Odchudzanie rękę – szybko i sprawnie

Zawartość:

Kiedy utraty wagi jest zazwyczaj mało uwagi przywiązuje się do rąk. Główne obszary problemowe kobiecego ciała zawsze uważana była za biodra, talia, brzuch, pośladki. Jednak, przynajmniej tyle komórki tłuszczowe i jest w naszych rękach, zwłaszcza w jego górnej części. Zazwyczaj utraty wagi szybko, najpierw idzie do masy tych obszarów problemowych – talia, biodra, pośladki, brzuch. Wynika to z faktu, że ciało, w akumulacji tłuszczu, transportuje i zabezpiecza je w pierwszej kolejności, to tam. Ale w dziedzinie zbrojeń, ramion i górnych ramion tłuszczu przychodzi tylko wtedy, gdy istnieje już silny zestaw wielu nadwagi. Ale również opóźnia dodatkowego tłuszczu w dłoniach przez długi czas, nie są one tak łatwo wyrzucić.

load...

Dla skutecznego odchudzania w ramionach nie wystarczy sam sprawuje władzę z hantlami, ale bez nich też nie może zrobić. Odchudzanie ręce nastąpi tylko wtedy, gdy zmniejsza się procentowa zawartość tłuszczu w organizmie. Oznacza to, że dla skutecznego odchudzania, nie tylko w rękach, ale także w całym organizmie, konieczne jest, aby przestrzegać trzech zasad: an_0 lub odżywiania, cardio i ćwiczeń aerobowych, obciążenie ciężar na poszczególnych grup mięśniowych. Z wyłączeniem jakichkolwiek zasad, proces odchudzanie może znacząco spowolnić we wszystkich częściach naszego ciała, ale jednocześnie przestrzegając wszystkie trzy zasady, można szybko i łatwo osiągnąć rezultaty.

Dieta i prawidłowe odżywianie

Aby schudnąć w ręku, trzeba umieścić na diecie całe ciało. W przeciwnym razie – nie ma mowy! Prawidłowe odżywianie dieta organizmu jako całości nie jest tak ważne jak ćwiczenia. Można wybrać dowolną dietę, według własnego uznania, korzyści z nich oferuje teraz wiele, a każda rura o jego wyjątkowości i wyjątkową skutecznością. Lub, jeśli jesteś wrogiem twardy i agresywny dieta, po prostu starają się przestrzegać zasad dobrego odżywiania: Jedz zdrowej an_0, produkt jest traktowany przez gotowanie lub na parze, pić dużo płynów dziennie – nie mniej niż półtora litra.

Konieczne jest, aby całkowicie wyeliminować z an_0 cukru i słodkich pokarmów, napojów gazowanych i soków owocowych w puszkach. Unikaj alkoholu w jakiejkolwiek postaci, ale jeśli masz przyjść na ucztę, można sobie pozwolić na małe ilości wytrawnego wina. Palenie szkodzi również ciało zaburza metabolizm i krążenie krwi, przyspiesza zwlekać żużlu. Do manifestacji rękach ulgi niezbędnym do wykonywania ćwiczenia wytrzymałościowe mające na mięśnie będą rosły. W celu zapewnienia skutecznej ekspresji mięśni ulgi, warto jeść pokarmy bogate w białka i białka – chude mięso, takie jak cielęciny lub kurczaka, mięso, ryby i owoce morza, jaja, mleko o niskiej zawartości tłuszczu i przetworów mlecznych.

load...

Bardzo przydatne są również używane i warzywa, szczególnie świeże. Kapusta, które powinny być spożywane codziennie, zastępując jedną z jej posiłków, jest bardzo skuteczny spalacz tłuszczu, dobrze oczyszcza przewód pokarmowy. Ale owoc powinien być bardziej ostrożny. Klarowny lider zastosowaniu jabłek, owoców cytrusowych, ananasów, a zwłaszcza grejpfruty, co również zmniejsza wchłanianie tłuszczów z pożywienia i powoduje rozpad tłuszczu już osadzony. Nie jest konieczne, aby korzystać z słodkie owoce: winogrona, wiśnie, banany. Nie zapomnij także o wodzie, która może skutecznie oczyścić nasz organizm, przyspieszyć metabolizm, odżywiają skórę wilgoci i zostawić go elastyczna nawet po utracie wagi.

Ćwiczenia dla odchudzania ręki

Najbardziej skuteczne ćwiczenia dla odchudzania ręki – połączenie ćwiczeń spalanie tłuszczu i mnóstwo siły w rękach. Dobry zestaw ćwiczeń można odebrać żadnego centrum fitness, ale do aktywności fizycznej dla utraty wagi w rękach Ciebie i domu. W tym celu dwa rodzaje hantlami musi zakupić – The lżejszymi (poniżej 2 kg), a drugi – cięższy (2 kg). Lepiej, jeśli ciężkie ciężary będą się różnić w masie, to znaczy, można dodać wiele dodatkowych naleśników skręcania.

