Obuwie damskie – broń przeciwko seksizmu

Kwiecień oficerowie marca w czerwone buty odbyła się w mieście, gdzie dotarli do szkolenia w zakresie ochrony przed bronią chemiczną i jądrową.

Jakiego rodzaju buty noszone przez mężczyzn na wiosnę 2017 roku? Wszyscy pamiętali marsz wojskowych w obuwia damskiego z pięty na ulicach amerykańskiego miasta Fort Leonard Woods. Tak, że nikt nie pozostał obojętny na to widowisko, buty pomalowane na czerwono.

load...

Kwiecień oficerowie marca w czerwone buty odbyła się w mieście, gdzie dotarli do szkolenia w zakresie ochrony przed bronią chemiczną i jądrową. Parada żołnierzy amerykańskich w hazing butów nie jest wykonywana ze względu na szokujące, ale w ramach dyscypliny wojskowej powiedział Sponsor medialny lamoda.

Szkoła Chemii czele szarmancki feministyczną Peggy grzebienie, ma stopień generała. Dame Generalny wydał rozkaz, w którym uczestnicy są zobowiązani do zachowania podczas imprez miejskich zwolnienie. Od tego wydarzenia była akcja „Przejdź milę w butach”, funkcjonariusze musieli nosić obuwie damskie i kuśtykać w niewygodnych butach, wyrażając Taki sposób kompleksowy protest przeciwko uciskowi kobiet.

Incydent zwrócił uwagę, ponieważ uczniowie byli ubrani w mundury armii i jasnoczerwony buty poczyniły pewne różnorodność w wyglądzie surowym samca. Przy okazji, aby tak radykalna Obuwie damskie kolory używane puszki z farbą. Nie możemy powiedzieć, że funkcjonariusze byli zachwyceni, ale rozkazy są rozkazy.

Żeglarstwo amerykańskich mężczyzn w butach damskich w jednym z weekendów kwietnia – to amerykańska tradycja. Feministki twierdzą, że chłopcy udał się do butów z jej przyjaciół; oczywiście, to musi wykazać mężczyzn nasilenie udziału żeńskiej. Jednak ideolodzy feministyczne twierdzą, że marsz zorganizowany w proteście przeciwko seksizmu i przemocy wobec kobiet. Mieszkańcy Europy mają inne pytania: jaki rozmiar buta są amerykańskie feministki? Oczywiście, jeden z zwycięstw w walce o równość płci ma wymiary równości płci męskiej i żeńskiej nogi.

load...

Jednak ogólne pokojówka Peggy Combs ale podekscytowany, zmuszając oficerów publicznie przymierzyć obuwia damskiego. Raporty paradzie przeciwko seksizmu w Fort Leonard Woods szoku nawet zwykłej równości płci amerykańskich generałów i urzędników z Pentagonu. Naruszenie mundurach, oficerowie masowo przyznał, wykonane negatywne wrażenie na strukturę dowodzenia, choć rozbawiona przez mieszkańców miasta.

Ogólne Peggy Combs delikatnie upomniał w pewnym nadużyciem władzy, ale do podjęcia jakichkolwiek działań dyscyplinarnych wobec inicjatorów i uczestników parady nikt nie odważył: w rzeczywistości może to być uznane za ucisku kobiet. To był ograniczony do wrażliwych uwag i wniosków nie robić. Ten Pegi Kombs ostro stwierdził, że ona nawet nie karane jednym z tych, którzy odmówili wzięcia udziału w akcji. To może zadowolić wojsko, ale kto wie, jak będzie dalsza kariera uporczywą i nie oswojone urzędnicy bezczelnie chodzić w wygodnych butach bojowych.

load...