Ocet jabłkowy z rozszerzeniami: Piękna skóra bez kosztów

Zawartość:

Posiadanie dziecka jest chyba najbardziej szczęśliwe wydarzenie w życiu kobiety. Ilu szczęśliwe wspomnienia szczęśliwych dni ciąży, pierwsze spojrzenie na dziecko – to małe i drogie! Ale oprócz wszystkich miłych rzeczy związanych z narodzinami dziecka, nie są uciążliwe – rozstępy na ciele. Ktoś ich więcej, ktoś mniej, ale ich uniknąć całkowicie niewiele osób może. Oczywiście, to nie jest śmiertelne, ale każdy z nas chce wyglądać atrakcyjnie i sexy ciała i rozciąganie – nie jest najlepszym sposobem, aby to osiągnąć. Jak więc pozbyć się tych nieprzyjemnych rozstępy na skórze, jak przywrócić organizm do dawnej gładkości i elastyczności?

load...

Istnieje wiele sposobów – i nie bardzo drogie. A jeśli jesteś zmęczony wydawać pieniądze na drogie kremy i maści, które obiecują rozwiązać problemu, spróbuj starej metody Ludowa: ocet jabłkowy cydr z stretch. Tanie i smaczne, a co najważniejsze, to działa! Zaledwie tydzień po codziennego użytku octu, rozciągając zauważalnie jako białe, a za miesiąc będą praktycznie niewidoczne!

Nawiasem mówiąc, ciąża i poród – nie są jedynym powodem pojawienia się rozstępów na ciele kobiety. Te problemy występują w przypadku, gdy ona schudła dramatycznie – pierwszy skóra traci elastyczność, a następnie staje się jasnoróżowego paski, które nazywamy rozstępy. Ocet jabłkowy radzi sobie z takimi problemami, zwłaszcza na początku ich wygląd. Im wcześniej zaczniesz zajmować się rozstępów, tym lepiej, bo po kilku latach nieprzyjemnych znaków na skórze może być ukrywanie lub zrobić trochę bardziej dyskretny, ale pozbyć się na stałe – jest prawie niemożliwe. Więc zaopatrzyć się w zapas ocet jabłkowy cydr i zacząć doskonalić swoje ciało.

Jak wybrać octu

Pierwszym krokiem jest wybór dobrego octu jabłkowego. Kupić pięć procent, to najlepiej nadaje się na tarcie w głąb skóry. Uruchamianie oczy na półce z kolorowych butelek octu, nie starają się zaoszczędzić! Jeśli wybór pada na podejrzanie tani plastikowy kubek z cieczą przypominającą kwas octowy, a nie pozbycie się rozstępów ty, w najlepszym razie, nie będzie osiągnąć jakikolwiek efekt. Cóż, w najgorszym – dostanie oparzenia chemiczne, trzeba go? Nie szczędzą pieniędzy na ulubione, bo nawet najdroższe ocet jabłkowy jest znacznie tańszy krem ​​na rozstępy.

Teraz, ocet jabłkowy powinien być całkowicie naturalne. Jeśli zauważysz, że ciecz w butelce jest jasne – nie martw się, jest to jedna z oznak, że nie jest produktem syntetycznym przed sobą. Co więcej, jest to ocet i trzeba kupić, ponieważ, w przeciwieństwie do swojego kolegi krystalicznie czystym, nie wyjaśnione, nie filtrowane i pozbawiony większości składników odżywczych i pierwiastków śladowych. A nasza skóra, och, jak tego potrzebują!

load...

Jak ocet jabłkowy cydr

Wiele osób wie, że jeśli pić ocet jabłkowy cydr rano na czczo, można schudnąć dużo. Ale to ocet można wcierać w skórę, jest to doskonały środek na rozstępy i cellulit, a wiele z nich nie słyszało. Jak to działa? Teraz nam wyjaśnić. Tylko niech najpierw dowiedzieć się, co jest ocet jabłkowy i dlaczego jest tak przydatne dla organizmu każdej kobiety.

