Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki: co należy wiedzieć przed wyjazdem

Zawartość:

Pryszcze, trądzik, czarne plamy i inne defekty w naszych czasach nie jest brany zatuszować grubych warstw fundamentu, proszek, aby ukryć się za szaliki i wysokie kołnierze. Teraz dziewczęta, którzy dbają o siebie i swój wygląd, wolą stosować specjalne kremy, maści, i ciągle iść na sprzątanie. Nie jest tajemnicą, że piękno jest w cenie, czasami nie tylko pieniądze, ale również do własnego zdrowia, więc zanim zdecydujesz się odwiedzić kosmetyczkę, zapytać, jak on zamierza pozbyć się problemów skórnych. Obecnie istnieje sporo kosmetycznych i medycznych praktyk, z których każda ma swoje zalety i wady.

load...

Czynników mechanicznych: Plusy i minusy

Klasyczny oczyszczanie twarzy – jest dość stary i prosty sposób, który był używany przez naszych matek, tylko nieco zmodernizowane. Tak, pierwszy specjalista powinien usunąć makijaż i myć jego klient jest dobry do jakichkolwiek cząsteczek kurzu, brudu nie pozostaje, ponieważ może to powodować poważne podrażnienie lub nawet infekcji. Następnie, po skórze dla pary kosmetyczek obvorachivaet palcami chusteczki (sterylny i bakteriobójcze), i przechodzi się do samej procedury. Dodatki mogą być używane z takich narzędzi, jak łyżką Una, igły itp Vidal Pod koniec twarzy klienta posmarowana specjalną maską na wąskie pory. Zatem ryzyko podrażnienia, zaczerwienienie, wysypka.

Minusem jest to, że taka osoba czyszczenie dość bolesne i niebezpieczne, zwłaszcza jeśli osoba, która jest zaangażowana w tej branży jest niedoświadczony lub wykonuje swoją pracę w niechlujny sposób. Zwiedzając urząd kosmetologa, należy zwrócić uwagę na czystość i sterylność instytucji. Jeśli leżące wokół brudne chusteczki, waciki, a mistrz procedury nie umył ręce, natychmiast zabraknie kabiny. Ponadto, nie zapomnij zapytać w jaki sposób będą obsługiwane przez skórę. Przeciętny procedura powinna trwać nie więcej niż dwadzieścia minut, ale jeśli w tym czasie lekarz nie mógł poradzić sobie z zadaniem, trzeba będzie powtórzyć wszystko od nowa.

Plus to oczyszczenie twarzy jest to, że przetwarzanie skóry eliminuje praktycznie wszystkie wady, jako ekspert czyni wszystko ręcznie, bez brakuje żadnych problemów. Ale nie sądzę, że jedna wizyta w salonie będą wystarczające, aby zapomnieć o problemie raz na zawsze. Gdy człowiek jest gotowy do czyszczenia, kreator zbada skórę i wam następnym razem masz przyjść do niego. Pierwsze kilka dni trzeba będzie stosować specjalne kosmetyki, które nie tylko czyści, ale również dezynfekuje. Przez następne dwanaście zegar, trzeba zrezygnować z tuszu do rzęs, proszek, ramy tonalny, etc., tak aby nie zatyka porów.

load...

Z uwzględnieniem przeciwwskazań, lekarz może odmówić wykonania procedury, jeśli klient jest zbyt cienka i delikatna skóra, widoczne naczynia krwionośne, zwiększona tłustości. Nie zaleca się, aby przejść do procedury po miałeś chorobą wirusową, czy ostatnio miałeś grzyba. Wszelkie problemy ze skórą i zdrowia kosmetyczki trzeba ostrzec z wyprzedzeniem, że wybrał was odpowiednie kosmetyki do ujawnienia długie twarze. To samo dotyczy sytuacji, gdy masz wrażliwości lub alergii do niektórych leków lub środków kosmetycznych.

Brossazh (mycie) zalety i wady postępowania

Pomimo dość dużej liczby różnych narzędzi do obierania, niektóre z dziewcząt używać ich stale. W rezultacie, górne warstwy naskórka rogowacenia tworzą cząstki, które są łuskane, zapobiegania regeneracji komórek i nie dają kremy i maski do przenikania przez skórę. Sama procedura jest dość prosty, niemal bezbolesny i nie zajmuje dużo czasu (pięć do dziesięciu minut). Początkowo mistrz musi pary skórę stosując konwencjonalne ciepły kompres, następnie pozostałą wodę usuwa się serwetką, zastosować peeling, a następnie rozpocząć czyszczenie szczotki. Uciekania się do tej metody może być nie więcej niż dwa razy w tygodniu.

Ogromną wadą w tym przypadku jest to, że procedura jest przeciwwskazane dla młodych kobiet, które mają poważne wady (blizny, zadrapania, stan zapalny, trądzik różowaty), jak również jako osoby bardzo wrażliwe. Specjalista nie rozpocznie sesję, jeśli twoim celem – wyeliminowanie poważniejszych problemów. Jeśli klient ma wiele zmarszczek na twarzy lub wieku, oczyszczanie twarzy, w tym przypadku nie pomaga pozbyć się z nich. Co do reszty, nie ma żadnych ograniczeń.

