Obrzędy i tradycje świętuje 25 lat małżeństwa

Zawartość:

Srebrne wesele – to 25 lat od daty utworzenia rodziny. Skąd wzięła się nazwa ma znaczenie? Pierwsza rocznica ślubu nazywa bawełniane, perkal w rzeczywistości – jest to bardzo cienki materiał, który symbolizuje kruchość uczucie młodych. Jednak z biegiem lat coraz silniejsze uczucie, pragnienie, aby być razem staje się silniejsza, a małżeństwo – silniejsza. Dlatego nazwy rocznic ślubu ze wszystkimi szacunku staje się co roku, a już 25 rocznica uzyskuje twardość metalu, podkreślony szlachetność tego metalu.

load...

Jednak nie jest to pierwszy metal, który daje nazwy rocznic ślubu. Przed miał już i niklu i cyny i żelaza ślubu. Tymczasem, wszystkie te metale nie są szlachetne, stanowią one tylko twierdzę, ale nie dla jej urody.

Dwadzieścia pięć lat życia razem oznacza, że ​​młodzi byli w stanie wykonywać swoją miłość za pomocą różnych raf i obecnie jest warta takich ozdób jak srebrny pierścień, który jest symbolem jedności ochrony.

Obrzędy i tradycje – oryginalne i ciekawe, stare i nowe, ozdobić każdą rocznicę. Jednak srebrne wesele – bardzo szczególna rocznica w życiu każdej pary, więc pomyśl jeszcze raz o tych rytuałów, które są przeprowadzane w tym pamiętnym dniu.


Powrót do spisu treści

load...

Poranne rytuały z okazji srebrnego wesela

Pierwszy pocałunek jest uważany za pierwszego rytuału. Jest to tajemnica, która odbywa się między dwoma bliskimi przyjaciółmi, którzy nie tylko żyli ze sobą od wielu lat, ale również udało się utrzymać czułości i miłości, który miał za sobą w pierwszych latach życia razem. Pierwszy pocałunek – to bardzo romantyczne, piękne i niepowtarzalne. Tego dnia, budząc się, małżonkowie życzyć sobie dzień dobry i przyłączył się w długim pocałunku. A im dłużej trwał pierwszy pocałunek, tym lepiej będzie wspomnienia z tego dnia.

Po pocałunku wykonywać inny obrządek który nazywa uwodzenie. Odbywa się też niezwykłe. Mąż i żona razem zbierać wodę w dzbanku srebra i leje się z niego, pomagać sobie nawzajem pranie. W dawnych czasach, aby przeprowadzić ten rytuał żona wstała bardzo wcześnie i poszedł do rzeki po wodę. Następnie, trzymając się razem dzban, zanieśli go do domu, gdzie pełnił rytu. Obecnie woda może być wodą wodociągową, najważniejsze – w celu znalezienia odpowiedniego dzban. Odpowiednie i konwencjonalna dzban, a potem włożył małą srebrną rzecz, na przykład monetę.

Pierwszy myje mąż. Żona w tym przypadku podnosi ręcznik lniany i dzban wody i wylewa jej męża. Pranie powinno być trzy razy. Po każdym mąż ociera twarz z żoną złożony ręcznik lniany. Pierwsze myjnie kąpielowe, stał się 25 lat młodszy. Po drugie – zmywa cały lęk i smutek, że nie było w ciągu tych 25 lat. I po raz trzeci myje jej mąż, poznawanie nowych rano i nowe życie. Podobnie, myje i żoną. Po zakończeniu tego dzbanka ceremonia, która jest wymagana, aby zostawić kilka kropli wody, umieścić na balkonie lub na ulicy. Woda paruje razem wszystkie alarmy i mieszania, które mogą być w przyszłości. Im szybciej woda paruje, szczęśliwsi będziemy mieszkać razem.


Powrót do spisu treści

Codzienne rytuały z okazji srebrnego wesela

Mycie rytuał w dawnych czasach dobiegła końca wraz z przybyciem rodziców. Dziś można zaprosić rodziców, aby przez pewien czas z wyprzedzeniem. Zazwyczaj rodzice idą w chwili, gdy rozpoczyna się ceremonia wymiany pierścienie. Rodzice są najpierw sprawdzane czy ręcznikiem i suszono kropelki wody w słoiku, a następnie przejdź do błogosławienia młody wtedy. Jeżeli kropelki wody w dzbanku lub ręcznikiem jeszcze mokre, rodzice muszą czekać. W związku z tym, mąż i żona wykonać mycie rytualnego we wczesnych godzinach porannych.

