Odmładzający masaż twarzy – powrót piękno i atrakcyjność

Zawartość:

Nikt nie chce się zestarzeć, a tylko kobiety starają się opóźnić ten czas tak daleko, jak to możliwe. W toku są dobrze znane i nie tak Metody – kremy, peelingi, prawidłowe odżywianie, maski i wszelkiego rodzaju kosztownych procedur, jeszcze przed operacją. Tylko tutaj panie spieszyć, aby rozwiązać problem, gdy jest już zaczynają być widoczne zmarszczki wokół twarzy i szyi musiał pokryć swoje chusty i szale – to jest złe.

load...

Odmładzający masaż klasyczny

Tak, spróbuj odmładzający masaż – być może najbardziej skuteczny sposób, aby uniknąć przedwczesnego starzenia się. Nie trzeba iść do salonu piękności i dać fortunę na kilka sesji. Aby nauczyć się robić tej procedury jest to możliwe, a dana osoba nie obchodzi, kto jego masaże.

 • Umieścić cztery palce lewej i prawej ręce na ustach kątach, przesuwając spiralę do zewnętrznego kącika oczu iz powrotem, a następnie – w kierunku ucha iz powrotem;
 • Teraz te same ruchy zrobić na czole: okrągłe prowadnice poruszaj palcami od środka czoła do świątyni iz powrotem;
 • Głaszcząc twarz ciśnienia – przepływ od dołu do góry;
 • Teraz palce mocno pocierać skóry – można narysować dowolny kształt, najważniejsze do przestrzegania kierunku od dołu do góry;
 • Zamknąć uszy i słuchać jak „szum morza” Minutę trochę natrzeć uszu, palców ściskając płat (jeśli nie akupresury) – więc nie tylko dokręcić skórę, ale także dostosować organizm do odpoczynku;
 • Teraz nadszedł czas, aby ołówka deszczu – spacer po skórze, nie zapomnij o świątyniach, na szyi iz tyłu przestrzeni ucha. Efekt odmładzający powinny dotykać wszystkie obszary twarzy, szyi i dekoltu, nawet.

Algorytm ten jest uważany za klasyczny i bez zawiłości nie są wymagane. Wystarczy postępować zgodnie z procedurą w regularnych odstępach czasu – gwarantowany jest efekt!

Podstawowe zasady wdrażania

Pomimo prostoty, klasyczny masaż anti-aging twarzy ma pewne subtelności:

 • Przed masażem trzeba oczyścić swoją twarz – umyć lub wytrzeć go z balsamem;
 • Włosy są lepiej usunąć z twarzy – na przykład, aby przebić się z tyłu;
 • Masować Najlepiej jest to zrobić w samotności i przed lustrem – bez zakłóceń, a wszystko jest dobrze w zasięgu wzroku;
 • Najlepszy czas dla tej procedury – wieczorem przed snem;
 • Wszystkie ruchy muszą być ściśle bottom-up;
 • Podczas masażu odmłodzić, nie zapomnij o silnej presji ze skóry przez rysowanie (jakby wygładzając go) w kierunku skrzydeł nosa w dół wokół ust i oczu – tak walczyć zmarszczek mimicznych.

Cóż, w zasadzie, i wszystko. Odmładzający masaż twarzy może zacząć robić po 30 lat, a co najważniejsze, musimy trzymać się regularne. Proces odmładzania jest długa i najlepiej rozpocząć go w postaci prewencji.

load...

Japoński masaż twarzy

Najbardziej „zaawansowany” pod względem urody i młodości, kobiety żyją na wschodzie, szczególnie wyróżnia się w Japonii. Wiedzą, że jeśli chodzi o odmłodzenie opracowali wiele skutecznych technik, które mogą korzystać z tej wiedzy i tylko cieszyć się efektem. Chic „działa” wpływ techniki na aktywnych punktów, podczas którego masaż twarzy staje się „magiczną różdżkę”:

 • Ciepłe ręce dokładnie (z wysiłkami aplikacji) pocierać twarzy – skóra powinna rumienić;
 • Umieść dłonie na uszy, palce na tył głowy i wykonać 36 uderzeń palcami na skórze głowy;
 • Bez zmiany położenia rąk, zacząć pracować na aktywnym punkcie, który jest tuż poniżej płatków uszu – dokładnie 36 uciśnięć palca wskazującego lub kciuka;
 • Połóż palec między brwiami oraz średnich i dużych – na wewnętrznych kącikach oczu. Delikatnie masując spiralę, powtórz 36 „załącznik”. Odbywa się to z jednej strony;
 • Podstawa dłoni umieścić na whisky i palców – na jej głowie, i po prostu robić różne ruchy (okrągłych, dotykając, głaszcząc).

Japoński masaż nie wymaga rygorystycznego wiedzy, ale także do eksperymentowania i zbioru nie powinno być we wszystkich punktach z rzędu. Jeśli nie wszystkie punkty i ściśle przylegającą do algorytmu, nie tylko dokręcić skóry, wzmacniają mięśnie, ale także będzie stymulować skórę głowy do jego odmłodzenia – włosy nie wypadają. Generalnie należy stwierdzić, że proces odmładzania w Japonii jest uważane za złożone: jest to niezbędne do prowadzenia i ćwiczenia i jeść mądrze, i spędzać czas dla zabawy, i używać naturalnych środków do dostarczania przez skórę twarzy i szyi.

Najważniejsze – pragnienie!

Niezależnie od wybranej opcji – masaż klasyczny lub japońskie zioła lub kremy, peelingi lub skomplikowanych czynności, należy pamiętać, że najważniejszą rzeczą – jest to konsekwencja. Tylko regularne działania mogą przyczynić się do osiągnięcia pożądanego efektu i powstrzymać falę czasu. Wariacje: „Dziś nie będzie”, „Jestem zmęczony” i „rozpocznie się po” nie powinien być decydujący – tak to nie będzie działać. Tylko stały pielęgnacji skóry twarzy i szyi, korzystanie z różnych narzędzi codziennego masażu i zdolnością rozdzielczą pomoże Ci zawsze i w każdym wieku wyglądać prawdziwą królową.

Proces odmładzania powinny odnosić się do całego ciała, więc być zaangażowany w aktywność fizyczną – nawet tylko na spacer na świeżym powietrzu (tylko na dobę) może produkować oszałamiający efekt! A jeśli jesteś jogging, siłownię lub zapisuje się na zajęcia tańca orientalnego (lub po prostu nauczyć się tanga) – wszystko dzieje się szybko i naturalnie. A potem, jako pozytywny i świetnym nastroju, uśmiechu i właśnie aktywne życie może zdziałać cuda – przekonaj się sam!

load...