Oddychaj lepiej niż sapiąc


Zawartość:

Powrót do spisu treści

load...

Dlaczego dzieci często cierpią z powodu upadku?

Jesienią pogoda często się zmienia: bardzo ciepłe, a potem nagle kolczasty deszcz i zimny wiatr. W tej chwili, to jest bardzo trudne do ochrony dziecka przed przeziębieniem. Jeśli wybierzesz dla dziecka zbyt ciepłych ubrań, pocił i cofnie pierwszy projekt będzie przyczyną przeziębienia i kaszlu. A jeśli ubrać dziecko zbyt łatwe, zamarznie, ciało supercool … a wynik jest taki sam – zimno.

Komplikuje sytuację i fakt, że upadek dzieci chodzą do szkoły lub przedszkola. Oznacza to, że dziecko czeka na przejście do ścisłego reżimu dnia, zwiększone obciążenia, stałej komunikacji z innymi dziećmi, nauczycieli i pedagogów, wśród których mogą być ci, którzy już są chore. W każdej chwili z dzieckiem może być świszczący oddech i kichanie równorzędnym lub dorosłego. A z powietrzem dziecko będzie nieuchronnie wdychać bakterie i wirusy. Jak można nie dostać?
Powrót do spisu treści

Niewidoczne ochraniacze ciała

Chronić dzieci przed przeziębieniem i grypą, aby pomóc olejki eteryczne niektórych roślin (jałowiec, mięta, goździki, eukaliptusa i in.). Mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Olejki eteryczne odparować szybko zniszczyć patogeny otaczające powietrze. Ponadto, gdy wdychanie powietrza nasyconego parami olejków eterycznych, zdezynfekowane dróg oddechowych, tak zwane „brama wejściowa” zakażenia. Olejki eteryczne pomóc uporać się z pierwszych oznak zbliżającego się przeziębienia: bóle głowy, zmęczenie, łagodne przekrwienie błony śluzowej nosa.


Powrót do spisu treści

Tradycja czy innowacja?

Olejki eteryczne dawna doceniane w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i innych krajach. Nie jest to zaskoczeniem – w końcu wszystkie olejki eteryczne są bezpieczne, nadające się do wykorzystania w całej od „zimnych porach roku”, pracuje zawsze i wszędzie.

load...

Od kilku lat w aptekach krajowych również mogą kupić olejki eteryczne. Są one dostępne w różnych postaciach: spraye, plastry nasączone olejem, krople.

Można wybrać jeden olej roślinny i możliwe jest – Skład (mieszanina), składające się z kilku olejów roślinnych.
Powrót do spisu treści

Co wybrać?

Pod względem praktyczności, najwygodniejsza forma są krople.

Po pierwsze, mogą być wykorzystywane do wykrywania (w przeciwieństwie do plastra). Po drugie, powoli odparować z powierzchni, na której można je stosować, co oznacza, że dłużej zachowuje właściwości użytkowe. Wreszcie, spadek jest zazwyczaj bardziej ekonomiczne. Butelka jest łatwe do przeprowadzenia.
Zaleca się również, aby zwrócić uwagę na spraye. Są one dogodnie stosowane do odkażania dużych powierzchni. To powinno być łatwe do rozpylania oleju w powietrzu.


Powrót do spisu treści

Wystarczy oddychać!

Dla ochrony przed wirusami w sezonie przeziębień zaprojektowanych olej oddychać. Jest ona odpowiednia dla zapobiegania przeziębienia i grypy w różnych sytuacjach: w szkole lub przedszkolu, spacery, transportu publicznego.

Home Oddychaj olej może kapać na wacikiem lub ściereczką i umieścić w szkółce obok dziecka. Można również umieścić kilka kropli oleju na miękkich zabawek z którym dziecko śpi lub spacery w ogrodzie.

Naturalne olejki eteryczne odparować, nie pozostawiając żadnych śladów na odzieży i tkanin powierzchni. Dlatego Oddychaj olej może być bezpiecznie stosowany do odzieży lub szal kołnierz dzieci przed wyjściem z domu.

Chroń swoje dziecko przed wirusem w szkole lub przedszkolu będzie chusteczka z kilkoma kroplami oleju Oddychaj zainwestowanych w kieszonce koszuli lub sukienki. Nawiasem mówiąc, oddychać można kapać na patch, jeśli wcześniej je stosować.

Jeśli ktoś jest chory w rodzinie, można rozpylać dom Oil Spray Oddychaj lub umieścić ściereczki nasączone olejem Oddychaj w pomieszczeniach wykorzystywanych przez wszystkich członków rodziny. Pozwoli to znacznie zmniejszyć ryzyko zakażenia.

Oddychać olej nie spowoduje dyskomfortu dla dziecka i nie powodować mu negatywne emocje, ponieważ nie jest stosowana na skórę, ale tylko na ubraniach lub obiektów otaczających dziecko.

Skład Breathe eteryczne są wyłącznie naturalne olejki eteryczne. Olej ten nie uzależnia i nie drażni błon śluzowych nosa i gardła. Dlatego olej może być stosowany Oddychaj kilka razy dziennie. A nawet jeśli używasz oleju stale jedna fiolka oleju Oddychaj wystarczy przez 1-2 miesięcy.

Nie czekaj, aż dziecko zacznie węszyć – olej użycie oddychać!

load...