Ogromny i gruby plusem jest to, że można zrobić postępowanie o każdej porze roku, a koszt usług świadczonych przez kosmetyczki nie jest znacząca. Gdy specjalista skóra będzie działać, stanie się miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Żadne dodatkowe środki do pielęgnacji, inne niż te, które zostały wykorzystane wcześniej, nie trzeba. Ponadto, nie można ograniczyć się do takich przyjemności, jak pójście na siłownię, baseny, spa, sauny, itp instytucje. Zaleca szczotkowanie w pakiecie z innymi procedurami.

Dysze podciśnienia: Oznaczenia i przeciwwskazania

Odkurzanie – jest to jeden z najbardziej delikatnych i bezpiecznych metod uciekają się do przez dziewczynę ze skóry problemu. Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta: w specjalnej dyszy, która masaż twarzy, powietrze krąży tak, że wszystkie zanieczyszczenia wyciągnął daleko. W pierwszej fazie – oczyszczanie twarzy za pomocą pianki, żele, środki przeciwbakteryjne. Kolejny krok – rozszerzenie porów parą wodną, ​​w celu osiągnięcia większej skuteczności. Jednak w niektórych przypadkach, eksperci używać tej maski i płyny.

Przed rozpoczęciem kreatora należy przepłukać dyszę, z którymi będzie pracować, a on musi od czasu do czasu, aby wypłukać go w trakcie procedury. Po osoba odkurzanie jest zakończone, stosuje się środek do odrywania w celu usunięcia cząstek o Rogatym i w końcu staje się maskę do zmniejszenia porów. Średnio trzeba wydać dziesięć do dwudziestu minut do głównej części, plus pół godziny na przygotowanie i realizację procesu. Uciekania się do tej metody powinny być raz w miesiącu.

Pomimo powierzchownego oddziaływania na skórę jest przeciwwskazany zrobić odkurzanie dla tych, którzy zaobserwowali, ostre i ciężkie zapalenie, dużą liczbę blizny głęboko trądzik, trądzik, trądzik różowaty, etc. Zanim zdecydujesz się na procedurze, zaleca się, aby skonsultować się z dermatologiem, zwłaszcza jeśli masz suchą lub wrażliwą skórę. Ponadto, nie zapomnij poprosić o przedstawienie dokumentów i pozwoleń, potwierdzając serwisowania i aparat bezpieczeństwa. Jeśli takie certyfikaty nie są dostępne, to nie zaleca się korzystania z usług kosmetyczki.

Uciekania się do czystek próżniowej jest zalecany dla tych, którzy skóry tłustej lub kombinacji. Pamiętaj, że gdy mechaniczny wpływ na takich obszarach gruczoły łojowe zaczynają pracować kilka razy szybciej, co prowadzi do zwiększenia zawartości tłuszczu. To urządzenie, które działa jako przyssawek, nie tylko usuwa zanieczyszczenia z porów, ale również pobudza przepływ krwi, tak że skóra staje się bardziej gładka i elastyczna. Osoba odkurzanie zalecany do dziewczyn jako lek wspomagający zabiegów, aby pozbyć się problemów z wyprysków i zaskórników.

Ultradźwięki: co to jest i co zjada

Takie usługi jak czyszczenie ultradźwiękowe twarzy, pojawił się w salonach kosmetycznych stosunkowo niedawno, ale już udało się złapać do gustu wielu płci pięknej. Fale dźwiękowe o dużej częstotliwości, które jest emitowane przez urządzenie przenikają, wywnioskować, nadmiaru łoju usunąć cząstki rogatego skóry, aby masa tkanki. Poprzez takie komórki manipulacji zaczynają być szybko aktualizowane, jest szybka regeneracja, eliminuje żadnych widocznych wad. Czyszczenie ultradźwiękowe pomogą poradzić sobie nawet z głębokim trądziku, ale tylko w przypadku, gdyby nie było poważne pogorszenie.

Preparat do postępowania odbywa się w taki sam sposób jak w poprzednich przypadkach: po pierwsze – demakijaż, oczyszczanie zanieczyszczeń i ostatni etap – stosowanie specjalnych środków, które zwiększają efektywność oddziaływania ultradźwięków. Magister, rozpoczynając proces całkowitego wyleczenia dyszy w specjalnym roztworze, a końcówka maszyna wykonuje obszarów problemowych, a następnie usuwa zanieczyszczenia z porów pochodnych. Średnio czyszczenia trwa około dwudziestu minut, nie mniej. Odwiedź biuro kosmetyczki w tym przypadku, można rozpocząć w wieku czternastu lat, kiedy rozpocząć zmiany hormonalne.

Jednak, podobnie jak w przypadku każdej innej metody, istnieje również wiele przeciwwskazań. Na przykład, nie można udać się do salonu kosmetycznego, jeśli masz choroby, takie jak wyprysk, obrzęk, paraliż lub zapalenie nerwu twarzowego, a jeśli niedawno doznał poważnego zakażenia lub choroby wirusowej, miał operację na twarzy. Lepiej zrezygnować z procedury, jeśli w ostatnim czasie dokonał peeling chemiczny jak skóra nie została jeszcze w pełni odzyskane z poprzedniej ekspozycji. Nie zaleca się czyszczenia ultradźwiękowego osobę dla ciężarnych i matek karmiących.

