odgrywanie ról i podział obowiązków w rodzinie: kto jest winien, co do których

Ktoś może być tygrysica w łóżku, ale resztę czasu w domu kochanki wymaga czegoś więcej. Standardowe mężczyźni dostawy: gotować, zabrać, umyć, Pat i … porychit. Albo, że nie jest tygrysica robi? Standardowe oczekiwania kobiet: zarabiać pieniądze, kupić futro, wkręcić żarówkę, uczyni śmieci odejść z pracy, przyjdź trzeźwy i … do kogo on tam jest blisko tygrysica prevraschaetsya.Oglavlenie:

load...

Raz na weselach Toastmasters przeprowadził konkurs i ogłosić jego słowa: „. A teraz dowiadujemy się, że nasza młoda rodzina zrobi narzeczonej, a to – panna młoda” I zaczyna się farsa: gotuje, ona idzie do pracy, on odbiera ona naprawia rower dzieci. Goście pozbawieni poczucia humoru, pełne śmiechu, miłośników sarkazmu – łzy. Dzięki Bogu, wszystko ma swój koniec i kończy się szybko. Ale życie rodzinne jest znacznie dłuższy niż średni konkursie ślubu i chcąc nie chcąc, na pytanie „gier fabularnych” jeszcze wrócić.

Panowie, to jedno!

Podział obowiązków w rodzinie – jest na ogół trudne lub łatwe? Może to wszystko zależy od tego, jak podejść do tego procesu. Istnieją dwa podstawowe czynniki. Po pierwsze, ludzie boją się pokazać, co mogą zrobić pracę kobiet, dlatego nie staje się rutyną dla nich. Po drugie, obaj partnerzy są coraz częściej kierują się stereotypami niż zdrowego rozsądku.

Jeden rozmawiał z przyjacielem, poproś go, po roku małżeństwa. Mówi: „To wspaniałe, staram się ochłodzi mój mąż, czasami dania i coś jeszcze gotować samemu.”. Pytanie „dlaczego czasem?” Mówi: „Obawiam się, że jego żona nie została wykorzystana.” Tak, kochanie, ty naprawdę chcesz zmieniać swoich obowiązków wobec mężów, jeśli robią dobrą robotę. To budzi nasze obawy stać się głową rodziny.

load...

Wystarczy wyobrazić sobie, że myjesz samochód cool. Czy podoba Ci się jeszcze trochę, a raz, dwa razy w roku, jesteś gotowy, aby zrobić to z przyjemnością. Ale mój mąż robi to bez większego fanatyzmu i byłoby lepiej przez godzinę siedział w zlewie podczas gdy pracownicy szelest w pobliżu konia. A oto cud: jego żona jest w stanie to zrobić i nawet miłość!

– Trochę miłości!

– Nie obchodzi mnie to! Kocha – to znaczy miłość!

I stajesz się proces podrzędny: każdy weekend poza domem trzeba wnieść marafet również w samochodzie! Jak jesteś taki rozwój? Straszny? I zmywać naczynia – jeszcze gorzej!

Kopalnia, twoje, nasze!

Porozmawiajmy szczerze mówiąc, nie jest to czysto kobiece zajęcie, a zwłaszcza mężczyźni. Dziwnie twierdzą, że najlepsi kucharze świata – mężczyzn w życiu codziennym nie jest zamiennikiem dla kobiet. Nawet jeśli „żyje na obrzeżach jednego, który jest 100 lat Wymiana oleju w samej maszynie,” idź do stacji nadal będzie potrzebował człowieka. Ce la vie.

Ale dlaczego nie być rozsądni ludzie i nie rozpowszechniać obowiązki w oparciu o kimś takim. Oczywiście, jeśli mąż jest ulubionym zajęciem – w celu zachowania dziury na kanapie koło telewizora, jak Homer Simpson, wtedy trudno jest zgodzić. Ale jeśli on kocha gotować, i – w celu przywrócenia porządku w garażu, to dlaczego nie odwrócić sytuację? No i co sąsiedzi będą się śmiać? Śmiej się i zatrzymać. Cóż, mówią: „Mamy w wejściu dziwnej małej rodziny …”. Więc co? Najważniejszą rzeczą jest to, że może czuć się komfortowo.

0.

Na przykład, lubię do mycia naczyń i żelaza. Ale wynieść śmieci – to kapets problem. Rzadko zdarza mi się robić to celowo – tylko wtedy, gdy idę gdzieś, mogę złapać po drodze. Jeśli nie zapominać, oczywiście. Jestem pewien, że gdy jeszcze zrobić to celowo, aby być w słowach znajomy, wielki facet. I nie, nie insynuować, że ktoś mógłby mnie zastąpić w wykonywaniu ta prosta, nawet dla dziewcząt, pracy w zamian za mycia naczyń.

Wiesz, ja nawet użyteczne obowiązki. Po tym wszystkim, w jaki inny człowiek będzie zrozumieć korzyści i praktyczność zmywarki, jeśli nie umył naczynia? Jak inaczej nauczyć żonę „tapping nogi”, zanim wsiadł do samochodu, jeśli nie musiała go wyczyścić? W końcu obrócić podział obowiązków w sztuce naśladowania. Jak to się mówi, bytovuha złośliwa, gdy staje się przedmiotem związek, ale może mieć znaczenie jako gatunku. Eksperyment, bo życie – teatr! I czy (e) są szczęśliwi!

Ivan Sopiga

load...