Od Jakie produkty cellulitu: listy niechcianych i zdrowych potraw

Problem nadwagi i cellulitu często oskarżają złą dietę. A kiedy pani siedzi na diecie, to spodziewa się znów do czynienia z saggy brzuch i biodra „Orange”. Ale tam było: kg zostawić, a cellulit pojawią się jeszcze silniejszy. I zamiast idealnej figurze się wiotki organ, który wstydzi się pokazać na plaży lub w basenie. Aby usunąć nierówności i zagłębienia pod skórą, konieczne jest, aby wiedzieć, które produkty z cellulitem, a to jest ich ograniczenie w diecie.

load...

Zawartość:

Cellulit – rodzaj pielęgnacji dzieci

Według lekarzy, najtrudniejsze do czynienia z chorobami, które są przekazywane genetycznie. Dlatego do tej pory nie ma pochodzić z doskonałego lekarstwa, uwalniając kobiety z cellulitem, a jednak cierpią w różnym stopniu prawie wszystkie kobiety na świecie. Jednak wiele kobiet Choroba pomarańczowy skóra nie jest uznawany, ale lek jest inny punkt widzenia. Aby utworzyć cellulit w warstwach podskórnych musi nastąpić zmian zanikowych tkanki mięśniowej, która wejdzie do zastąpienia komórek tłuszczowych.

Nawet młode dziewczęta mają nadmiar tłuszczu, który nie jest widoczny pod skórę elastyczną. Nazywa się to początkowy etap „Orange” choroby. Że „dar” otrzymała sex farsighted słabszej natury, która jest co najmniej zaniepokojony piękno kobiecego ciała. Jest zainteresowany tylko pielęgnowanie zdrowych dzieci. Warstwa tłuszczu pod skórą – to lotnisko alternatywna energia i żywność dla dziecka. A jeśli matka w czasie ciąży nie będą już normalnie jeść, organizm zaczyna zużywać nagromadzone zapasy tłuszczu, które dzieci otrzymują wszystko, czego potrzebują do rozwoju.

load...

Zintegrowane zwalczanie pomarańczowej skórki

Po porodzie wiele kobiet próbuje powrócić do poprzedniej postaci, siedząc na sztywnej diety. Należy jednak pamiętać, że podczas odchudzania „orange” tłuszczu nie może opuścić, ponieważ jest mocno zablokowana wewnątrz błon komórkowych. Dlatego jednym ograniczeniem produktów cellulitu nie pozbyć.

Wymaga kompleksowego „terapia”: ćwiczenia fizyczne, masaże, okłady, przywrócenie metabolizmu. Wszystko to powinno zwiększyć krążenie krwi i limfy oraz wyeliminowania zatorów w tkankach. Tylko ogrzanego oleju może przeciekać przez ściany komórkowej i pobierania płynów z zewnątrz. Odpowiednia dieta może pomóc przywrócić brak białek, które są podstawowym budulcem mięśni i wypełnić pustą skorupę komórkach tłuszczowych tkanki mięśniowej gęsta.

Antycellulitowy odżywianie bez głodu

Jeśli zamierzają pokonać cellulit, trzeba jeść nie jest tak restrykcyjne diety doradzić. Jeśli silne ograniczenie jedzenia organizm traci wysoki procent cieczy, z powodu których nie jest natychmiastowy efekt wyszczuplający. Ale tłuszcz w tym przypadku nie zniknie, zanik tkanki nie zostanie przywrócone, co oznacza, że ​​nawet na cienkich nogach cellulit jest wyraźnie widoczne.

Musimy również w celu uzupełnienia braku zdrowych komórek i zastąpić luźną tkankę mięśnia, co stworzy piękny kontur skóry. Dlatego antycellulitowy zasilania nie należą do kategorii ciężkiej i niskokaloryczne.

Jego fundacja – zastąpienie produktów, od których nie ma cellulit, na tych, które pomaga odzyskać mięśnie i wydalają toksyny, które utrudniają przepływ płynów.