Aby osiągnąć pozytywne rezultaty widoczne, trzeba przejść od czterech do ośmiu sesjach kompleksowe czyszczących. Początkowo iść do kosmetyczki potrzebne raz na dwa tygodnie, a następnie – maksymalnie dwa razy w miesiącu dla szybkich procedur. Ta metoda – świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, aby zawsze wyglądać jak najlepiej, ale to jest bardzo boi się bólu. Jedyną rzeczą, którą można pomylić – to jest dość wysoki koszt, który nie każdy będzie zbyt kosztowne. Ale jeśli zdecydujesz się oczyścić USG, można uzyskać gładką skórę bez blizn, blizny po trądziku, duże pory i inne podobne problemy.

Czyszczenie chemiczne: niebezpieczne lub bezpieczne

W rzeczywistości, jeśli nie procedurę w wyspecjalizowanych instytucjach, gdzie zespół prawdziwych profesjonalistów, nie ma żadnych negatywnych skutków nie będzie po czyszczeniu. W tym momencie w salonach kosmetycznych może zaoferować preparatywnej (dla skóry tłustej) lub enzymatyczne czyszczenia skóry (sucha), które są równie przydatne i skuteczne. W pierwszym przypadku część zawiera oznacza kwas oleinowy, kwas jabłkowy, kwas mlekowy, kwas glikolowy, które wnikają w pory i rozpuszczonego tłustych pręta. Druga metoda jest oparta na wykorzystaniu enzymów bromelaina i papainy. Kiedy procedura znajduje się na twarzy specjalnej maski kojące, zapobiegając podrażnienie, swędzenie, zaczerwienienie, etc.

Czyszczenie chemiczne jest całkowicie przeciwwskazane w trądziku, zadrapania, siniaki i wrażliwej skórze. W żadnym wypadku nie należy wykonać procedurę samemu w domu, jako reakcja organizmu na czynniki nieprofesjonalnych, które również mogą być odpowiednio przechowywane, nie jest przewidywalny. Tak więc, na przykład, jeśli stosuje się lek na delikatnych obszarów skóry wokół oczu, dostaniesz całkowicie spalone. Ponadto, nie mogą zauważyć niektóre z problemów, które mogą tylko gorzej po zabiegu. Wewnątrz, mistrz, przed rozpoczęciem pracy, badając oblicze swojego klienta i przeprowadza szereg testów, aby ujawnić, czy miał jakąś alergię narkotyków.

Mówiąc o czyszczenia na sucho, nie wspominając o niewątpliwą zaletę, że dla wielu kobiet odgrywają dominującą rolę w wyborze odpowiedniego sposobu. Po pierwsze, po wizycie specjalisty będzie w ciągu pierwszych dziesięciu dni wygląda świetnie. Po drugie, nie trzeba podawać żadnych szczególnej pielęgnacji skóry, kupować drogich narzędzi i masek. Przyjść do salonu, trzeba średnio trzy razy w miesiącu, podczas gdy koszty postępowania jest mało prawdopodobne mylić. W niektórych przypadkach lekarz może zalecić dodatkowe kilka sesji, zwłaszcza, jeśli masz skórę tłustą.

Ogólne informacje na temat procedur

Jeśli masz wypryski, opryszczka, padaczka, należy natychmiast powiadomić kosmetyczki, ponieważ w tych przypadkach, w celu przeprowadzenia jakichkolwiek, nawet najbardziej delikatne i bezpieczne czyszczenie jest surowo zabronione, w przeciwnym razie mogą wystąpić zaostrzenia choroby. Nawet jeśli ufasz twoja twarz prawdziwy profesjonalista, wstępnie skonsultować się z dermatologiem i lekarzem. Nie zapominajcie, że dla dobrej pracy i dobrych wyników będzie musiał zapłacić, więc grać bezpiecznie i nie korzystać z usług podziemnych magazynów. Jeśli zdecydujesz się wywołać kreatora w domu, należy zwrócić uwagę na jego wygląd, upewnij się, że to, że umył ręce i aparaty w specjalnym roztworze.

Co do częstotliwości takich procedur, w tym przypadku wszystko zależy od stanu skóry. Ci, którzy są bardzo brudne pory, mają uczestniczyć specjalista raz w tygodniu i pół, co najmniej, a cała reszta – raz lub dwa razy w miesiącu. Zbyt często do czyszczenia nie jest zalecane, ponieważ górne warstwy naskórka nie mają czasu, aby odzyskać, co prowadzi do poważnych naruszeń. Po wszystkie manipulacje nie zapomnij zastosować do typu skóry maski, stosować kremy, toniki i inne środki czyszczące. Fakt, że można, a czego nie może zrobić w ciągu najbliższych dwudziestu czterech godzin trzeba powiedzieć samego mistrza.

load...