Najpiękniejsza i główny rytuał jest wymiana pierścieni. Żyli razem 25 lat, wymieniane srebrne pierścienie. Oznacza to, że również miłość siebie, tak jak w pierwszym roku ich życia małżeńskiego. Dzięki tej uroczystej imprezy przygotowane z wyprzedzeniem. Odprawić rytuał nie tylko w domu, ale także w urzędzie stanu cywilnego, gdzie ceremonia będzie wyglądać bardziej uroczysty. Podczas ceremonii, musi koniecznie przedstawiać tych samych świadków, którzy byli obecni podczas rejestracji małżeństwa. Wspierają one Young Love siebie.

Aby mieć wszystko w ten sam sposób, jak po raz pierwszy, panna młoda nosi suknię ślubną, która miała na sobie w momencie rejestracji. Jednakże, jeśli nie jest to możliwe, to może to zrobić inny strój. Najważniejsze jest to, aby dopasować zdarzenia. Normalnie, ten rytuał odbywa się w południe, słońce jest w zenicie. Istnieje przekonanie, że jeśli ślub będzie padać, wspólne nowożeńcy życie będzie bardzo szczęśliwy. Na srebrnym weselu dookoła jeśli pogoda jest słoneczna – oznacza uczucie młodych nie wygasa w 25 lat.

Srebrne Wesele w starożytności musi oznaczać obecność ojca, który prowadził ceremonię wszystkich zasad, ponownej koronacji młodych. W dzisiejszych czasach, jeśli para nie są małżeństwem w kościele, rocznica ta jest najbardziej odpowiednia dla tej sprawy. Kończy tę ceremonię, że para zmienić swoje złote obrączki na srebrze. Złoty umieszczone w oknie, w którym będą przechowywane do złotego wesela. Niektórzy wykonują tego rytuału trochę inaczej. Oni po prostu umieścić na górze pierścienia srebro i złoto to tylko dwie z ringu.


Powrót do spisu treści

Obchody Wieczór rytuał srebrnym weselu

Beats – to znaczy miłość. To zdanie jest istotne nawet dzisiaj. Srebrne wesele wymaga wymiany. W tym czasie okaże się tej prawdy żonę. Rytuał odbywa się w godzinach wieczornych, kiedy młody jesteś sam. Żona powinna podjąć wałek do ciasta i trochę poniżej pasa wbić męża. W tym samym czasie, mówiąc: „Czy mnie pokonać, mężulek? Teraz pokażę wam całą moją miłość. ” W tym przypadku mąż nie powinien ograć „bicie”. Ceremonia ta różni się od innych tym, że żona powinna zmienić mężczyznę, a jej mąż – umieścić na płycie postojowej. Dzięki tej ceremonii para w czasie zmieniających się ról. Żona staje się głową rodziny, a mąż odgrywa rolę gospodyni.

Ostatni obrzęd, który również odbędzie się w godzinach wieczornych – to tea party. Ceremonia powinny odbywać się w czasie, gdy zaproszeni goście już rozchodzą. Stół, a następnie uroczystości odbędzie, nie powinny być usuwane. Pozostałe dania przypomni młodym festiwalu, gdzie grał główną rolę. Dopiero po naczynia herbaty mogą być usunięte. A do zrobienia, że ​​mąż i żona muszą ze sobą współpracować.

Oczywiście, opisane rytuały srebrne wesele nie jest ograniczony. Istnieją pewne tradycje, że pożądane jest, aby przeprowadzać, jeśli chcesz, aby srebro ślub odbył się zgodnie z zasadami. Głównym tradycja – jest dawanie kwiatów dla panny młodej. W dniu rejestracji, mąż musi dać żonie piękny, delikatny bukiet.

Zgodnie z tradycją, która chętnie przylegania do niemal wszystko – gości zaproszenie. Jednak należy pamiętać, że jest to również częścią tradycji i musi działać prawidłowo. Przede wszystkim, jak ten srebrny ślub, zaproszenia powinny zostać wysłane nie wcześniej niż 25 dni przed obchodami, oprócz gości musi być co najmniej 25 osób. Dla srebra Ślub odbył się bez trudności, a młodzi i goście byli z triumfu najbardziej zabawne, to lepiej zorganizować ceremonię zaprosić Toastmaster, które uczynią ten dzień niezapomnianym.

load...