczu przemywa jasność. Nadają się tylko rozjaśnić i dziewcząt, którzy chcą pozbyć się żółci.

Niektóre kobiety wolą używać tylko szamponu dla dzieci, myśląc, że są one przydatne, ponieważ są one znacznie mniej szkodliwych substancji. W rzeczywistości, ten produkt jest absolutnie przeciwwskazane pań, farbowanie włosów w ciemnych kolorach, to samo dotyczy środków łupieżu. W ekstremalnych przypadkach, użyj leczniczej balsamy, ampułki i inne środki, które są wcierać w skórę.

Popływać w ciepłej wodzie? Niestety, obecnie konieczne jest odmówić takiej przyjemności. Nadal umyć włosy tylko mały i ledwo ciepłe sączyć. Pamiętaj, że gorąca woda jest szkodliwa nie tylko pomalowane, ale także całkowicie zdrowe włosy.

Na koniec przefiltrowanej płukania włosów lub zwykłą wodę, do którego dodaje się niewielką ilość octu, musztardy suchej lub kwas cytrynowy. Odbywa się to w celu wyrównania pH i płukania z wybielaczem, co negatywnie wpływa na skórę głowy, nadmiernie podsushivaya go. Poza tym, co jeszcze może być w wodzie w naszym kraju, wiele z płci lepiej nie wiedzieć.

Jeżeli jesteś fanem żelazka, ploek, gorące wałki, należy używać produktów, które chronią włosy przed obróbką cieplną, w przeciwnym razie twoje włosy zaczną szybko zanikać. Próby tak mało jak to jest możliwe suszenie mokrego pasma suszarką, czy to wyłącznie przy minimalnej prędkości i w niskiej temperaturze. Wybierz Styling musy i pianki, który składa się z pigmentów malarskich. Są one również zachęcani do zastosowania do regenerować korzeni, więc nie są one tak wybitny, a końce.

load...