Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki: droga do czystej i zdrowej skóry

Zawartość:

Każda dziewczyna od czasu do czasu należy odwiedzić kosmetyczkę. Facial Cleansing pozwala na długi czas, jak pozbyć się nieprzyjemnych wyprysków i zaskórników z powierzchni skóry. Co więcej, procedura ta pozwala na złuszczanie komórek martwych normalizację gruczołów łojowych, krążenia i procesów metabolicznych. Jednakże czyszczenie powierzchni posiada Przeciwwskazania: krostkowate zmiany (i generalnie, dowolne układowa skóry), choroby wirusowe, a także chorób zakaźnych i raka.

load...

Procedura mycia twarzy najlepiej jest wykonywać w salonie, profesjonalny kosmetolog zrobi szybko i sprawnie procedurę. Ponadto podczas próby wyciskania trądziku i zaskórników w domu, można łatwo wprowadzić infekcję skóry. Kosmetyczka dokładnie monitoruje zgodność z sterylności podczas całej procedury, używa liczne płyny czyszczące, maski, nadtlenek wodoru i inne środki, aby zapewnić działanie przeciwzapalne.

Oczyszczanie twarzy – jeden z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych w każdym salonie kosmetycznym. Ze względu na stosunkowo niski koszt, jest on dostępny absolutnie żadnych kobiet, które dbają o stan swojej skóry. Następujące typy mycia twarzy: mechaniczne, próżni i ultradźwięków. Powiemy Ci szczegółowo o każdym z nich.


Mechaniczne (ręczne) oczyszczanie twarzy

Istotą mechanicznego mycia twarzy jest kosmetyczki ściskanie krosty i czarne punkty ręcznie. Jest to procedura dość bolesne, zwłaszcza jeśli masz wrażliwą skórę twarzy. Najpierw skórę starannie czyszczone z pyłu i zanieczyszczeń, a wycierania tonik na bazie alkoholu, na parze przez dziesięć do piętnastu minut, za pomocą specjalnego urządzenia. Gdy skóra jest gotowa do procedury rozpoczyna się bezpośrednio z procesu czyszczenia.

load...

Kosmetyczka prasy pryszcze palcami owinięty sterylne chusteczki, i robi to z dość dużą prędkością. Zazwyczaj bolesne częścią procedury zajmuje nie więcej niż piętnaście do dwudziestu minut. Mechaniczne oczyszczanie twarzy najbardziej traumatyczne, więc upewnij się, że to, że kosmetyczki ręce były sterylne rękawice, musi paść przed ewentualnym zakażeniem.

Po zakończeniu oczyszczanie twarzy, kosmetyczka zaczyna darsonwalizacji. Procedura ta stała się bardzo popularna i jest stosowana we wszystkich salonach kosmetycznych. Darsonval – urządzenie, które działa na skórę słaby prąd przemienny. Zabieg ten polega na tym, że kosmetyczki skórę twarzy specjalny elektrody szklanej. Jest całkowicie bezbolesny, nie wszystko, ale łagodne mrowienie czuć. Darsonwalizacji pomaga uaktywnić krążenie krwi, ran i działanie przeciwbakteryjne.

Po tych wszystkich zabiegów na twarzy może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk nawet. Oni zwykle mijają w ciągu kilku godzin. Aby szybko uspokoić skórę, każde czyszczenie twarzy kończy się stosując specjalną maskę nawilżającą, która wysycha i ściąga pory.

Osoba odkurzanie

Osoba odkurzanie jest wykonywane za pomocą specjalnego urządzenia, – przyłączenie doładowanego powietrza oraz podciśnienie, wciągając zanieczyszczeń z porów. W przeciwieństwie do czyszczenia mechanicznego, procedura jest absolutnie bezbolesny, to jeszcze można zrobić w domu samemu (z urządzeniem). Urządzenie próżniowe działając jak odkurzacz, który rozciąga się od zanieczyszczeń daleko.

Ten rodzaj czyszczenia jest wygodne fakt, że rura może dojść w każdym odległym miejscu – na przykład w uchu lub w nosie skrzydła fałdy. Jednakże istnieje ogromne minus odkurzania: specjalną dyszę wyciąga tylko powierzchniowe zanieczyszczenia, pozostawiając długą rurę smaru nienaruszone. Dlatego w wielu salonach kosmetycznych praktykuje mieszana – plus czyszczenia ręcznego próżni.

Sama procedura jest czyszczenie krótkotrwałe – trwa około dziesięciu minut. Kosmetyczny prowadzi dyszy powierzchnię ruchem okrężnym, usuwanie zanieczyszczeń. Oprócz czyszczenia, metoda próżniowa jest dobrze napina skórę i zapewnia doskonały efekt masażu. Po czyszczeniu, poczujesz się jak skóra, dosłownie oddycha.


Oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków

Ten rodzaj czyszczenia jest idealny dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać efekt odmładzający. Fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, aby usunąć martwe komórki skóry, wyprysków i usunąć nadmiar sebum – w tym przypadku osoba staje się gładsza i zmarszczki stają się niezauważalne. Procedura ta normalizuje krążenie krwi i metabolizm, dzięki czemu skóra promienna i świeża.

Oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków jest bezbolesny i atraumatyczna, może być stosowany nie tylko do jednostek, ale także dla innych niespokojnych obszarach ciała (na przykład, dekoltu, na plecy i ramiona). Znaczna przewaga próżni czyszczenie twarzy jest fakt, że w trakcie postępowania, ryzyko zakażenia jest po prostu niemożliwe. Ponadto, po USG nie jest jakiś obrzęk lub zaczerwienienie. Nawet jeśli masz nadwrażliwego skórę, kojący maski po zabiegu usunie resztki podrażnień.

Niestety, ta procedura, istnieją pewne przeciwwskazania. Oczyszczanie twarzy za pomocą ultradźwięków nie można zrobić dla kobiet z wysokim ciśnieniem krwi, choroby układu sercowo-naczyniowego oraz wszelkich onkologii. Dziewcząt w ciąży procedura ta może być przeprowadzona tylko w pierwszym trymestrze ciąży.

Mechaniczny (ręczny) do czyszczenia nie należy robić bardzo często – dwa razy w roku wystarczy, aby skóra wyglądać czyste i zdrowe. Komputery te same rodzaje czystek (próżniowe i ultradźwiękowe) może być wykonany w każdym sezonie. W celu uniknięcia komplikacji po oczyszczeniu w postaci zaczerwienienia i blizny, oglądać Wybór kosmetologa – od jego profesjonalizm zależy bezpieczeństwo Twojej skóry.

W dzień po oczyszczeniu twarzy nie można stosować makijaż, skorzystać z sauny lub basenu, aby uniknąć zakażeń. Zaplanuj swój dzień tak, że po zabiegu, aby pozostać w domu, ponieważ nawet najmniejsze cząsteczki kurzu są szkodliwe dla skóry. W ciągu dwóch do trzech dni, stosuje się na pianek i żeli nawilżających skórę – nie trzeba trzeć, więc są one znacznie korzystniejsze kremy w tej chwili. Również w ciągu najbliższych kilku dni po czyszczeniu nie mogą być stosowane do peelingu skóry lub dokonać peelingu – może uszkodzić skórę.

load...