Fakt, że ocet jabłkowy tylko wypełniony przydatnych elementów, ponieważ oprócz pektyny i innych ważnych przeciwutleniaczy, zawiera:

  • Witaminy A, B, C i E;
  • – kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas szczawiowy, kwas mlekowy,
  • Pierwiastki śladowe – wapń, fosfor, siarka, krzem, miedź, potas, magnez;
  • Flawonoidy, enzymy.

Ze względu na swój skład chemiczny, ocet jabłkowy – jedyny wśród wszystkich innych rodzajów octu mają właściwości lecznicze. Jest to świetne lekarstwo na wiele chorób skóry, wypadanie włosów, a nawet procesów zapalnych. I tak ze względów kosmetycznych kobiety go używać przez dłuższy czas. Tak czysty odcinek z octu jabłkowego ciało jest bardzo wygodne. Jak opisano powyżej, produkt ten zawiera kwas jabłkowy i inne (o sposób, w większości użytecznych substancji zawartych w świeżych jabłek, przechodzą do octu praktycznie bez strat). Oznacza to, że jeśli wcierać w skórę octem jabłkowym, można uzyskać efekt lekkiego peelingu.

Przypomnijmy, że w salonach kosmetycznych dla złuszczający użyć następującego kwas Owoce, mlekowy, glikolowy, pirogronowy i retinowy. Kwasy te działają na wyższych i średnich warstw skóry, otshelushivaya martwych komórek i wzmocnienia procesu regeneracji skóry. To właśnie kwas sześćdziesiąt-siedemdziesiąt-procentowej – w przeciwieństwie do pięciu procent octu jabłkowego, który działa na skórę znacznie bardziej miękka i łagodniejszym.

Ocet pomaga złuszczać skórę na obszarach problemowych i pozwala organizmowi do wymiany starych komórek nowymi. Do codziennego użytku, ocet jabłkowy Twoja skóra warstwa po warstwie aktualizowane i rozciąganie staje się bledsza i dyskretnie. Ten proces nie można nazwać bardzo szybko, ale ze znakami diligence nieestetyczne naciąganych, możesz wygrać!

Jak stosować ocet jabłkowy cydr przeciw rozstępom

Po raz pierwszy, mieszać octu jabłkowego z zwykle czystą wodą w proporcji jeden do jednego. Wziąć prysznic wieczorem, pocieranie myjkę te miejsca, gdzie masz rozstępy – ważne jest, że skóra została przygotowana do procedury i ogrzewane. Następnie można przejść bezpośrednio do octu tarcie na obszarach problemowych.

Można po prostu przetrzeć octem w tych miejscach ciała, gdzie występują rozstępy, i można zrobić i rodzaj opasania: po zastosowaniu octu, owinąć folią siebie, przykryć ciepłym ręcznikiem i pozostać w tej pozycji przez co najmniej godzinę. Ze względu na działanie ciepła Ocet działa znacznie bardziej aktywny, co powoduje, że organizm do zaktualizowania komórki skóry szybciej.

Po zmyć z samym octem, nie zapomnij umieścić na krem ​​nawilżający skórę. Dokonanie takiej procedury jest konieczne, przynajmniej dwa razy w tygodniu, w miesiącu widać pierwsze efekty. Jeśli skóra jest dobrze zrobione procedury pocierania pierwszy ocet, czysty produkt, nierozcieńczony wodą może być stosowany po raz drugi. Ale nie należy zapominać, że u niektórych osób istnieją przeciwwskazania do stosowania octu jabłkowego

Niestety, nie wszystkie kobiety mogą sobie pozwolić na takie tarcie skóry. Dość często można wystąpić reakcje alergiczne: świąd, zaczerwienienie. Przed rozpoczęciem procedury pozbycia się rozstępów stosując ocet jabłkowy cydr, zrobić mały test, powodując kilka kropel octu na dowolnym obszarze ciała (oczywiście, unikając śluzu). Jeśli pojawi się pięć lub dziesięć minut podrażnienia, oznacza to, że można również użyć tej metody, aby pozbyć się rozstępów. W przeciwnym razie będziesz musiał znaleźć inną opcję.

load...