Czarna produkty

Najprostszym sposobem, aby zapobiec cellulit, znajdując swoje pierwsze manifestacje, niż walczyć z zaawansowanych. W pierwszym przypadku ograniczenia żywieniowe pomogą znacznie więcej, ponieważ komórki tłuszczowe jest trochę łatwiej je zdobyć.

  • Tłusta żywność

Z oczywistych produktów, które wywołują powstawanie cellulitu nazywa tłuszczowe wysokokalorycznych pokarmów. Im więcej tłuszczu w nim, zwłaszcza rakotwórcze, w wyniku smażenia, tym szybsza wymiana tkanek mięśniowych komórek „Orange”. Na tej liście, główny fast food, wędliny, wędzone mięso. Jednym słowem, wszystko, co dietetycy zalecają unikanie nawet przy normalnej figury.

Jednakże, nie jest to grupa tłuszczu, która nie powinna być spożywana. Te oleje roślinne (oliwa z oliwek, olej lniany, rzepakowy, etc.), a tłuste ryby. Zawierają one kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe są bardzo potrzebne dla naszych komórek i inne produkty tych elementów po prostu nie znaleźć.

  • Herbata i kawa

Więcej podstępne są uważane za żywność, które powodują cellulit, jakby ukradkiem, to wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z ich negatywnymi skutkami. Na przykład, wydaje się być bezpieczny produkt taki jak kawa lub herbata. Oba napoje są często zawarte w dietach dla diety odchudzającej. I tu – zupełnie odwrotny skutek.

Okazuje się, że szkodliwe skutki mają tylko natychmiastowy kawę i czarną herbatę, którego skład jest często podawany sztucznych dodatków, aromatów, barwników i innych. Wpływają również na metabolizm, zashlakovyvaya komórek i tkanek, powodując zanik.

Woda mineralna. Kolejny „szpieg” – woda mineralna. Jej dobroczynne właściwości nie można wątpić, ale okazuje się, i jest to jeden z produktów, które nie mogą mieć cellulit. Gazy zawarte w cieczy i zachowuje prowadzenie wody na powstawanie obrzęków, a te z kolei, elastycznej tkaniny, tworząc warunki dla ich tłuszczu napełniania. Dlatego też, jeśli wody mineralnej oraz napojów, ale bez gazu.

Produkty mleczne. O produkty mleczne są również różne opinie. Niektórzy ludzie uważają, że pogorszy się cellulitu, po drugie, wręcz przeciwnie, odnoszą się do niego pozytywnie. Ten błąd wynikły z faktu, że lista produktów mlecznych zawierać mleko i napoje mleczne i masło wysokokaloryczne …

Jedna grupa pracuje z cellulitem: jogurt naturalny, Rjażenka, jogurt, a druga przyspiesza jej rozwój (masło, ser, itp). Więc sam filtr powinien być produkty mleczne, pozostawiając tylko te, które mają blisko zerowej zawartości tłuszczu w diecie.

Żywność z białej listy

Należy zauważyć, że lista produktów mają zawodników z cellulitem. Jednakże działają jedynie w początkowych stadiach choroby. Im bardziej wyraźnie wymawiane pagórkowaty teren, tym bardziej konieczne, aby dodać ćwiczeń, aby organizm jest rozgrzany.

Tak więc, pierwsze miejsce należy do zwykłej wody. Przyspiesza przemianę materii, a tym samym szybko usuwa toksyny i produkty rozpadu. Pij więcej niż wody surowej. To jest najbardziej użyteczne.

Drugie miejsce – owoce morza i wodorostów. Owoce morza zawiera ogromną ilość antyoksydantów, które wspierają elastyczność skóry. Otwory Pomarańczowe są niewidoczne, a przy stałej konsumpcji żywności w tym komórki produkują enzymy, które zapobiegają gromadzeniu się tłuszczu.

Trzecie miejsce – ananas i czerwone wino. Ananasy mają właściwości spalania tłuszczu, a wino oczyszcza komórki z toksyn.

Walka z cellulitem nie może być tymczasowy. Jeśli chcesz zachować elastyczne ciało po 40 latach, właściwa dieta powinna być system, aby przestrzegać religijnie.

Warunki antycellulitowy

Zasilania

load...