Oczyścić dom na nowy sezon


load...

W przypadku dzieci w rodzinie, trzeba zrezygnować z niektórych aktywnych substancji chemicznych do czyszczenia dywanów, ponieważ dziecko uwielbia grać na nim! Początkowo dywan dokładnie Odkurzacz, a jeśli to możliwe, to jest zrobione na ulicy i zapukał. Odświeżyć kolor dywanu może być i improwizowanych środków. Prosty przepis ludowej: kilka ziemniaków wcierać w drobnej tarce i napełnić wodą. Odstawić aż dwie godziny. Następnie płyn jest napięte przez drobne sito lub kilku warstw tkanki i otrzymany roztwór wycierania dywan. Niech się położyć na chwilę aż wyschnie.

Czyszczenie łazienki zajmie mniej czasu, jeśli jesteś przyzwyczajony do domu opieki. Pierwsza zasada, co jest ważne dla nich, aby zainstalować: Po kąpieli należy spłukać go ciepłą wodą z prysznica. Ostrzeżenie! Do czyszczenia wanny nie jest odpowiednie środki do toalety. Kwas zawarty w tych funduszy, z biegiem czasu, zniszczyć szkliwo.

Umyć nowoczesne okna pcv wymaga specjalnego podejścia, nie ma dobrych produktów zawierających rozpuszczalniki. Zwykła woda z mydłem umyć lampce mikrofibry ściereczką i wytrzeć je do sucha.

Oto proste wskazówki, które pomogą gospodarze szybko i dokładnie wydostać się w domu przed długiej i mroźnej zimy.