Spalanie tłuszczu

Że lekkie hantle skierowane są do spalania tłuszczu, utrata masy ciała w rękach i intensywnej zaostrzenie mięśni i skóry. Na początek, jeśli twoje ręce nie są przyzwyczajeni do obciążeń, konieczne jest, aby wziąć hantle w funta lub kilogram. Najbardziej skuteczna jest do spalania tłuszczu i zmniejszyć objętość rękach będzie aerobic, szczególnie boks aerobiku. Jego zasada polega na tym, że symulowany ruch bokser w ringu, bierze na lekkim hantle. W tym przypadku, wszystkie ćwiczenia są wykonywane w bardzo aktywnym tempie przyspieszonym pod muzyki rytmicznej. Pozwala to skutecznie zacisnąć mięśnie i skórę.

Należy również przeprowadzić ćwiczenia ukierunkowane na spalanie tłuszczu. Ich główną cechą wyróżniającą jest to, że powinny one być przeprowadzone szybko i energicznie. Jeśli czujesz się zmęczony i nie można wykonać wymaganą ilość ćwiczeń, to lepiej wziąć lżejsze ciężary, na przykład 500 gram, lub ćwiczyć najpierw bez hantlami.

  • Weź lekkie hantle, umieścić swoje ręce. Opuść ramiona, pochylając je pod kątem prostym na wysokości barków. Trzeba wykonać z krótką przerwą na trzy zestawy po 30 ruchów, a wykonać je szybko i energicznie. Na koniec ćwiczeń poczujesz pieczenie w bicepsie, a będzie to sygnał do tego, że mięsień jest dokręcone.
  • Weź lekkie hantle, ramiona w bok na wysokości barków. Lekko ugnij łokcie, jakby tworząc półokrąg, ręce bezpośredni równolegle do podłogi. Dolne ramiona windą w dół iz powrotem w górę, a nie nad ramieniem, dzięki czemu ruch Podobne do klapy skrzydła ptaków. Ruch powinien być przeprowadzona szybko i energicznie, robi trzy zestawy 30 ćwiczeń.

wzrost mięśni

Wzrost mięśni jest nie mniej skuteczny niż ręce na odchudzanie spalanie tłuszczu i dokręcania. Fakt, że mięsień, zwiększając swoją objętość i siłę nabywczą, pomaga spalić tłuszcz szybko wokół niego. Po raz pierwszy po rozpoczęciu ćwiczeń można zauważyć wzrost wielkości dłoni, jednak jest to normalna reakcja. Następnie mięsień zaczyna spalać tłuszcz wokół nich, a objętość rękach jest zmniejszona, odświeżana piękne umięśnione ulga.

  • Najbardziej skuteczny trening siłowy jest remis. Połóż się na podłodze, opierając nogi na palcach. Jeśli tak trudne do wykonania pompek, spróbuj klęczeć. Ramiona szersze niż ramiona. Wykręcić trzy zestawy 10 razy. Później można zwiększyć ilość ćwiczeń.
  • Dobre będą również ćwiczenia na triceps – pompek z wąskim przesunął ręce. Nacisnąć górną część ramion do ciała, z rąk zawężająco. Te pompek bardziej złożone w jego realizacji niż poprzednie, ale skutecznie przyczynić się do budowania triceps mięśni, które kobiety najbardziej problematyczne.
  • Weź większymi ciężarami – nie mniej niż 1 kg, aby rozpocząć później może zwiększyć masę. Wyciągnij ręce nad głowę w górę. Łokcie powinny być ustalone w położeniu stacjonarnym i zakola zbrojeń w kierunku tyłu iw dół w łokciu. Ćwiczenie powtórz 10-12 razy na trzech zestawach. Pomaga wzmocnić mięśnie triceps, manifestację zauważalnym ulgi.
  • Niektóre dobre ćwiczenia są również uważane mahi – do przodu i na boki. Aby to zrobić, należy wziąć hantle, przedłużyć ramiona prosto przed siebie i unieś je w górę do poziomu oczu. Dla huśtawki na bok, aby być rozcieńczony bezpośrednio w parze z dala od ciała, a do poziomu oczu lub uszu. Ćwiczenia te powinny być powtarzane 10-12 razy na trzech zestawach. Po krokami do przodu i na boki, konieczne jest, aby robić to ćwiczenie: począwszy od pozycji – podobnie jak w mahah w ręce, ramiona są podnoszone do poziomu oczu. Po tym powinny być one podnoszone do oporu i dolny do pozycji wyjściowej około 10-12 razy trzy podejścia.

Pływanie odchudzające ręce

Bardzo skuteczne, zwłaszcza do utraty wagi w ręku, jest pływanie. Jeśli czas pozwala na rok, można pływać w wodach, szczególnie w morzu. Fale oporowe dają dodatkowy ciężar, który nie jest w stojącej wody. W zimnie, warto zapisać się do basenu.

Wiele kobiet są dobre pływaków żabka, powinno się zmieniać między intensywnym stylem klasycznym i bardziej spokojny. Standardowa długość basenu jest zwykle do 25 metrów, w tym przypadku, należy pływać basen w jednym kierunku zwolnionym tempie, a drugi – szybko. Jeśli pływać w basenie olimpijskim, to pływa stylem klasycznym w różnym tempie do połowy basenu.

Bardzo dobre i pełzać jak człowiek. Tutaj, bardziej intensywne ruchy rąk, które niewątpliwie ułatwią ich zaostrzenia. Jest również skuteczny, aby przełączać się między tymi dwoma rodzajami pływanie – kraula i stylem. Można nawet pływać ze specjalnymi łopatkami do rąk, w tym przypadku, każdy styl pływania będzie skuteczna w utracie wagi ręce.

load...