Oczyszczanie twarzy w domu: kompozycje maski i peelingi z danymi aplikacji

Czyszczenie osobę – procedurę, która powinna być wykonywana raz lub dwa razy w miesiącu, aby upewnić się, że skóra pozostaje czysta i świeża. Oferuje on wszystkie gabinety kosmetyczne (w którym można wybrać ręczne lub czyszczenie sprzętu), ale są regularne wizyty u kosmetyczki Chociaż nie wszystkie kobiety współczesnej. Jest to możliwe do przeprowadzenia czyszczenia powierzchni w domu. Najważniejsze – to prawo.

load...

Zawartość:

Preparat do postępowania w domu

Na twarzy procedury oczyszczania musi być co najmniej godzinę i pół czasu. Musisz wiedzieć dokładnie to, czego nikt nie będzie przeszkadzać. Pamiętaj, że w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego jest skuteczna tylko wtedy, gdy skóra była wstępnie wyczyszczone. Usunąć makijaż, umyć lub wytrzeć twarz z oczyszczający tonik.

Warstwa górna rogowa jest najlepiej usunąć z lekkim skórki. Można użyć peeling. Stosuje się go na skórę, masaż dla dwóch lub trzech minut, a następnie spłukać ciepłą wodą. Nie jest konieczne, aby zakończyć zwyczaj oczyszczania skóry szorowania przemyciu zimną wodą. Natychmiast przystąpić do procesu gotowania na parze.

load...

Trzeba bardzo dobre Steam skórę. To bardzo proste: należy zagotować wodę w garnku i zachować twarz nad parą, obejmujące głowę ręcznikiem na 10-15 minut. Jeszcze lepiej, aby wywar z ziół:

load...