Odchudzanie nóg lub położyć się w porządku

Zawartość:

Wdzięczne, smukłe nogi – główną zaletą każdej dziewczyny, zwłaszcza jeśli ona nie jest nieśmiały, aby je pokazać. Ale aby osiągnąć idealne proporcje do cieląt nie wydaje się zbyt cienkie i biodra – są zbyt szerokie, bez wysiłku, używając tylko dietę – dość trudne. Więc jeśli chcesz, aby rzucić kilka dodatkowych kilogramów w jak najkrótszym czasie, połączyć ćwiczenia ze zdrową dietą, a następnie dodatni wynik nie potrwa długo.

load...

Dieta: Eat prawo

Więc przede wszystkim dziewczynom, które chcą schudnąć w nogach, konieczne jest, aby porzucić szkodliwych produktów. Kawa, alkohol, tłuste, słodkie, mąki jedzenie, nie tylko nie pozwoli Ci pozbyć się nadwagi, ale także szkodliwe dla zdrowia. W tym czasie należy również zapominać o kiełbas i wyrobów mięsnych, czy to wieprzowina, wołowina, jagnięcina czy drób (gęsi, kaczki). Dopuszczalny niewielką ilość przegotowanej kurczaka lub pieczone w piecu chudego ryb. Najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do żywności, które pomogą spalić kalorie szybciej.

Najlepiej jest przejść na dietę, aby osiągnąć zmniejszenie masy ciała w nogach bez szkody dla zdrowia, późną wiosną, latem lub wczesną jesienią, kiedy jest to możliwe, aby korzystać z dużej ilości świeżych i zdrowych owoców i warzyw. Wykonane z pomidorów, ogórków, papryki, cebuli i kapusty sałatki należy wypełnić niewielką ilość oliwy z oliwek, wykonane z brzoskwiń, pomarańczy, kiwi – jogurt lub niskotłuszczowy jogurt.

Podczas pieczenia ziemniaków, ryby, mięso w piekarniku, olej dodaje się od razu, ale dopiero po produktach pokryte skorupą zasmażaną, składniki nie mają czasu, aby zanurzyć. Ideal – gotowanie dla pary. To jedzenie jest smaczne, przydatne i wygląda całkiem dobrze na talerzu. Parzenie ciepła zamiast smażenia na oleje tłuszczowe, zachowuje wszystkie składniki odżywcze i witaminy.

load...

Nie zapomnij pić tyle wody, aby uniknąć odwodnienia. Znanym faktem – brak jedzenia z organizmu pierwszą rzeczą, pozostawiając ciecz, tak szybko, jak to pani wraca do diety odchudzające ciągle, od razu zyskując schudła, a także dodaje kilka więcej w rezerwie. Jeść świeże soki i świeżo przygotowane niesłodzone napoje owocowe, herbaty ziołowe, wywary z dzikiej róży, mineralny (ale nie gazowane i słodkie) wody. Ale nie zapomnij o ustalonej normy, bo jeśli pijesz więcej niż powinni, zamiast odchudzanie, uzyskać obrzęk.

Sport – gwarancja zdrowia: nogi pociąg prawidłowo

  • Rano lub wieczorem jog

Możesz zrobić tysiące różnych ćwiczeń, ale nie osiągnąć zmniejszenie masy ciała w nogach, ale można wstać pół godziny wcześniej lub godziny później przejść do ucieczki, podczas której wszystkie mięśnie nóg otrzyma intensywne obciążenie. Aby znaleźć odpowiednie tempo, w którym ty nie tyle zmęczony, zaczynają przyspieszać powoli, aż poczujesz lekkie napięcie. Najlepiej jest pierwszych dziesięciu minutach biegania, następujących pięciu – wysoko unosząc kolana, a ostatnie dziesięć – krzyżując nogi do tyłu, tak że obcasy były dotarcie do pośladków.

