Ochrona środowiska wewnętrznego: jak zrobić szkolenie „twój” czas

Zawartość

Tak, masz białych słuchawek „Beats Audio”, czapkę z długim daszkiem i dziennika treningowego w ręku. Wyglądasz, jakby przyszedł do omówienia nowej powieści trener z klientem, rozmowa o pogodzie i przyrodzie i skonsultować się z innymi? Nie. Albo stoisz w rękach wstęg dziecięcych i są gotowi wykonać serię pompek. Oczywiście, że nie palą się z dążeniem do omówienia tego ranka wykonalności pompek się z chłopakami, którzy przybyli na piwo na ławce, i odpowiedzieć na wszystkie pytania przechodzących kobiet, co jest huśtawka mięśni i dlaczego taki pas kobieta ramię. Ale jak to mówią, chyba że masz swój własny pokój w garażu, nastąpi kontakt z innymi. A nawet wpływać na swoje treningi. Najważniejsze jest, aby nie przeszkadzano. I to właśnie można uniknąć.

load...

[Powrót do spisu treści]

Doradcy

Zwykle wujków 40 z wyraźną Tumie pod nowy, kupiony jego żona, T-shirty z napisem „Polska” lub „Bosco”. Oni wiedzą wszystko. Wszystko – że od stojącej ławce łamie kręgosłup, od wyciskaniu poszedł do klatki piersiowej pod pachami (który nigdy nie widział ktoś ma film z tego zjawiska, wysyłać będę szalenie wdzięczna), od kuca boli kolana iz prasie bar – nadgarstek.

Negatywny wpływ na ich polega na tym, że naprawdę zaczynają wierzyć, co mówią o urazach sportowych. Działa tak samo dobre wykształcenie – dobrze, że nie wierzą dwukrotnie starego wuja, weteran i inne. Tu, w tej właśnie chwili, musimy pamiętać, że jesteś w stanie zrobić wyciskaniu i wyciskaniu i kondycję, a nie iść na temat własnego ego, wiszące więcej niż możesz unieść. To wszystko. Cóż, słuchawki czasami pomaga. A średnia fraza: „Porozmawiajmy po treningu, raz”,

[Powrót do spisu treści]

Młodzi naukowcy

Czy nie bardzo młody. Są przeczytać wszystko od Tineyshena dopóki grupy rasposledny o piątym punkcie kontaktu i zwymiotować. Tutaj jesteś, powiedzmy, wyciągnąć pręt, a on stoi i mówi najnowsze badania, w jaki sposób wyciągnąć negatywny wpływ na pasie grubym (ale nie wpływa, uspokoić, na początku pasa do wzrostu o 2 cm, jeśli nie jesteś bikini-Pro, tylko nie radować, kręgosłup jest pod ochroną mięśni gorsetu, a następnie – na tej samej 2 spadek z tłuszczu). Szczerze chcą rzucić sport i rozpocząć dyskusję. Albo użyć znanego sposobu radzenia sobie z dziadkiem i Howcast pristavashkami.

load...

Przeciwko młodych naukowców mieć tylko jedną broń – odniesienie do instytucji. Zrób inteligentną osobę i powiedzieć: „Jestem na PubMed przeczytać ….” lub zadzwoń nazwiska specjalisty, technikę, której używasz w swoim treningu. To cały sekret. Zazwyczaj badacz prowadzi do google i można łatwo zakończyć trening i odejść do domu.

[Powrót do spisu treści]

Girlfriend aktywnie poszukują

Może ona nie jest przyjacielem, a znajomi. I nie znajdując, lecz jedynie ocenia rzeczywistość na liczbę otrzymanych w instagrame pokroju i ospały wygląda w rzeczywistości. Ogólnie rzecz biorąc, jest to młoda dama, która jest ciągle męczył Cię pytania typu „A jeśli moje leginsy spośród uznając, że piękny młody człowiek z biceps”? Kilka pytań i chcę naprawdę się tak, aby nie kolidować z aktywnego poszukiwania. W ogóle, jeśli masz takiego przyjaciela, organizuje szkolenia z czasu odpoczynku. Włącz stoper i cieszyć się ciszą i ciężki oddech jego „szukają”. Aha, i nie zapomnij wcisnąć motywacyjny mowy o znaczeniu szkolenia do terminu dla obrazu zaawansowanych sportowców w aktywnym poszukiwaniu.

[Powrót do spisu treści]

Urządzenie treningowe

Jest takie denerwujące rodzaju partnerów treningowych, choć nie dla wszystkich. Kupiłeś spodnie kompresyjne? Pozwoli to uzyskać kombinezon. Masz nowy program treningowy? Natychmiast, on też. Skonsultować się ze słynnym trenerem? Przyjacielu, niech telefonchik! I tak szybko, jak chodzi o wspólne szkolenia, więc zaczyna się – jest to konieczne, aby na 2 powtórzeń więcej niż potrzeba (a czego nie), Szopy naleśniki, jak tylko nie będzie w stanie odebrać i zrobić okrągłe oczy w stylu „jak również podniesieniu regularnie niż jest teraz twój problem „i wiele innych. On na pewno dostanie historie o jego skalibrowany do diety gram węglowodanów, wykazując tysięcy autoportretów ze słodkich ziemniaków w ramionach i kurczaka w ustach, i … to wszystko, gdy poprosił o to.

W ogóle, jeśli masz wątpliwości, czy jeszcze jakieś problemy z samooceną, kontakt z maszyną szkolenia może zniszczyć resztki zaufanie. Ale jeśli masz tendencję do konkurowania i nie stracić, konkurując, głowa – na takie towarzyszy wokół wyników tylko poprawie.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje jeden idealny okolicznych nieruchomości – okresowo nie pokrywają się ze sobą w przestrzeni. Pomnite- i to też przechodzi, i trzymać się planu treningowego.

Elena Selivanova

load...