Odchudzanie śniadanie: pewny sposób na szczupłą sylwetkę

Zawartość:

Czy kiedykolwiek obudzić się rano i zdecydować, że dzisiaj – jest to dzień, kiedy zaczniesz schudnąć? Miałeś wystarczająco dużo dodatkowych kilogramów, że jesteś silną kobietą i będzie w stanie przezwyciężyć chęć posiadania wszystkiego? Z pewnością taki moment w życiu każdej kobiety przynajmniej raz, więc to się stało (jak mogłoby się wydawać, ale smukła dziewczyna schudnąć nawet więcej niż pełne). A w jaki sposób taki niezwykły dzień płynie? Najczęściej określa się młodej damy, z pogardliwym spojrzeniem wyklucza śniadanie, dumnie treści z jabłkiem w porze lunchu i nerwowo upaja kefirchik w południe. Wieczorem … Co noc? Wreszcie, gorące zupy, hamburgery i frytki i ciasto, które pieczone moja matka. Bóg go błogosławi, z utraty wagi, jak każdy inny czas. Brzmi znajomo?

load...

Jeśli tak, to co można nazwać dokładny moment, kiedy wszystko poszło źle. Nie, nie, decyzja, aby schudnąć było prawidłowe (jeśli waga nie graniczy z dziećmi), błąd czai później. Twoim głównym przebicie że tak nierozważnie opuszczony śniadanie. Zdecydowane zmniejszenie ilości spożywanego pokarmu do minimum, zapomnieli, że w godzinach wieczornych do jedzenia nadal chcesz. I dręczony się przez cały dzień, to pomścił swoje ciało w najbardziej bezwzględny sposób: zjedzone na czczo dziennego zapotrzebowania na kalorie. Dobrze, że śniadanie do utraty wagi nie wystarczy powiedzieć, ile potrzeba, to prawdopodobnie nie wiedział lub zapomniał.


Korzyści z wczesnym śniadaniu

Oczywiście, śniadanie jest możliwe i konieczne. Jeśli zdecydujesz się schudnąć, to masz wspaniałą okazję, aby nasycić organizmowi kalorii w godzinach porannych i spędzić go spokojnie w ciągu dnia. W godzinach porannych można sobie pozwolić, a słodkie i ciastka – wieczorem nadmiaru kalorii i nie ma śladu pozostaje. Oczywiście, nie powinniśmy iść za burtę i zjeść ciastko dwupoziomową z bitą śmietaną na śniadanie – tak po prostu zyska kilka dodatkowych kilogramów. Jednak korzystanie z prawej śniadania, aby schudnąć, po prostu trzeba!

Więc, co jest śniadanie korzyści dla utraty wagi i dlaczego jest to tak ważne dla organizmu? Z pewnością wiesz, że metabolizm odgrywa bardzo ważną rolę w utracie wagi: im wyższa prędkość, tym szybciej topienia dodatkowych kilogramów. W nocy, kiedy śpisz, twój metabolizm także we śnie, metabolizm pracuje z minimalną prędkością (zatem nie jest zalecany do przejadania się w nocy). Budząc się, metaboliczne podwyżki stóp, ale tutaj w pełni sił, zaczyna działać tylko wtedy, gdy system trawienny będzie działać. Wniosek: Im szybciej utrechka zjeść śniadanie, tym szybszy metabolizm będzie spalić kalorie.

load...

Ponadto, aby zrezygnować śniadanie jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. Faktem jest, że w godzinach porannych poziom cukru we krwi jest minimalna, a ciało po prostu potrzebne jedzenie. Odmawianie sobie jedzenia, karzesz swoje ciało poprzez pozbawienie go energii i składników odżywczych. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do zrobienia bez śniadania, jeśli jesteś chory na myśl o jedzeniu rano – pokonać ciebie. To tylko zły nawyk, który należy rozwiązać.

A dzięki ranne w posiłku we krwi podwyższony poziom leptyny – Substancją odpowiedzialną za tłumienie apetytu. Naukowcy udowodnili, że te kobiety, którzy z jakichkolwiek powodów, jeść śniadania, w ciągu dnia jeść dużo więcej jedzenia, niż tych, którzy są przyzwyczajeni do porannego posiłku. Dlatego decydują się rozpocząć utraty wagi i dać się w tym samym czasie od śniadania – głupie i krótkowzroczne, więc można umieścić sama mówił w kole.


Zdrowe an_1 śniadaniowe

Niewielu z nas ma możliwość, a co najważniejsze, pragnienie, aby stać się wcześnie rano przy kuchence i gotować właściwej śniadanie do utraty wagi. Dlatego zwykłe kanapki kiełbasa i filiżanka kawy instant – całkiem znajomy widok na większości kuchni wcześnie rano. Oczywiście, jest to lepsze niż nic, ale jeśli zdecydujesz się schudnąć, a do porannego posiłku, an_1 powinno być traktowane bardziej poważnie.

Więc, co jest nie do jedzenia na śniadanie, tak, że był pomocny i dużo czasu na gotowanie nie opuszczają? Idealny śniadanie powinno być zrównoważone. Jest to przydatne do an_1 rano, idea, która podstawowy – „tani i pogodny”.

  1. Najszybszy i najbardziej satysfakcjonujące danie rano był i pozostaje owsiane. Jeśli chcesz uzyskać maksymalne korzyści dla ciała, świeże owoce, niskotłuszczowe mleko i płatki owsiane – najlepszym rozwiązaniem. Jogurt i mleko dostarczają organizmowi cennych składników odżywczych niezbędnych, chleb i kasze – błonnik i witaminy C. Owoce – płatki owsiane i owoce zawierają dużo rozpuszczalnego kletchatki.Prichem nie zapomnieć, że gotowanie owsiane – proste. Wziąć płatki owsiane, zalać wrzątkiem i przejść nad nimi do prania, mycia zębów i ubrać. Tak długo, jak zakończyć swoją „rano” sprawy, twoje śniadanie jest gotowe!
  2. Cienki, płaski chleb pita – idealny dla właściwego śniadania. W przygotowaniu takiego pita nie wykorzystać drożdże, a więc nadwaga z nim po prostu nie zadziała. Owinąć go w kawałek piersi z kurczaka, kotlety z indyka lub dwustu gramów gotowanej wołowiny. Zapewniam cię, że wraz z owoców i świeżo wyciśniętego soku, masz doskonale pyszne i zdrowe śniadanie.
  3. Najbardziej popularne, najbardziej obfite i zdrowe śniadanie – jajka. Nie tak dawno temu lekarze powołani do usunięcia jaj z diety, tłumacząc, że jest bogata w cholesterol. Ale teraz biolodzy odkryli, że cholesterol jest „zły” i „dobry”, i że jaja zawierał tylko „dobrego” cholesterolu.

Jaja kurze są łatwo przyswajalne przez organizm, zawierają one dwanaście niezbędne witaminy i wiele składników odżywczych, które pomagają zaoszczędzić piękno kobiet. Amerykańscy naukowcy przeprowadzili eksperyment: jedna grupa dietetyków dano babeczki na śniadanie bułeczki, inne – jaja kurze. Wyszczuplający druga grupa odbyła się sześćdziesięciu pięciu procent bardziej wydajne.

Angielskie przysłowie mówi: „Czy śniadanie powinno być jak król, obiad jak pana, kolację jak żebrak”. A jeśli chcemy znaleźć prawdziwie królewską postać, konieczne jest, aby słuchać mądrości starożytnych i włączyć w swojej codziennej diecie zdrowe, pyszne śniadania do utraty wagi.

load...