  • Pół godziny na rowerze

Nie lubisz biegać, bo myślisz, że to nudne zajęcie? Następnie kupić rowery dla wszystkich członków rodziny codziennie jeździć wesołego towarzystwa. Przyjaciel dwukołowy, nogi użycie odchudzanie dla tych, którzy mają poważne problemy ze stawami, jak w tym przypadku, obciążenie jest rozłożone na dolnej części ciała równomiernie. Nawiasem mówiąc, w niektórych krajach europejskich jest – najbardziej popularną formą tranan_1u, na których nawet dyrektora, biznesmeni i politycy dostać się do swoich miejsc pracy.

  • Skakanka

Skakanka – unikalne urządzenie an_1, który jest używany przez wszystkich wielkich an_1owców podczas treningu. Tylko dwa lub trzy minuty skoków na początku i na końcu piętnaście minut codziennych ćwiczeń fizycznych wyszczuplające nogi. Ale aby osiągnąć pozytywny efekt, wszystko co musisz zrobić to dobrze: proste plecy, kolana lekko ugięte, ręce – opuszczane wzdłuż tułowia.

  • Przysiady

Wracaj do ściany tak, że stopy, pośladki, łopatki i tył głowy w kontakcie z nim, a następnie wykonać krok do przodu bez zmiany pozycji ciała. Kosztem czasu wyciągnąć ręce do przodu, zegnij kolana i przysiad, z tyłu powinny być całkowicie prosto przez dwa powrót do pozycji wyjściowej. Wykonaj to ćwiczenie powinno być w trzech zestawach trzydzieści razy.

  • Ups

Podobnie jak w poprzednim przypadku, stać prosto, tylko położył dłonie na biodrach, stanąć na palcach, stać się na chwilę i natychmiast zejść na całą stopę. Powinno to być zrobione szybko, bez wytchnienia, w trzech zestawach dwadzieścia razy. Należy pamiętać, że to ćwiczenie jest nie tylko użyteczny na odchudzanie nóg, ale również przyczynia się do wzmocnienia słabych stawów, pompa jaja.

Piękne nogi: ogólne wytyczne

  • Pieszy

Lenistwo – to nie jest najlepszym przyjacielem idealnej figurze, to wiadomo, że wielu z płci nie jest ze słyszenia. Dziesięć minut do przystanku autobusowego, trzy minuty przed operacją – takie trasy jest bardzo mała dla zdrowego organizmu ludzkiego, zatem poświęcić co najmniej pół godziny spaceru. W tym przypadku, obuwie powinno być najwygodniejsza, że ​​czujesz się w nim komfortowo i nie mają przemieszczać się co pięć do dziesięciu minut, aby usiąść na ławce odpocząć.

Jeśli nie ma takiej możliwości lub są ograniczone w czasie, aby osiągnąć szybką utratą masy ciała w nogach, otrzyma specjalny symulator. Najtańsze modele są stosunkowo długie, można połączyć przyjemne z pożytecznym: oglądanie telewizji i an_1u. Ponadto, będziesz miał możliwość dostosować tempo, intensywność, będziesz w stanie kontrolować siebie, jako specjalny wskaźnik wskazuje, ile z dnia dzisiejszego w symulatorze przeszedł kilometrów.

  • Pielęgnacja

Po ciężkim stresem nogi muszą odpocząć. Niekoniecznie resztę dnia, leżąc na kanapie, wystarczy usiąść na krześle i odprężyć się, na przykład, na stołku, aby rozpocząć przepływ krwi, a także wykonać delikatny masaż lub unosić nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem ziół.

  • Odzież i Obuwie

Do niedawna było modne dżinsy, które były noszone tylko w pozycji leżącej i zamocowany jest nie po raz pierwszy, i sandały z długimi koronek. Po te spodnie i buty były ślady, czasami nawet nogi zaczęły boleć, a skóra – onemevat. Jeśli w przyszłości nie chcesz cierpieć z żylakami, zacznij teraz nosić wygodne ubranie i buty, które nie odciąga łydek i pośladków.

Pomimo faktu, że zmniejszenie masy ciała toe – procedura jest dość skomplikowane, zwłaszcza dla tych z resztą proporcje ciała są zbliżone do ideału, z właściwym podejściem do osiągnięcia pozytywnego rezultatu jest możliwe nawet na kilka miesięcy. Musisz nie tylko chcą być piękne, ale również wprowadzić pewne wysiłki na tym.

load...