Odkurzanie twarzy – zdrowej skóry pod żadnym pozorem!

Zawartość:

Wspólna procedura w kosmetologii jest osobą odkurzanie. Głównym celem tej procedury: oczyszczanie twarzy przed zanieczyszczeniem, ponieważ otwór, usuwa martwe komórki skóry i zmniejszenie skórę tłustą. Generalnie, oczyszczanie próżnia – jest to pierwsza procedura jest przewidziany bez wyjątku kosmetyczki w pielęgnacji skóry problemu lub oleistej.

load...

Jest tylko jedno „ale”: Przed czyszczeniem konieczność poddania pełne badanie przez lekarza specjalistę. Robi się to w celu uniknięcia chorób naczyniowych oraz reakcje alergiczne. Tylko poważne salony prowadzenia takich badań, więc można na nim polegać jako miara gwarantowanego świadczenia profesjonalnych usług kosmetycznych. Procedura odkurzania odbywa twarzy zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Zasada odkurzania

Osoba odkurzanie odbyło się specjalne urządzenie, którego końcówka ma wysoką siłę ssącą. Jest to wskazówka i oczyszcza skórę – wyciąga jej nadmiar tłuszczu i zanieczyszczeń. Ze względu na fakt, że skóra jest narażenie na działanie próżni, krążenie krwi poprawia się, jest różowa cera i drenaż limfatyczny występuje. Sama procedura jest bezbolesna i nie wchodzą w zakres pojęcia ryzyka, jest całkowicie atraumatyczna. To sprawia, że ​​można czyścić tak często, jak to konieczne. Nie można się martwić o nieprzyjemnych doznań – po prostu „położyć i odpocząć”, a następnie wyjść z salonu odmłodzona, odświeżona, po prostu nieziemskie piękno!


Procedura wskazania

Bold rodzaj skóry – jest głównym wskazaniem do zabiegu. Po tym wszystkim, z mechanicznego czyszczenia osoby, uszkodzone gruczołów łojowych i zamknąć pory. Prowadzi to do tego, że skóra zaczyna produkować olej z zemsty i szybkości. Pracować reakcję ochronną skóry i konsekwencje będą ciężkie: trądzik, trądzik, otwarte pory. Metoda próżniowa pracuje starannie i ostrożnie, chroniąc skórę przed uszkodzeniami.

load...

Wykonywanie procedur

Jak również przed każdym zabiegu kosmetycznego, napotykają na parze – próżnia nie jest w stanie przeprowadzić prawidłowe czyszczenie na szczelność i suchą skórę. Parzenie odbywa się zwykle z użyciem ziół – rumianku, kolejno, tymianek – gwarantuje redukcję stanu zapalnego. A parze pod zmniejszonym ciśnieniem wnika do głębokich warstw skóry, oczyszczania i jego ciało zdrowe. Brudna skóra jest a priori nie można nawet wizualnie wyglądają zdrowo. Osoba odkurzanie nadaje skórze zdrowy wygląd, różowe policzki i aksamitna.

Że próżnia pobudza skórę, przyspiesza krążenie krwi i limfotechenie prowadzi masaż światła na skórze, co prowadzi do tego, że skóra zaczyna się odmładzać, a ciało do produkcji nowych komórek skóry. Żaden zabieg oczyszczający (oczywiście z wyjątkiem próżni) nie może tego zagwarantować.

Cechy czyszczenie

Pomimo niemal zjawiskowy efekt, osoba odkurzanie ma przeciwwskazań. Na przykład, taka procedura nie może zostać przypisany, jeżeli pacjent ma suchość skóry. Taka skóra jest bardzo łatwo zranić nawet aparat bezpieczeństwa, wynik – pęknięcia, krwawienie, zasinienie. Jeśli skóra jest stan zapalny, są reakcje alergiczne, odkurzanie jest również zakazane – będzie to tylko pogorszyć sytuację. Jeśli istnieje choroba naczyniowa, taka procedura jest również zakazane – próżnia będzie rozszerzać naczynia krwionośne, uszkadzając ich, i pojawiają się na twarzy, „gwiazdy” i „strun”.

Częstotliwość zabiegów

Tylko kosmetolog może zalecić indywidualny harmonogram takich zabiegów próżniowych. Ale przez wszystkie rachunki, czyszczenie twarzy można przeprowadzić tyle razy, ile potrzeba, a w razie potrzeby. Mówiąc najprościej, wraz z pojawieniem się objawów zakażenia, zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej lub wysypki zaskórników, można bezpiecznie przejść do następnej procedury.

Odkurzanie jest bardzo dobry „dostaje” i innymi procedurami w leczeniu i przywrócić skórze. Na przykład, jeżeli postępuje się złuszczanie martwych komórek, a następnie natychmiast wyznaczyć i odkurzanie twarzy – jak odkurzacz, próżni i usunięcie komórek, i zanieczyszczeń, jak również złagodzenia stanu zapalnego po początkowym zabiegu. Te dwie metody są złożone. Rezultat: Twoja twarz błyszczeć na zdrowie i czystość!

load...